Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 04-06-2018 22:13

Mamy chwilowe problemy techniczne związane z DNS i Cloudflare. Można normalnie logować się na coalco korzystając z adresu rezerwowego: https://serwer1820333.home.pl


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 05-06-2018 00:12

To się nazywa support. Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - dudson666 - 05-06-2018 13:58

jedyna rzecz na jaką mogę aktualnie ponarzekać jest drastycznie zwiększona trudność wydobycia węgla przez przeglądarkę, gdzie teraz ta wielkość spadła o połowę, smutałke ;(


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-06-2018 15:09

Żadna trudność w coalco nie wzrosła. Od samego początku otrzymujecie 1 tonę za 5555 obliczonych hash i jeszcze nigdy się to nie zmieniło, także zupełnie nie mam pojęcia o czym mówisz.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 05-06-2018 16:42

Trudność nie zmieniła się, a cena węgla rośnie cały czas, też nie rozumiem...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - dudson666 - 05-06-2018 17:38

dobrze, to wyjaśnij zjawisko: kopiące stacje robocze na początku maja potrafiły wydobyć stosunkowo prawie dwa raza więcej węgla dziennie niż jest to aktualnie. podkreślę, że stacja pracuje codziennie taki sam okres czasu na nie zmienionych parametrach. od czego może być to zależne?
nie jestem hejtem bo sam pomysł gry i wykorzystanie miningu jest rentowne ale najprościej w świecie zauważyłem zaszłą sytuację.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 05-06-2018 18:36

Cytat:stacja pracuje codziennie taki sam okres czasu na nie zmienionych parametrach. od czego może być to zależne?
No dobra ale co ma z tym wspólnego gra? Wink Gra to strona internetowa - ma ustawione za ile daje 1 tonę węgla i to się nie zmienia od początku.
Skoro trudność nie została zwiększona w grze - nadal za 5555 hashy dostajesz 1 tonę węgla - musisz szukać przyczyn gdzie indziej.

Przyczyny szukać możesz w swoim sprzęcie - póki nie opiszesz go to możemy tylko gdybać. Nie wiadomo czy to lapki czy koparki itd itd itd. Chcesz pomocy to musisz się wysilić i opisać wszystko albo poczytać tematy bo parę wskazówek już było na forum gry - osoby korzystały z komputerów (nie koparek) i wydobywały nagle mniej. Było to najczęściej powodowane podejrzewać można - pobieraniem aktualizacji przez maszyny, blokowaniem skryptu javascript przez adblocki itp., działaniem antywirusów, itd itd itd.

Druga opcja to zwiększenie trudności wydobywania danej kryptowaluty która jest faktycznie kopana - nie śledzę i nie znam się za bardzo na tej konkretnej ale z bitcoinami i innymi krypto wiem że co ileś tam ukopanych satoshi globalnie - zwiększa się trudność kopania. Z tym że tutaj gra nie ma żadnego wpływu na to. Jest to specyfika wydobywania kryptowalut. Jakąkolwiek by Coalco podłączyło byśmy kopali to ten schemat z tego co się orientuję w każdej istnieje.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-06-2018 18:54

@Dudson666, to nadal niewiele ma wspólnego z coalco i na pewno nie jesteśmy winowajcami. Jeśli w kwietniu i maju kopiąc otrzymywałeś 1 tonę za 5555 hash a w czerwcu otrzymujesz 1 tonę za 5555 hash to nadal nie rozumiem jak doszedłeś do tego, że zwiększyliśmy trudność wydobycia. Ba! Nawet samo coinhive (czyli operator) od bardzo dawna nie zmieniało trudności wydobycia (+- 0.000001 XMR / 1 milion Hash) wobec czego Twoje zarzuty są nieuzasadnione. Tym bardziej, że wartość węgla na giełdzie coalco wzrosła w tym czasie ponaddwukrotnie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - czarnyolo - 05-06-2018 20:30

(03-06-2018 23:33)pewue napisał(a):  Nigdy nie widziałem żeby coalco odezwał się do kogoś nie tak. Jeśli naprawdę już musiał stać się niemiły to musiał mieć ku temu powody. Smile Również chętnie zobaczę o którą sytucję na Discord chodzi, bo wydaje mi się, że jestem na bieżąco...



To zerknij teraz np. Wlasnie komus pojechal ze jest idiota Smile brawo ON Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-06-2018 20:34

Wyciągasz jakieś zdania z kontekstu przytakując cały czas swojemu koleżce. Nie widzę nic złego w nazwaniu idioty idiotą.