Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Roben - 02-06-2018 10:32

Teraz dyskusje prowadzone są na forum Coalco.Ale warto tu też czasem zaglądnąć gdyż temat zawiera dużo cennych informacji.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - andrzejred - 03-06-2018 08:36

Czy będzię możliwość doładowania konta za pomocą PaySafeCard?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-06-2018 09:28

Nie będzie takiej możliwości.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - czarnyolo - 03-06-2018 16:38

Gra fajna, możne ma i przyszłość przed sobą ale podejście właściciela gry do ludzie pozostawia wiele do życzenia.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 03-06-2018 17:27

Co masz na myśli?

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - czarnyolo - 03-06-2018 18:33

Co mam na mysli ??

Chamskie odzywki do uzytkownikow na discord np ??


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 03-06-2018 18:49

Cóż z Discord nie korzystam to się nie odniosę

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-06-2018 18:59

Chamskie? Z reguły do wszystkich odzywam się życzliwie i z przyjacielskim nastawieniem ale jeżeli ktoś pyta setny raz o jedno i to samo bez poświęcenia choćby minuty na wyszukanie podobnego tematu (który na pewno już jest na forum lub discordzie) to odpowiadam "krótko i na temat" ponieważ osoby takie nie szanują czasu mojego oraz innych użytkowników. Poza tym, nie przypominam sobie abym do kogoś odnosił się w sposób chamski a jedynie bezpośredni - a to duża różnica.

Przykład o który najprawdopodobniej chodzi:

Dziś o 09:43
bedzie mozliwosc depozytu PSC?

Coalco - Dziś o 09:52
Nie.

Dziś o 10:00
aha
fajnie

Co miałem jeszcze więcej napisać? Wyjaśnić w szczegółach, dlaczego tak a nie inaczej? Jest przynajmniej kilka tematów, gdzie dyskutujemy o tym dlaczego inne formy płatności nie są lub nie będą wprowadzone.
Jeżeli chodzi o coś innego to bez wskazania ciężko mi się odnieść więc jeżeli zarzucasz mi chamstwo to miło byłoby z Twojej strony napisać czego to dotyczy.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 03-06-2018 21:25

Cytat:Co mam na mysli ?? Chamskie odzywki do uzytkownikow na discord np ??

Podaj te chamskie odzywki bo w kij z taką dyskusją jak się czegoś nie widzi. Nawet wezwany do tablicy nie wie do czego się odnieść. Nie każdy siedzi na tym oksykordzie Wink więc chcesz tu się do tego odwoływać to wypadałoby podać przykłady...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 03-06-2018 23:33

Nigdy nie widziałem żeby coalco odezwał się do kogoś nie tak. Jeśli naprawdę już musiał stać się niemiły to musiał mieć ku temu powody. Smile Również chętnie zobaczę o którą sytucję na Discord chodzi, bo wydaje mi się, że jestem na bieżąco...