Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 23-05-2018 23:10

^ Kolego, chyba nie powienieneś wklejać refa. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - azazal - 24-05-2018 08:46

(23-05-2018 20:28)rachman napisał(a):  Trochę czyli ile? Jak powyżej 3 dni to daj znać Coalco może system nie odnotował, a jak krócej to poczekaj cierpliwie Wink
Sporo się dowiesz z tego tematu, także rzeczy których nie znajdziesz gdzie indziej. Warto poprzeglądać choć jest tego sporo.

Chodziło mi o tmobile bankowe o którym pisałeś że nawet w niedzielę powinno być od ręki. Temat nie aktualny, rano wstałem i wpłata na koncie.
Domyślam się, na razie raczkuję i zbieram poprzez tą kryptowalutę węgiel. Jak będę miał trochę nazbierane to coś się ruszy. Od razu zapowiadam, zapisany jestem bez refa, a aktywny zamierzam być. Polujcie Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Fox90 - 24-05-2018 12:49

(24-05-2018 08:46)azazal napisał(a):  
(23-05-2018 20:28)rachman napisał(a):  Trochę czyli ile? Jak powyżej 3 dni to daj znać Coalco może system nie odnotował, a jak krócej to poczekaj cierpliwie Wink
Sporo się dowiesz z tego tematu, także rzeczy których nie znajdziesz gdzie indziej. Warto poprzeglądać choć jest tego sporo.

Chodziło mi o tmobile bankowe o którym pisałeś że nawet w niedzielę powinno być od ręki. Temat nie aktualny, rano wstałem i wpłata na koncie.
Domyślam się, na razie raczkuję i zbieram poprzez tą kryptowalutę węgiel. Jak będę miał trochę nazbierane to coś się ruszy. Od razu zapowiadam, zapisany jestem bez refa, a aktywny zamierzam być. Polujcie Smile
Że niby jesteś panną na wydaniu. Dawaj do mnie, nie interesuje mnie jakakolwiek prowizja od Ciebie, razem po prostu raźniej Smile


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pajel9506 - 24-05-2018 13:37

Jak kupic kontrahentow? Zawsze jest ich za malo :/

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 24-05-2018 13:48

Trzeba trafic na odpowiedni moment. Zazwyczaj masz kilka sekund Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Kwasu - 26-05-2018 11:26

Mam pytanie odnośnie giełdy, najlepiej do administratora COALCO.pl, czy od sprzedaży węgla i innych dóbr na giełdzie trzeba się rozliczać z US od każdej transakcji czy dopiero wypłacie środków na konto bankowe?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 26-05-2018 12:02

Na forum Coalco jest temat dotyczący podatków.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pajel9506 - 26-05-2018 12:13

(26-05-2018 11:26)Kwasu napisał(a):  Mam pytanie odnośnie giełdy, najlepiej do administratora COALCO.pl, czy od sprzedaży węgla i innych dóbr na giełdzie trzeba się rozliczać z US od każdej transakcji czy dopiero wypłacie środków na konto bankowe?
Jak bys mial sie rozliczac z obrotu wegla w grze to tez bys musial z kasy np w GTA, takie moje zdanie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Kwasu - 26-05-2018 15:32

(26-05-2018 12:13)pajel9506 napisał(a):  
(26-05-2018 11:26)Kwasu napisał(a):  Mam pytanie odnośnie giełdy, najlepiej do administratora COALCO.pl, czy od sprzedaży węgla i innych dóbr na giełdzie trzeba się rozliczać z US od każdej transakcji czy dopiero wypłacie środków na konto bankowe?
Jak bys mial sie rozliczac z obrotu wegla w grze to tez bys musial z kasy np w GTA, takie moje zdanie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Problem leży w tym że handlujesz za pieniądze które możesz wypłacić co już jest zarabianiem. Nie wiem tylko czy już od transakcji na giełdzie czy dopiero jak wypłacisz na konto bankowe.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 26-05-2018 16:06

Nikt Ci tu nie odpowie jednoznacznie bo to temat trudny do jednolitej interpretacji. Nawet jak coś ustalimy - Twój urząd może mieć inne zdanie na ten temat.