Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 23-05-2018 13:03

Ja to doskonale wiem ale też nie mam zamiaru układać komuś myślenia Smile Jak na razie powiedzialem o jednym progu jednemu kontrahentowi, którego znam osobiście Smile Nikt inny nawet nie pytał Smile W zasadzie te nagrody mają dość nikłe znaczenie na tle innych rzeczy w coalco i nie ma się co nad tym za bardzo skupiać. Większe znaczenie mają same punkty Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 23-05-2018 13:06

Nie do końca, nagrody mają być ciekawe z tego co wiem ale tak - są dodatkiem a nie powinny być celem Smile
Wiadomo nie ma co komu układać myślenia, niemniej wyjaśnić błędy w podejściu do oczywistych spraw wypada Wink Niespodzianka to niespodzianka, a nagroda za wykonanie zadania to nagroda która musi być. Rozumiesz - za jakiś czas coś się zmieni i zaczną się reklamacje czemu on dostał X a ja tylko Y Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 23-05-2018 16:00

Ciekawe czy ktoś dotarł już do 2. Kamienia Milowego. Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pajel9506 - 23-05-2018 16:17

Ja jeszcze 1 nawet nie mam Wink
(23-05-2018 16:00)pewue napisał(a):  Ciekawe czy ktoś dotarł już do 2. Kamienia Milowego. Big Grin

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 23-05-2018 16:36

(23-05-2018 16:17)pajel9506 napisał(a):  Ja jeszcze 1 nawet nie mam Wink

No to powodzonka życzę w klikaniu. Wink


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pajel9506 - 23-05-2018 17:16

Ten dreszczyk "a moze to juz?" Wink

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 23-05-2018 17:19

I tak ma być Wink bez dreszczyku nie ma niespodzianki Wink powodzenia


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 23-05-2018 17:48

Dlatego warto klikać Smile Lepiej dla nas i lepiej dla gry Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - azazal - 23-05-2018 20:20

(18-03-2018 20:49)rachman napisał(a):  Dokładnie - jest forma szybkiego przelewu realizowana przez zewnętrzną firmę, link jest w opisie na dole jak potwierdzisz chęć zakupu. Jak masz konto Alior albo T-mobilebankowe to powinno polecieć od ręki nawet w niedzielę Smile

Mi już trochę czasu wisi. Poza tym świetny pomysł. Szkoda że dopiero znalazłem ten temat. Teraz wertuję te 150 stron w temacie Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 23-05-2018 20:28

Trochę czyli ile? Jak powyżej 3 dni to daj znać Coalco może system nie odnotował, a jak krócej to poczekaj cierpliwie Wink
Sporo się dowiesz z tego tematu, także rzeczy których nie znajdziesz gdzie indziej. Warto poprzeglądać choć jest tego sporo.