Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Caevar - 11-05-2018 11:49

Właśnie przed chwilą to zobaczyłem, jakoś tak klikałem odruchowo i nawet nie zwróciłem uwagi, że trochę lepiej mi to punktuje Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 11-05-2018 14:54

Heh wyszło nieparzyście że nalicza a myślałem że kolejną setkę zaliczę równą Wink Się coś drugi bonus nie pojawia i nie pojawia albo przeoczyłem na fonie i nie kliknąłem Wink sesese Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 11-05-2018 17:26

Mam problem, nie moge ustalić zdolności przewozowej, nie mogę przeciągnąć paska :/


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 11-05-2018 19:16

Włączyłeś transport, masz paliwo?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 12-05-2018 00:12

[Obrazek: D8_D47_A16-464_E-4857-8193-_D8_DE259877_F1.png]

??? Sad


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - J3L - 12-05-2018 00:18

czyzby to juz koniec ? prosimy o odpowiedz Xpokerface4Blush


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 12-05-2018 00:22

Awaria po prostu. Rano Coalco ogarnie nie siej paniki od razu. Dopiero naście minut awarii i już panika. Poczekaj do południa niech się chłop wyśpi...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 12-05-2018 00:25

Ja nie sieję paniki. Nie napisałem, że to koniec czy coś. Tongue Nawet nie wiedziałem ile trwa ta awaria.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 12-05-2018 00:37

Nie. To do kolegi wyżej. Po co takie pytania od razu. Niecierpliwsi się zasugerują i zawalą Coalco skrzynkę pytaniami przez noc i zamiast szukać przyczyny będzie siedział i odpisywał Wink
Dopiero padła strona. Serwer home Wink , stało sie to wtedy kiedy nikt nie pilnuje, w momencie kiedy cron wykonuje wiele działań... Poczekajcie spokojnie zgłosiłem awarię na pw nie piszcie do niego utrudni mu to naprawę tylko. Wstanie jak zawsze to da znać.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - antykt - 12-05-2018 05:07

no górnicy strajkują???a może już po kopalni?