Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 26-04-2018 22:23

Poza tym coalco wyraźnie stara się nagradzać graczy aktywnych (system punktów doświadczenia i kamieni milowych świadczy o tym najlepiej).
Domyślne wyłączenie opcji jest najmniej inwazyjne i przy okazji w jakiś tam sposób nagradza aktywnych graczy.

I myślę, że jest to dobry kierunek i warto się na tym skupić. Nagradzanie aktywności to same korzyści i dla graczy i dla coalco. Widać zresztą jak coalco rośnie. Na pewno duży wpływ na to ma fakt, że gracze bez inwestycji mają coraz więcej do roboty i są za to nagradzani. Dla inwestorów czy tzw. dużych graczy im więcej aktywnych tym lepiej. Zresztą dla wszystkich.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Caevar - 27-04-2018 08:35

(26-04-2018 21:27)rachman napisał(a):  Należy pamiętać że nie każdy to chce robić. Tak się stało z poprzednią aktualizacją że każdemu ruszył tabor naruszając darowany zasób paliwa. Kto nie miał zamiaru handlować i chciał kumulować węgiel by ulepszyć poziom kopalni tracił niepotrzebnie paliwo bo i tak musiał zrzucić z powrotem węgiel do składu...

No ja na przykład na tym straciłem, ale w sumie nie narzekam, jakoś się odbiję Wink

Natomiast pytanie mam - po co są kamienie milowe?
Może ktoś to dokładniej wytłumaczyć, czy też póki co jest to tylko jakiś teoretyczny byt?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-04-2018 08:41

Nie straciliście ponieważ to było gratisowe paliwo, dzięki któremu węgiel został przetransportowany do punktu handlowego i mieliście możliwość darmowego przetestowania zasad działania logistyki. Rozumiem, gdyby pobierało zasoby zakupione przez Was samych - można byłoby mieć pretensje.

Odnośnie kamieni milowych, było już napisane tak wiele na ten temat, że nie wiem czy jest sens każdemu kolejny raz tłumaczyć to samo. Na forum coalco jest nawet temat dotyczący kamieni milowych.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Caevar - 27-04-2018 09:21

Napisane było wiele, ale ciągle nie jest to nigdzie dokładnie wyjaśnione. No ale ok, znalazłem wątek na forum coalco - mój błąd, że tam nie poszukałem. No to pozostaje wytrwale zdobywać te punkty, bo tak jak przeczytałem to jeszcze trochę mi brakuje nawet do pierwszego progu ^^

Tak sobie teraz myślę tylko, że fajnie jak by ta nagroda z niczym mi się nie zdublowała w momencie jej osiągnięcia, coś na zasadzie, że jak zdobędę 1000 kamieni milowych, to dostanę kopalnię lv 2 ^^ a w tym momencie będę miał już lvl 3 lub 4.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-04-2018 09:47

W kamieniach milowych będą do odebrania surowce, pojazdy i/lub gotówka więc gdybanie na temat tego żeby przypadkiem się budynki nie dublowały nie ma sensu bo to rzecz oczywista Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Caevar - 27-04-2018 10:17

Dzięki za odpowiedź, bo własnie o taką informację mi chodziło Wink
Nie o konkret, tylko o luźne nakierowanie i tyle. No to super Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 27-04-2018 11:00

Coalco nie chodzi o pretensje przecież a o zauważenie ewentualnego problemu. Zauważyłem i opisałem - nie jeden utracił prezent paliwowy ale nikt nie robił o to żali. Widzisz kolega napisał że odrobi, też wtedy pisałem że nic takiego się nie stało ale warto mieć to na uwadze.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-04-2018 11:14

Wiem, wiem. Problem został zauważony, wnioski wyciągnięte i teraz jest/będzie chyba bardziej poprawnie Wink

PS. A kilka wiadomości z pretensjami dostałem Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 27-04-2018 11:49

Pretensje mogą mieć do siebie jedynie nieaktywni gracze. Informacja o aktualizacji wisi od jakiegoś czasu. Nie jest to wprowadzane od razu, że ktoś nie miałby czasu się z tym zapoznać i przygotować.
Poza tym narzekanie na wprowadzenie udogodnienia to już przegięcie Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 27-04-2018 12:16

Acha no o tym to nie wiedziałem że jednak komuś to nie przeszło na lajcie... Myślę że teraz nikt czepiać sie nie ma prawa bo mowa o opcji ustawiania tego była od pojawienia się logistyki przecież. Info jest, nic nie zniknie, tylko się cieszyć. W innych grach jak dzień nie wejdziesz to ci napadną wioskę, okradną, spalą i od zera zaczynasz a tu? Wchodzisz, łoł coś nowego, ok włączam i tyle Wink