Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 25-04-2018 14:41

Zero tolerancji. Jeszcze jakby okazał spryt, pomysłowość można by podkręcić głową że niezły przekrętas ale takie coś... eeeee tam. Robienie z ludzi idiotów Undecided


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pajel9506 - 25-04-2018 15:29

Właśnie założyłem konto i niemiła niespodzianka
Potwierdzam email, wpisuje login/hasło
"Wystąpił problem z logowaniem, spróbuj później lub skontaktuj się z nami" Sad

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 25-04-2018 15:34

Czy masz możliwość sprawdzenia logowania na innym urządzeniu (najlepiej komputerze) ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - KubenQ - 25-04-2018 15:45

coalco ulepszyłem kopalnie na 2 poziom i co dalej?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Darken - 25-04-2018 16:24

(25-04-2018 15:45)KubenQ napisał(a):  coalco ulepszyłem kopalnie na 2 poziom i co dalej?

Wejdż na forum na colcao i tam w Strategi zadaj pytanie, albo przeczytaj ten wątek albo SAM przeanalizuj wszystko w grze. Troche wysiłku, nikt Ci nie da wszystkiego na talerzu...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 25-04-2018 16:47

Jak grać... Poradnik jest na stronie. Poszukaj. Myśl. Graj.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 26-04-2018 04:25

(25-04-2018 15:45)KubenQ napisał(a):  coalco ulepszyłem kopalnie na 2 poziom i co dalej?

Zbieraj na 3. poziom.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Caevar - 26-04-2018 09:14

Gra przyjemna, też już mam 2 poziom i za chwilę na 3 wskoczę. Wink
Aczkolwiek widzę, że coalco (jako użytkownik) nieźle póki co giełdą steruje Wink A sam osobiście liczę na to, że przy dobrej promocji i dużej ilości aktywnych graczy rynek w grze sam się fajnie ukształtuje.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 26-04-2018 09:20

Gdybym nie sterował (ograniczał giełdy) to kilku spekulantów mogłoby pozamiatać ją, mniejszych użytkowników jak i całe coalco w kilka minut. Giełda jest stopniowo uwalniana z biegiem czasu, aczkolwiek z całą pewnością nie jest to sterowanie.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 26-04-2018 09:55

O tym sterowaniu (stopniowym uwalnianiu ceny węgla) było już pisane wiele razy. Było też wytłumaczone dlaczego tak jest.
Coalco każdą kolejną ofertę wystawia z wyższą ceną więc nie steruje giełdą. Czasowo mądrze ogranicza niepohamowany wzrost cen węgla na czas rozwoju coalco stopniowo poszerzając "widełki". Przy okazji częściowo zaspokaja popyt co jest bardzo korzystne w perspektywie wieloletniej rentowności.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka