Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-03-2018 14:31

No (nie)stety "handel ludźmi" na coalco kwitnie Smile Ale wszystko nadal może się diametralnie zmienić w konkursie, od wczoraj sytuacja znów obróciła się o 180 stopni.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 18-03-2018 14:35

(18-03-2018 14:20)korlim napisał(a):  i ja zostałem kupiony i chyba wygram konkurs dla pewue

Liczę na owocną współpracę, przewiduję nagrody. haha Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 18-03-2018 14:39

mam do sprzedania za 30 centów czekam na eksport więc mogę odskoczyć w każdej chwili da tego może mylić mała przewaga i planuje kolejną inwestycje w kopalnie ja niestety albo stety mam aby 1 aktywnego z produkcją większą niż 14/h

i również liczę na owocną współpracę Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 18-03-2018 15:23

No jeśli ktoś „ma mnie” to też mu zazdraszczam. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 18-03-2018 15:30

chyba jeszcze nikt więc obyś był wony do poniedziałku Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-03-2018 15:41

@Pewue, Ciebie jeszcze nikt "nie chciał". Jest jeszcze parę perełek w obiegu także ktoś prędzej czy później się bardzo ucieszy.

OK, wracam do poważnych spraw. Bardzo mnie ciekawi czy macie jakieś uwagi odnośnie poziomów kopalni. Czy tak sobie to wyobrażaliście, czy warto coś zmienić, dodać? Zaskoczyło mnie zainteresowanie rozbudową poziomów i nie wiem czy dodatek ten nie jest zbyt piękny. Wiadomo, każdy chce wyjść jak najlepiej ale zdrowe kalkulacje z odpowiednim balansem dla coalco też są bardzo ważne. Planując wszystkie obliczenia wydawało mi się, że jest to napisane na rozsądnym poziomie i fair wobec obydwóch stron. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia to bardzo proszę o komentarze. I druga sprawa czy iść w stronę poziomowania także budynków premium, czy też dać sobie z tym spokój?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 18-03-2018 16:02

Jeśli ktoś osiągnie 10 poziom kopalni to zacznie inwestować w budynki premium, to oczywiste. Wink Co do poziomowania budynków - można, tylko żeby nie przesadzić z ilością poziomów. Uważam, że poziomowanie ich do 10 zniechęci niektóre osoby do żmudnego procesu rozbudowywania.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 18-03-2018 16:47

Dodałbym w kontrahentach rubryczkę - ostatnie logowanie/wizyta - by wiedzieć którzy nasi poleceni są aktywni a którzy nie Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-03-2018 16:57

@Rachman, świetny pomysł, dodam za około 30 minut ponieważ muszę wyjść na moment w poszukiwaniu jakiegoś czynnego sklepu Smile

__
W zakładce "Kontrahenci" pojawia się już data ostatniej aktywności poleconego.

__
Kolejny update: Cały bufor wolnych kontrahentów został dziś wyprzedany! Przypominam także, że opcja zakupu kontrahentów jest dostępna jedynie w momencie gdy mamy ich 4 lub więcej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-03-2018 18:12

Dziś mija dokładnie tydzień odkąd coalco ujrzało światło dzienne dla otwartej rzeszy internautów. Myślę, że to czas na małe podsumowanie.

Przede wszystkim kolejny raz dziękuję za zainteresowanie stroną oraz bardzo aktywnym uczestnictwem w jego powstawaniu. Jestem tym wręcz oszołomiony. Obawiałem się nieco, że zostanę zrównany z poziomem piwnicy w pierwszym poście ponieważ zdaję sobie sprawę jak wiele wad coalco posiada względem tych wszystkich gier z którymi mamy obecnie do czynienia w przeglądarkach.

Coalco się rozwija właściwie każdego dnia dzięki Wam, co jest dla mnie największą wartością jaką można sobie wyobrazić. Gdybym dalej pracował nad grą w wąskim gronie znajomych to z pewnością nawet w ciągu najbliższych 5 lat coalco nie rozwinęłoby się tak jak przez ostatni tydzień.

Aby utrzymać należyty poziom narracji należy Was trochę zanudzić, czyli przedstawię trochę statystyk:

- Mamy już 366 kopalni
- 97% użytkowników loguje się codziennie
- 24% kopalni wydobywa więcej niż 14 t/h
- średni czas przebywania na coalco wynosi 9 minut 22 sekundy!
- pomijając poziom 1. kopalni podstawowej, to średni poziom kopalni wynosi ponad 6!
- średnia klikalność bannerów na colaco wynosi 3/100 wyświetleń!

Chciałbym się skupić teraz na tym, od czego bardzo wiele zależy. Otóż skuteczność reklamowa coalco została już nieco udowodniona. Klikalność jest bardzo duża, ceny są bardzo atrakcyjne. Nie ukrywam także, że to na reklamach oparty jest plan biznesowy całego projektu i to na tym najbardziej chciałbym się skupić aby budżet spinał się co miesiąc. Tym, co wyróżnia coalco jest to, że zawsze widać maksymalnie tylko jeden banner. Szansa na to, że użytkownik go zobaczy jest ogromna względem innych serwisów podobnego typu, na których jesteśmy wręcz zasypywani reklamami. Skuteczność o której mówię nie jest przypadkowa. Zawsze dążę do tego aby osiągnąć jakość a nie ilość. Jestem wręcz gotów zawrzeć umowę dżentelmeńską, że jeżeli ktoś nie będzie zadowolony z efektów to coalco zwróci przynajmniej 50% kosztów reklamy. Taka DŻENTELMEŃSKA umowa.

A teraz nieco statystyk z google analytics z ostatnich dni: Mamy tutaj wgląd na miasta z których pochodzą użytkownicy, sesje, odsłony, odrzucenia oraz czas trwania sesji. Moim zdaniem wygląda to imponująco. Jeśli ktoś chciałby otrzymać bardziej szczegółowe statystyki to zapraszam do kontaktu. Przypominam również, że 5000 wyświetleń bannera o rozmiarach 728x90 to koszt jedynie 1 PLN. Coalco prezentuje tylko 1 banner w jednym momencie!

[Obrazek: ga_stats.jpg]

Tak więc dziękuję za Waszą dotychczasową aktywność, polecam się na przyszłość i zachęcam do promowania na coalco.pl!