Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Darken - 24-04-2018 14:25

(24-04-2018 14:18)rachman napisał(a):  W punktach? Utrudni to życie mobilkom. Logowanie to jeszcze ale nie punkty ktore wielu zbiera na fonach.

To prawda.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - siumi8 - 24-04-2018 15:21

Jak wpłynie pozytywnie na budżet coalco to może być Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - KubenQ - 24-04-2018 16:28

Im więcej MWh / h tym więcej zarabiamy? co zrobić żeby zarabiać 50 groszy na godzinę?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 24-04-2018 16:43

KubenQ, zachęcam do zapoznania się z FAQ pod adresem: https://coalco.pl/faq ponieważ chyba kompletnie nic nie rozumiesz.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TeYroXOfficial - 24-04-2018 17:03

Gierka wygląda ciekawie, założyłem konto Big Grin
Logo mi przypomina wungiel z minecrafta hehe Big Grin Swoją drogą, w jakich godzinach aktualizuje sie status "Przelano na konto" w wydobywaniu? Bo już trochę sobie kopię Tongue Lepszy start będzie ;d

//Edit
ok, 7po pełnej godzinie się aktualizuje status wydobycia Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pilonek - 24-04-2018 17:51

zablokowano mi konto z powodu handlowania ze znajomym Rolleyes zaprosiłem go do gry i kupował węgiel drożej a sprzedawał mi taniej trochę to bezsensu facepalm


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TeYroXOfficial - 24-04-2018 17:56

(24-04-2018 17:51)pilonek napisał(a):  zablokowano mi konto z powodu handlowania ze znajomym Rolleyes zaprosiłem go do gry i kupował węgiel drożej a sprzedawał mi taniej trochę to bezsensu facepalm

Haha właśnie czytałem na ten temat na forum. Pewnie sam zrobiłeś ze sobą multikonto Wink
https://coalco.pl/topic.php?slug=multikonta-164

Ale zgłoś się na forum albo do pomocy technicznej to Ci pomogą o ile nie oszukiwałeś Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pilonek - 24-04-2018 18:13

kolega to kolega wyciągnął telefon hasła do wifi napewno nie znał... coalco zamiast się cieszyć, że jest handlowane to tego zabrania Undecided Ostatnia moja prośba do coalco o odblokowania konta i dokładne sprawdzenie czy to kolega czy multikonto chyba musi przyjechać i sprawdzić aby to ocenić beka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - radek0389 - 24-04-2018 18:15

Ale to kolega mówisz, kupuje drożej węgiel, żeby tobie sprzedać taniej? WTF, gdzie tu logika?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pilonek - 24-04-2018 18:21

no tak robił bo się nudziliśmy Lol gdzie tu logika, że to multikonto... kolega miał konto aby mi sprzedawać węgiel szybko jak chciałem kupić, coalco powinien się cieszyć, że kolega nie zbierał aby coś wypłacić tylko handlował, na maile i na priv już nie odpisuje od ponad 1 dnia to musiałem tu napisać bardzo mi przykro z tego powodu