Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pilonek - 22-04-2018 19:38

strona przestaje odpowiadać nie wiem dlaczego bo tylko w ofertach kupna węgla w sprzedaży to nie i wszystko inne mi ładnie działa... dziwne, że tylko ja mam problem Sad


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 22-04-2018 19:56

Zjedź na dół (za tabelę z ofertami) i zobacz czy wyświetla się napis "Pobieram dane..."
Jeżeli tak, musisz poczekać aż pobierze dane do końca i z pewnością formularz będzie działał poprawnie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - mix124 - 23-04-2018 07:56

Jeśli mam węgiel w tej strefie handlu to mogę kupić budynek? Jeśli nie to w jaki sposób mam transportować znów do składu?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 23-04-2018 07:58

Na stronie głównej pod informacją ile masz węgla w punkcie handlowym jest napis "PRZEŚLIJ DO SKŁADU". Musisz go kliknąć i wybrać żądaną ilość węgla, który chcesz przesłać z punktu handlowego.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Zaperr44 - 23-04-2018 17:30

Żadne z zakładek "edytuj profil","twój profil" nie działa, nie przekierowuję na nią.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 23-04-2018 17:36

Te zakładki są dopiero w produkcji ale za jakieś 2/3 tygodnie powinny otrzymać pełną funkcjonalność.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Darken - 24-04-2018 11:42

Co Ty na to żeby wprowadzić Captche przy logowaniu/zbieraniu doświadczenia? Zawsze to dodatkowe fundusze do gry. O ile dobrze pamiętam 1000 Captchy ~ 1$


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 24-04-2018 12:25

Było by to strasznie męczące dla graczy moim zdaniem. Większy zysk dla gry jest z obrotu na giełdzie. Dla mnie dużym plusem jest brak przekierowań, Captche, i masy reklam wszystko jest czytelne i operację można wykonywać błyskawicznie jak wycofanie/wystawienie oferty.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Darken - 24-04-2018 13:53

Męczące? To zajmuje całe 2 sekundy.. a Captacha wystarczy w punktach doświadczenia, nigdzie więcej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 24-04-2018 14:18

W punktach? Utrudni to życie mobilkom. Logowanie to jeszcze ale nie punkty ktore wielu zbiera na fonach.