Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 18-04-2018 23:03

Jest jeszcze sporo poprawek do zrobienia, między innymi giełda budynków itd.
Sporo właśnie takich myczków jak ten.
To idealny czas na to, żeby przed wprowadzaniem kolejnych aktualizacji poprawić wszystkie błędy, niedopatrzenia itp. i dać coalco podziałać w obecnej odsłonie. Na ten moment jest dobrze.

Według mnie przed kolejną aktualizacją lepiej skupić się właśnie na tym, czyli poobserwować, zoptymalizować, wypromować itp.

Według mnie gra w coalco w obecnej formie jeszcze się dobrze nie zaczęła. Niech się giełdy zaczną wypełniać ofertami, nie widać jeszcze furgonetek produkowanych przez graczy w sprzedaży, nie widać surowców itp.

Jak to wszystko się pojawi to się dopiero zacznie gra Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 18-04-2018 23:04

(18-04-2018 23:02)coalco napisał(a):  @Pewue, możemy się umówić, że sprawdzę to z rana i dam Ci odpowiedź, ponieważ miałem już smigać od komputera a szczerze mówiąc to patrząc w logi niewiele bym już rozumiał.

Jasne, nie ma pośpiechu. Big Grin
Także życzę dobrej nocy i do zobaczenia jutro w szybie kopalnianym. Lol


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 18-04-2018 23:28

Cytat:@Rachman, niestety te obliczenia są błędne albo podane niewłaściwie, więc nie można tego chwalić a uświadamiać
Tak jak napisałem: "dobrze że komuś się chce liczyć i to się chwali". Nie tyle chwalę obliczenia co same próby czyli zaangażowanie Wink Co do uświadamiania to sprawa oczywista że warto sprowadzać na ziemię dlatego napisałem że zmiennych jest zbyt wiele bo tak naprawdę - wiele elementów jest ruchomych (na przykład ceny) i nie da się zaplanować niczego na dłuższą metę.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 19-04-2018 06:49

Masz rację, nie zrozumiałem wcześniej treści wypowiedzi do końca. Indywidualne kalkulacje w coalco są jak najbardziej trafną decyzją i trzeba to pochwalać.

Edit: Forum coalco już działa. Jest dostępne pod adresem: https://coalco.pl/forum.php lub w zakładce POMOC > FORUM

W zależności od zapotrzebowania będę naturalnie aktywny tutaj i tam, choć bardzo liczę na pomoc w wątkach naszych niektórych coalcowych omnibusów Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - mololel - 19-04-2018 13:44

Jeśli można, to prosiłbym o aktualizowanie zakładki z aktualizacjami i nowościami, ponieważ dość ciężkie jest codziennie przeglądanie 10 podstron.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 19-04-2018 14:19

Na razie nie będzie żadnych aktualizacji ponieważ najbliższy czas spędzę nad poprawkami i optymalizacją. Jak już ruszę z kolejnymi aktualizacjami to postaram się dopilnować tego, aby pamiętać o publikowaniu informacji.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - mololel - 20-04-2018 14:22

Dlaczego węgiel w składzie wzrasta jak dzienne wydobycie to 764t/h a transport 1680t/h. Transport mam włączony to pewne ale dziennie poziom węgla w składzie wzrasta o jakieś 50 czy 100 ton.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-04-2018 14:25

Mogę prosić o Twój login z coalco poprzez PW? Bez tego nie jestem w stanie sprawdzić sytuacji.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - dario1243 - 20-04-2018 17:00

Wygląda mi to na piramidę Finansową i dopóki użytkownicy będą wpłacać będą wypłaty, a potem nie będzie już żadnej wypłaty bo serwis upadnie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 20-04-2018 17:02

Dzięki że nam to uświadomiłeś...