Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 18-04-2018 22:33

Wliczałeś w to koszty transportu węgla, koszt energii i prowizje giełdowe?

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - motywator2703 - 18-04-2018 22:41

Szczerze, to nie, ale cena węgla i tak rośnie, prócz tego możemy zarabiać na kursach, wydobyciu węgla przez CPU, sprzedaży punktów, poleconych itp, więc nawet bez elektrowni czy Huty, te 300zł na tę chwilę wydają się być bardzo realne. Ja w najbliższych miesiącach mam zamiar już być zaopatrzony w full pakiet Wink A nawet jak nie zarobię, to i tak świetnie mi się w to gra, więc nie stracę tego co najcenniejsze - czasu ;p


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 22:43

Prawdopodobnie liczyłeś to bazując na obecnych cenach węgla i nie uwzględniałeś wszystkich kosztów. Ja pisząc coalco opierałem się na niemal dwukrotnie niższych cenach bazowych w momencie gdy nie było jeszcze transportu a prowizja giełdowa była dwukrotnie niższa ale nadal jeszcze ciężko jest mi wyobrazić sobie, że wyszła Ci taka kwota. Jeżeli tak, to z pewnością jest kwota przychodu ale nie zysku! Licząc na przykład taką montownię furgonetek, fakt można uzyskać prawie 200 złotych miesięcznie przychodu ale odliczając koszty zostanie Ci jakieś kilkanaście złotych więc trochę wprowadzasz w błąd tymi obliczeniami mówiąc, że dostaje się 300 złotych za nic.

Kolejną sprawą jest fakt, że to nie coalco kupuje od Ciebie wyprodukowane surowce, punkty czy środki za wydobycie CPU więc błędnie zastanawiasz się nad tym, czy to opłaca się coalco.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - motywator2703 - 18-04-2018 22:46

No tak, racja. Taka jest kwota przychodu, a jakie są koszty spieniężenia tego węgla, to nawet chyba nie potrafiłbym policzyć Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 18-04-2018 22:50

Zmiennych jest zbyt wiele by podawać kwoty tak naprawdę a będzie ich jeszcze więcej. Ktoś straci a ktoś zarobi tysiaka. Jak to na giełdzie Wink No chyba ze ktoś tylko budynkami się bawi ale i tu giełda ma wpływ bo kształtuje ceny. Niemniej dobrze że komuś się chce liczyć i to się chwali Wink Więcej roboty mniej zadawania pytań Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 22:51

Oj to lepiej sobie policz, żebyś czasem nie nabył full pakietu a później był zdziwiony, że z 300 złotych przychodu zostaje Ci jednak sporo mniej Tongue

@Rachman, niestety te obliczenia są błędne albo podane niewłaściwie, więc nie można tego chwalić a uświadamiać Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 18-04-2018 22:54

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


Hej, coalco. Mam małe pytanie, bo prawdopodobnie znalazłem małe niedopatrzenie. O ile wartość +0 t przy transakcji "Zakup węgla" rozumiem, ponieważ tę transakcję anulowałem kilka sekund po jej dodaniu, co widać na załączonym ss, to wartości +0 MWh przy transakcji "Zakup energii" niezbyt rozumiem, ponieważ ta transakcja została w pełni zrealizowana i zakupiłem wtedy energię. Czy tam nie powinna widnieć ilość energii, którą zakupiłem? Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - motywator2703 - 18-04-2018 22:56

Doceniam Ciebie Coalco, bo nie jeden właściciel biznesu pisałby, że jakie tam 300zł zarobisz, 3 koła w tydzień albo i "wincyj" to minimum ! Smile Mnie generalnie cieszy samo granie w grę, jestem na 18 miejscu w kontrahentach, chce być w top 10 i to dla mnie większa motywacja jak kasa. Ale wyliczenia zrobiłem, chcąc się sam przed sobą usprawiedliwić, że kwota którą chcę zainwestować, nie pójdzie na marneWink Ale dobrze, że wyprowadzacie z błędu, trzeba zacząć liczyć koszty, bo można się przeliczyć Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Sianoo - 18-04-2018 23:01

(18-04-2018 22:56)motywator2703 napisał(a):  Doceniam Ciebie Coalco, bo nie jeden właściciel biznesu pisałby, że jakie tam 300zł zarobisz, 3 koła w tydzień albo i "wincyj" to minimum ! Smile Mnie generalnie cieszy samo granie w grę, jestem na 18 miejscu w kontrahentach, chce być w top 10 i to dla mnie większa motywacja jak kasa. Ale wyliczenia zrobiłem, chcąc się sam przed sobą usprawiedliwić, że kwota którą chcę zainwestować, nie pójdzie na marneWink Ale dobrze, że wyprowadzacie z błędu, trzeba zacząć liczyć koszty, bo można się przeliczyć Wink

Osobiście mi się wydaje że większy dochód można mieć z handlowania na giełdzie jak z kopalni i przy okazji raczej nie trzeba liczyć kosztów Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 23:02

@Pewue, możemy się umówić, że sprawdzę to z rana i dam Ci odpowiedź, ponieważ miałem już smigać od komputera a szczerze mówiąc to patrząc w logi niewiele bym już rozumiał.