Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 18-04-2018 15:50

Spokojnie Panowie Smile
Jeszcze dobrze nie weszła aktualizacja. Jeszcze sporo jest do zrobienia, żeby w obecnym kształcie coalco funkcjonowało dobrze także podejrzewam, że do wakacji nie będzie za wiele zmian Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - bat-77 - 18-04-2018 15:51

coalco, mam jedno pytanko.

Sprzedałem budynek na giełdzie i węgiel trafił mi do składu. Nie będę ukrywał, że jest to dla mnie problem, sporo czasu mi zejdzie zanim przetransportuje ten węgiel do punktu handlowego, dodatkowo dochodzą koszty paliwa. Moje pytanie brzmi, czy takie były założenia, aby węgiel ze sprzedaży budynków trafiał do składu? Jeżeli tak, to jest to dość duża strata (prowizja 2%, koszt paliwa i dodatkowo czas transportu).


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 18-04-2018 15:55

Bat-77, myślę, że założeniem było to, żeby sobie przekalkulować, czy sprzedaż w tym momencie była dla Ciebie opłacalna (straty, prowizja, koszty paliwa, czas transportu). Tongue


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 18-04-2018 15:58

A od kiedy to coalco ma odpowiadać za złe decyzje graczy?

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - bat-77 - 18-04-2018 16:03

Skąd Wiesz, że to zła decyzja była z mojej strony?. Zakupiłem budynek zanim logistyka była w planie, wystawiłem go na sprzedaż jak logistyka jeszcze nie działała. Tutaj na forum, też nie była taka sytuacja poruszana, dlatego zadałem pytanie do coalco.


Dodatkowo, kilka dni wcześniej sprzedałem administracje i nie musiałem transportować węgla do sklepu Smile.

coalco, jest delikatny blad nie wpływający na gre: Sprzedaż budynku Premium, +44,100.00 PLN.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 16:23

Bat-77, "no niestety" teraz mamy logistykę i sprawa wygląda trochę inaczej. Skoro domyślnie węgiel w składzie służy do kupowania budynków, rozbudowania kopalni to myślałem, że logiczne jest to, że gdy go sprzedamy to węgiel wpadnie do składu. Zastanawiam się nad wprowadzeniem haraczu, który dawałby możliwość szybkiego przerzutu do punktu handlowego za ileś tam procent ale muszę to jeszcze rozważyć. Proszę wziąć także pod uwagę, że przerzut z punktu handlowego do składu jest obecnie darmowy i natychmiastowy.

Odnośnie waluty, zaraz to poprawię - dzięki!


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 18-04-2018 16:26

Cytat:możliwość szybkiego przerzutu do punktu handlowego za ileś tam procent
Wg mnie pomysł sensowny ale musiałoby być drożej niż zakup floty i paliwa bo flota transportowa stałaby się zbędna.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 16:27

Oczywiście. Musiałoby to być naprawdę sporo droższe.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 16:48

Zauważyłem ze też fajna opcja by była możliwość % udziału w transporcie.

Wkupywałem budynek i dałem za dużo do składu zostało mi ponad 4k więc nakupowałem furgonetek żeby szybko przeniosły. na tą chwile kupiłem kolejny budynek i wyzerowałem skład. Ale nadal mam nadmiar furgonetek i szkoda sprzedawać więc muszę płacić więcej za paliwo mimo ze wydolność mam ponad 500%


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 17:02

Furgonetki nie wożą powietrza i nie jeżdżą nadaremno. Jeżeli masz ich nadmiar to na pewno wykorzystywanych jest tylko tyle ile aktualnie potrzeba. Czyli, jeżeli masz 50 furgonetek a jest potrzeba przewiezienia 140 ton węgla to wyjedzie tylko 10 furgonetek i spalone zostanie paliwo dla 10. furgonetek.

Poza tym niedawno temat był omawiany i kiedyś będzie opcja manualnego ustalania aktualnego zapotrzebowania na transport.