Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 12:35

Moim zdaniem to głupota i nie widzę sensu robienia czegoś takiego na coalco.

Przeczytaj ze zrozumieniem co sam napisałeś:
(18-04-2018 11:53)Enterddz napisał(a):  Jeśli klient "A" Wystawia ofertę za 0.040 sprzedaje np 20% tego co wystawił.
w tym momencie wchodzi Klient B i wystawia w tej samej cenie to aukcje klienta B spadają na dół zmuszając go do wystawiania oferty ponownie albo po nowej stawce. Myślałeś o takim rozwiązaniu żeby trochę dynamiki się zrobiło na giełdzie Smile

A teraz twierdzisz coś zupełnie odwrotnego.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 18-04-2018 12:40

Wczoraj zapomniałem wspomnieć ale widzę wpadłeś na podobny pomysł jak chodzi o kupno/sprzedaż akcji korporacji. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 18-04-2018 12:43

Ale czekaj, ty chcesz by nowa oferta z taką samą ceną wchodziła na pierwsze miejsce? Oprócz tego, że to niesprawiedliwe to i bez sensu. Przecież w takim wypadku ludzie co 5 sekund mogli by anulować swoje oferty i się "przebijać" dawając takie same oferty. Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 12:45

No ja już myślałem, że zgłupiałem czy co. Trzymajcie mnie, grrr 4


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 12:49

na hitbtc tak jest Wink to jest właśnie dynamika giełdy. ( tyle ze tam płacisz za wystawienie oferty jakiś drobny procent chyba 0.1%

Ewentualnie zastosowanie losowej puli. Ale to już całkiem co innego Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 12:52

Już widzę te "listy gratulacyjne" od użytkowników za wprowadzenie opłaty za wystawianie ofert na giełdzie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 12:55

(18-04-2018 12:52)coalco napisał(a):  Już widzę te "listy gratulacyjne" od użytkowników za wprowadzenie opłaty za wystawianie ofert na giełdzie.

A co ma jedno do drugiego ? czyli teraz najlipniej jest wystawić np po 50 ofert z różnica 1-2gr bo jak cena sięgnie tej puli to masz pewność ze w pierwszej kolejności twoje zejdzie a jak nie to ściągniesz bez jakich kol wiek kosztów Wink


Ok kończe temat giełdy bo bez sensu. Zobaczymy za jakiś czas jak to z tym będzie Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 12:58

Nie ma możliwości wystawienia 50 ofert w jednym momencie i proszę nie insynuować mi, że robię tak aby "moje" oferty były w pierwszej kolejności. Jesteś w ogromnym błędzie odnośnie swojej teorii i starasz się odwrócić kota ogonem snując niesprawiedliwą tezę.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 13:00

(18-04-2018 12:58)coalco napisał(a):  Nie ma możliwości wystawienia 50 ofert w jednym momencie i proszę nie insyuować mi, że robię tak aby "moje" oferty były w pierwszej kolejności.

Nie mowie ani nic nie sugeruje mowie tylko jak to wygląda wiadomo ze to początek i twoje muszą być bo nie było by od kogo co brać a nie każdy chciały wyłożyć worek pesos żeby pozostawić elektrownie i zarabiać dalej z kopalni.

To jest jakiś limit wystawiania ofert bo nie widzie takiego info w zakładce ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 18-04-2018 13:05

Tak, 3 jak się nie mylę