Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 18-04-2018 11:46

(18-04-2018 11:42)coalco napisał(a):  PS. Jakiś czas temu, jeszcze jak coalco było zbugowane w fazie pisaniny to można było kupić siebie samego na giełdzie, jeśli było się wolnym Big Grin

O, proszę! Czyli prowizja zamiast trafiać do naszego szefuńcia, wracała do nas? Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 11:49

I ttakie głupie pytanie na giełdzie zostało 11 Furgonetek co jak zejdą wszystkie ktoś już ma fabrykę czy ty dodasz bo myślę o pomyśle kupienia wszystkich i wystawienia drożej tylko co jak zaraz się okaże ze dasz kolejna porcje po starej cenie Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 11:49

Yhym Big Grin W sumie zastanawiałem się później czy tego nie zostawić, bo to coś jak złoty los. Ale jednak zablokowałem. Natomiast o szefowaniu swojemu szefowi, jak w przypadku Ciebie i Karimesa nie pomyślałem.

@Enterddz, ja dodaję od czasu do czasu po 50. sztuk ale inne osoby też już coś tam produkują zdaje mi się. PS. Drożej nie wystawisz ponieważ obecna cena jest ceną maksymalną tymczasowo. Podobnie jak plastik, stal oraz ropa.
Odnośnie giełdy, przecież tak jest cały czas... Znowu będziemy wymyślać koło od nowa zamiast zapoznać się z grą? Wink

[Obrazek: info.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 11:53

(18-04-2018 11:49)coalco napisał(a):  Yhym Big Grin W sumie zastanawiałem się później czy tego nie zostawić, bo to coś jak złoty los. Ale jednak zablokowałem. Natomiast o szefowaniu swojemu szefowi, jak w przypadku Ciebie i Karimesa nie pomyślałem.

@Enterddz, ja dodaję od czasu do czasu po 50. sztuk ale inne osoby też już coś tam produkują zdaje mi się. PS. Drożej nie wystawisz ponieważ obecna cena jest ceną maksymalną tymczasowo. Podobnie jak plastik, stal oraz ropa.


I plan zepsuty 3 zł zmarnowane na niepotrzebne furgonetki Big Grin


I co do giełdy na większych giełdach to działa w ten sposób ( przykład ze to najlepsza cena obecna)
Jeśli klient "A" Wystawia ofertę za 0.040 sprzedaje np 20% tego co wystawił.
w tym momencie wchodzi Klient B i wystawia w tej samej cenie to aukcje klienta B spadają na dół zmuszając go do wystawiania oferty ponownie albo po nowej stawce. Myślałeś o takim rozwiązaniu żeby trochę dynamiki się zrobiło na giełdzie Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 11:58

Trzymaj furgony, ceny będą stopniowo uwalniane jak zwiększy się produkcja, więc teoretycznie jest szansa na zarobek.

Na temat giełdy odpowiedziałem post wyżej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 12:16

No tak ale to działa w 2 stronę niż inne giełdy dlatego pytam czy to celowe działanie było czy po prostu tak narazie wyszło


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 12:20

Jak w drugą stronę? Że najnowsze oferty są na początku listy? Czy, że najdroższe oferty sprzedaży są na początku listy? Nie rozumiem albo Ty nie zrozumiałeś i się zaplątałeś Smile

Moim zdaniem jest tak jak być powinno a nie, że tak na razie wyszło Rolleyes


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 12:29

Chodzi o to ze nie mogę wybrać komu chce sprzedać węgiel.

[Obrazek: 30715225_919643888216500_966976972905250...e=5B575883]


czyli w skrócie dopóki ktoś nie da tobie 500 zł nikt inny nie zacznie zarabiać mimo ze ten sam przelicznik jest.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 12:31

To daj niższą cenę, lub wystaw taką samą ofertę ale zgodnie z tym do czego starasz się mnie przekonać, spadnie ona na kolejną pozycję. Zaprzeczasz sam sobie. Nie widziałem nigdy giełdy na której taka sama oferta, ale nowsza była jako pierwsza. Byłoby to niesprawiedliwe i wbrew rozsądkowi.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 12:33

Gram na hitbtc i tam tak jest chyba ze oferta to FOK czyli musisz kupić od razu całość