Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 21:37

@Rachman, jak już zakończę testowanie korporacji to pewnie dodam taką informację. PS. Obecnie istnieje prawie tyle korporacji ilu mamy użytkowników, czyli jakieś 1670.

(17-04-2018 21:32)rachman napisał(a):  . Podanie liczby może byłoby czytelniejsze ze nie jest to ranking wszystkich a tych najwydajniejszych (tak jest to napisane ale jak jedna osoba miała wątpliwości to z czasem będzie ich więcej) Wink

Dla niektórych osób pewnie należałoby podać także informację, że nie wydobywamy prawdziwego węgla kamiennego i nigdzie nie można zgłosić się po jego odbiór, ale to i tak niewiele zmieni Wink Tak czy inaczej dodam taką informację. Im mniej wątpliwości i stanów konsternacji - tym lepiej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 18-04-2018 08:53

(17-04-2018 21:25)pewue napisał(a):  To chyba oczywiste, że jak się ma dobrego kontrahenta to trzeba się o niego bać. Tongue

Nie martw się, nigdy Cie nie zostawię Big Grin Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 09:00

Miałem chwilkę luzu dziś o poranku więc zrobiłem wstępny czat pomiędzy kontrahentami a szefem korporacji. Postaram się to jeszcze trochę dziś rozbudować aby było więcej dostępnych opcji i możliwość moderacji.

Wszystko jest opisane na czacie, ale:

- Ten czat daje możliwość ogólnego komunikowania się ze swoimi kontrahentami oraz właścicielem korporacji, do której należysz.
- Twoje wiadomości zobaczą wszyscy Twoi kontrahenci oraz szef korporacji.
- Wiadomości od szefa korporacji będą widoczne tylko dla Ciebie (i jego kontrahentów).

Czat jest dostępny pod zakładką KONTRAHENCI > Czat
https://coalco.pl/czat

[Obrazek: czat.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 09:07

Cytat:Jesteś częścią korporacji: Siano o potencjale 61

Aktualny potencjał korporacji Enterddz wynosi 95

Trza pomyśleć nad rezygnacja odpłatna np za 5 zł jeśli moj "szef" jest gorszy niż ja bo skoro mają być potem jakieś profity dla tych w najlepszym systemie to niech to bd jakaś mobilizacja albo chociaż Budynki korporacyjny na które składa sie całą korporacja Tylko problem sie robi jeśli A zatrudni mnie a ja zatrudnie dalej bo wtedy ja nalezę do swojej korporacji i osoby która mnie poleciała. Ale do rzeczy chodzi mi o akcje gdzie ktyoś za 20 zł wykupi sb 10 kontrahentów i liczy na życie z ich prowizji nie dając nic w zamian, powinno to być obustronne ja coś daje to i ktoś coś daje a nie w 1 strone


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 09:14

@Enterddz, chyba w niczym nie przeszkadza przynależność do korporacji z mniejszym potencjałem niż potencjał Twojej własnej korporacji. Będę stopniowo rozbudowywał ten dział ale zanim w ogóle wskoczą nagrody dla korpo i jej kontrahentów to trochę czasu minie Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Sianoo - 18-04-2018 09:15

(18-04-2018 09:07)Enterddz napisał(a):  
Cytat:Jesteś częścią korporacji: Siano o potencjale 61

Aktualny potencjał korporacji Enterddz wynosi 95

Trza pomyśleć nad rezygnacja odpłatna np za 5 zł jeśli moj "szef" jest gorszy niż ja bo skoro mają być potem jakieś profity dla tych w najlepszym systemie to niech to bd jakaś mobilizacja albo chociaż Budynki korporacyjny na które składa sie całą korporacja Tylko problem sie robi jeśli A zatrudni mnie a ja zatrudnie dalej bo wtedy ja nalezę do swojej korporacji i osoby która mnie poleciała. Ale do rzeczy chodzi mi o akcje gdzie ktyoś za 20 zł wykupi sb 10 kontrahentów i liczy na życie z ich prowizji nie dając nic w zamian, powinno to być obustronne ja coś daje to i ktoś coś daje a nie w 1 strone

He i znalazłem kontrahenta swojego Undecided o potencjał się nie martw bo są dopiero 4 osoby w korporacji a wydobycie mamy prawie na identycznym poziomie i na nowych kontrahentów cały czas sępie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 09:15

Zobaczymy z czasem jeśli nie bd problemów z tym to spoko końcu szefowie żerują na pracownikach haha


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 18-04-2018 10:14

(18-04-2018 09:15)Enterddz napisał(a):  Zobaczymy z czasem jeśli nie bd problemów z tym to spoko końcu szefowie żerują na pracownikach haha

Tu się nie zgodzę jak można na kimś ,żerować' skoro nic nie tracisz będąc pod graczem. Jeśli nie masz poleconego i tak płacisz 2%, a wchodząc z linku polegającego ukazujesz wdzięczność osobie która ci przedstawiła grę lub ją przybliżyła, opisała.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 18-04-2018 10:20

(18-04-2018 10:14)korlim napisał(a):  
(18-04-2018 09:15)Enterddz napisał(a):  Zobaczymy z czasem jeśli nie bd problemów z tym to spoko końcu szefowie żerują na pracownikach haha

Tu się nie zgodzę jak można na kimś ,żerować' skoro nic nie tracisz będąc pod graczem. Jeśli nie masz poleconego i tak płacisz 2%, a wchodząc z linku polegającego ukazujesz wdzięczność osobie która ci przedstawiła grę lub ją przybliżyła, opisała.


Tak powinno być ale zazwyczaj jest tak ze klikasz w link a nawet nie masz kontaktu z polecającym. A jeśli dojdzie jeszcze jakieś bonusy itp to lepiej mieć aktywnego polecającego niż kogoś kto namówił 50 osób na rejestracje z refa a potem olał temat Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 18-04-2018 10:34

Więc może dobrze jest budować świadomość potencjalnych kontrahentów, tak aby nie rejestrowali się pod przypadkową osobą - tylko z wyboru. Przecież to możliwe. Na giełdę trafiają tylko wolni kontrahenci, więc nie do końca rozumiem Twoje argumenty. No chyba, że chodzi Ci tak bardzo o to, że Twój potencjał jest wyższy niż potencjał korporacji, której jesteś częścią. Taki los.