Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 20:07

@Hatake00, ale w czym widzisz ciekawą rzecz? W tym momencie w rankingu mamy 60 najwydajniejszych korporacji. Osoba do której należysz gdzieś na samym początku zakupiła za grosze sporą ilość kontrahentów po dawnej cenie (50 gr / kontrahenta) i teraz żyje jak rentier, aczkolwiek nie mieści się już w rankingu ponieważ na to trzeba już naprawdę solidnie zapracować Wink Postaram się za momencik dodać jeszcze potencjał korporacji przy nazwie ale to chwilkę potrwa.

Linki polecające poprawione, wstawiłem przynależność do korporacji usuwając jednocześnie refki Big Grin beka

Odnośnie tych drzewek zależności, może to być ciekawa sprawa, pomyślę nad realizacją i w wolnej chwili wrzucam temat na ruszt.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 17-04-2018 20:10

Cytat:Dokładnie. Mamy taką sytuację z Karimesem. Kupiliśmy siebie nawzajem.
O to to to Smile Właśnie tak kojarzyłem Smile No takiej akcji to nie widziałem nigdy Wink Coalco jest de best na każdym froncie Smile To dopiero będzie pnącze w tym drzewku Smile Dla mnie bajka Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 17-04-2018 20:13

Coalco, napisaliśmy w tym samym czasie stąd ta nieścisłość, którą ktoś zauważył i oznaczył mnie, żebym przeczytał post wyżej bo mi odpowiedziałeś na pytanie. Ta dopiska miała być dopełnieniem do mojej poprzedniej wypowiedzi a nie ponownym pytaniem.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 20:28

Nie ma problemu @Korlim, wiem jak jest z tym odpowiadaniem w tym samym czasie.

Dodałem już również informację o potencjale korporacji do której należymy.
[Obrazek: korpo.jpg]

Przyszedł mi do głowy plan na dodatek w przyszłości w związku z tym. Ale to dalekie i do intensywnego omówienia, aby można było sobie podkupywać kontrahentów lub zmieniać korporację za określoną kwotę rekompensaty dla obecnego właściciela korporacji. W przyszłości będąc częścią dobrej korporacji będziecie czerpać z tego profity (właściciel korporacji również) w związku z tym może warto pomyśleć o jakichś przejęciach, odszkodowaniach, rywalizacji na tym polu, itd.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 17-04-2018 20:41

Brzmi ciekawie, tylko trzeba wymyślić naprawdę dobry system żeby było fair wobec wszystkich. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 20:54

Oczywiście, to tylko jakiś tam zarys planu wybiegający bardzo w przyszłość. Ale widzę @Pewue, że już zacząłęś obawiać się o swojego kontrahenta Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 17-04-2018 21:25

To chyba oczywiste, że jak się ma dobrego kontrahenta to trzeba się o niego bać. Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 17-04-2018 21:28

Patrzcie, chyba pierwszy niepełnoletni przyłapany na gorącym uczynku. Big Grin

https://www.youtube.com/watch?v=FdHJpXm3Pq8&ab_channel=EarningMoney


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 21:32

Oj DudziuPL chyba zakończy karierę na coalco. Przede wszystkim dlatego, że w filmiku podaje nieprawdę nt. dowolnego wieku.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 17-04-2018 21:32

Nad korporacjami dodał bym z czasem info że to ranking 60-ciu najlepszych by nie było pytań czemu mnie nie ma i takie tam Wink i ile w ogóle jest korporacji. Podanie liczby może byłoby czytelniejsze ze nie jest to ranking wszystkich a tych najwydajniejszych (tak jest to napisane ale jak jedna osoba miała wątpliwości to z czasem będzie ich więcej) Wink