Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 17-04-2018 14:06

Tak. 8 zł by ich KUPIĆ jeśli 4 szt.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 17-04-2018 14:10

No tak ale jeśli chce 1 a pisze ze minimalnie 4 muszę to jak to jest bo już się pogubiłem czy kupuje pakiet i jak trafie na te 10 osób na giełdzie to wtedy mogę dopiero wybrać


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 14:11

Jak wybrać, skoro jest napisane, że są przydzielani losowo Smile No chyba, że chodzi Ci o pakiety, to dostępne są w zależności od ilości wolnych kontrahentów: 4, 5, 7, 10, 20, 50. Minimalny pakiet kontrahentów wynosi: 4. Więc nie da się kupić jednego, skoro minimalnie można czterech.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 17-04-2018 14:12

Kupujesz pakiety wymienione w liście rozwijalnej która jest widoczna gdy jest możliwość zakupu kontrahentów. Nie ma możliwości kupienia 1 kontrahenta, tylko paczka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 17-04-2018 14:14

o to własnie mi chodziło Dzieki !


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 17-04-2018 14:21

@coalco w kontrahentach widoczne jest źródło (referrer) tylko że widocznych jest ileś znaków - przez co linki z for są tak widoczne że widać domenę i kilka liter tematu. Nie zawsze można wyłapać który temat konwertuje. Jeśli baza przechowuje całe linki to może by zrobić taki myk:

Kod PHP:
.cut {white-spacenowrapoverflowhiddentext-overflowellipsis;}
.
cut:hover {overflowvisible;} 

Czyli link widoczny tak:
Kod PHP:
http://zarabiam.com/Temat-C... 
Link po najechaniu myszką widoczny całkowicie:
Kod PHP:
http://zarabiam.com/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256 

Byłaby możliwość podejrzenia tych dłuższych linków Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 14:27

Dzięki @Rachman, ale css w tym wypadku jest zbędny, wystarczy zwiększyć ilość wyświetlanych znaków w tabeli i voila.

PS. Ja za momencik znikam na kilka godzin, będę dopiero wieczorem. Gdyby ktoś, coś pilnego to proszę o e-mail.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 17-04-2018 14:35

(17-04-2018 14:11)coalco napisał(a):  Jak wybrać, skoro jest napisane, że są przydzielani losowo Smile No chyba, że chodzi Ci o pakiety, to dostępne są w zależności od ilości wolnych kontrahentów: 4, 5, 7, 10, 20, 50. Minimalny pakiet kontrahentów wynosi: 4. Więc nie da się kupić jednego, skoro minimalnie można czterech.



Czyli rozumiem jak kupie pakiet 4 to gdy pojawi się 10 na giełdzie z automatu bierze dla mnie jednego z nich tak ? czy na jakiej zasadzie to działa bo cały czas mam 4-5 kontrahentów a poluje żeby kupić ale ani razu nie dobiło mi do 7-8 a co dopiero 10


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 17-04-2018 14:37

Prawa rynku kolego. Czekasz na większą paczkę a inni spod nosa mogą Ci wykupić. Wybierani są losowo z tego co było pisane.
p.s. w nocy zdarzają się paczki po 9


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 14:37

Jeśli będzie w puli 10 kontrahentów, będzie można kupić 4, 5, 7 lub 10 kontrahentów. Czyli istnieje możliwość, że ktoś od razu weźmie wszystkich dostępnych i warowanie zaczyna się od nowa.
Sytuacja z wolnymi zmienia się dynamicznie i może być tak, że nie dojdzie do 10, bo w międzyczasie któryś z nich wypadnie z puli (jako nieaktywny albo niespełniający warunków). Może być też tak, że nagle kilku śpiochów z marca się obudzi i zaloguje na konta, uzupełni energię czy pohandluje na giełdzie. Jeżeli są wolni to automatycznie zostaną wyświetleni i dodani do puli wolnych kontrahentów.