Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 17-03-2018 15:05

Czyli w tym konkursie nagradzani są polecający, których poleceni mają największe obroty tak? Czyli na przykład jeśli 1 i 2 osoba w rankingu ma tego samego polecającego to ten polecający zgarnia 1 i 2 nagrodę? Czy ja jakoś to źle zrozumiałem?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-03-2018 15:11

Zastanawiałem się jak to ogarnąć, żeby było jak najbardziej fair i jest dokładnie tak jak mówisz. Być może w kolejnych edycjach warunki będą nieco inne ale w pierwszej turze konkursu wygląda to właśnie tak.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 17-03-2018 15:15

Wydawało mi się, że zrobiłem wystarczający obrót by znaleźć się na tej liście, ale może nawet nie mam osoby polecającej. Już nawet nie pamiętam z jakiego linku się rejestrowałem. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-03-2018 15:19

Rzecz polega właśnie na tym, że na tej liście są jedynie osoby z polecającym. Z tego co widzę, to Ty nie posiadasz żadnego polecającego.

Być może w najbliższym czasie zrobię podobny konkurs dla wszystkich aczkolwiek obawiam się, że byłoby to "Pay2Win" czego bardzo nie chcemy, prawda? Dlatego też wysilę jakieś szare komórki aby zrobić coś sprawiedliwego dla wszystkich.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 17-03-2018 15:22

No możliwe, że zarejestrowałem się z czystego. Chciałem po prostu się dowiedzieć czy dobrze to zrozumiałem. A konkurs świetny, nagrody też wydają się dość spore, aż byłem lekko zdziwiony Smile Dzięki za wyjaśnienie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-03-2018 15:25

Wolę przeznaczyć budżet promocyjny na wynagrodzenie użytkowników niż płacić za kiepskiej jakości kliki czy puste odsłony aby wypromować coalco. A ponieważ to inauguracyjny konkurs - to wypadało dość solidnie to zorganizować Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 17-03-2018 15:38

hmmm a może zrób, że liczy się suma wszystkich referali i t by ograniczyło możliwość oblegania wszystkich miejsc przez 1 osobe

i do którego miejsca po przecinku liczy się prowizja z referali a po którym jet zaokrąglana ponieważ jak ktoś sprzeda 1t to prowizja jest liczona w sporej ilości miejsc po przecinku


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-03-2018 15:43

Teraz już nie będę zmieniał zasad. Poza tym liczy się jakość a nie ilość Wink Może być tak, że ktoś ma 50 poleconych z których mało który cokolwiek robi. Może być tak, że ktoś ma 3 poleconych i oni są aktywni na giełdzie (czyt. ruszają coalco do przodu). Dlatego też kryteria są takie a nie inne. W tym konkursie liczą się tylko obrót na giełdzie użytkownika oraz osoba polecająca. Zdaję sobie sprawę z tego, że to trochę loteria i nie do końca mamy wpływ na wynik. Ale jednocześnie czyni to ten konkurs odrobinę zabawnym i z zakończeniem trudnym do zgadnięcia.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 17-03-2018 15:55

(17-03-2018 15:38)korlim napisał(a):  i do którego miejsca po przecinku liczy się prowizja z referali a po którym jet zaokrąglana ponieważ jak ktoś sprzeda 1t to prowizja jest liczona w sporej ilości miejsc po przecinku

Myślę, że tylko w tabeli widzisz zaokrąglone wartości, ale fizycznie nie jesteś do tyłu o te kilka tysięcznych. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 17-03-2018 16:01

a i głupie pytanie nagrodę dostaje tylko osoba polecająca ?