Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - drought - 17-04-2018 11:04

@Siano, przynajmniej udaje Ci się zakupić. Ja od kilku dni poluje na zakup i póki co nie mogę "trafić" na 10 osób w puli. Wczoraj spędziłem sporo czasu maglując stronę z giełdą i jak pojawiło się 9 osób to maksymalnie 20 sekund później było już pusto :/


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 17-04-2018 11:05

Ok bo dalej nie ogarniam

WYDOBYCIE WĘGLA
+17 t /h


-------------------

Bocznicą kolejową
Poziom 1



FURGONETKI sztuk 1 Zdolność przewozowa: 14 t/h

pisze mi


408 t DZIENNE WYDOBYCIE Wydajność logistyki: 336 t/dobę Wydajność logistyki: 14 t/h

czyli rozumiem ze z 408T moje furgonetki na bieżąco sa w stanie transportować 336t czyli 72t zostają mi w składzie po całym dniu czy jak ? I co w przypadku kiedy kończy sie energia a mamy jeszcze paliwo + nadkład w składzie furgonetki wywożą go do handlu czy nie ? . Tak samo w sytuacji kiedy mamy nadkład i dokupimy furgonetki czy z nadmiaru zejdziemy ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 11:09

Jeżeli dzienne wydobycie wynosi u Ciebie 408 t a logistyka ma wydajność 336 t/dobę, to będziesz miał przewożone 336 t/dobę pod warunkiem, że masz odpowiednią ilość paliwa.
Jeżeli z powodu braku energii kopalnia nie będzie pracować, to logistyka nadal może działać jeżeli masz coś w składzie (oraz odpowiedni zapas paliwa). Więc odpowiedź brzmi: Tak. W takiej sytuacji zjedziesz z nadmiaru węgla w składzie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Sianoo - 17-04-2018 11:09

(17-04-2018 11:04)drought napisał(a):  @Siano, przynajmniej udaje Ci się zakupić. Ja od kilku dni poluje na zakup i póki co nie mogę "trafić" na 10 osób w puli. Wczoraj spędziłem sporo czasu maglując stronę z giełdą i jak pojawiło się 9 osób to maksymalnie 20 sekund później było już pusto :/

No żeby kogoś kupić to odświeżałem co około 5 min żeby się udało Lol


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 11:10

Co 5 minut? Szczęściarz! Ja często widuję w statystykach osoby odświeżające co sekundę Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 17-04-2018 11:23

Chętnych na kontrahentów jest wielu. W nocy poluj - zdarzają sie większe paczki. Za dnia takich jak Ty jest po prostu wielu... Prawa popytu Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - drought - 17-04-2018 11:40

@coalco, pewnie mnie też tam widzisz klikającego co kilka sekund Huh Spróbuję w godzinach nocnych Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 17-04-2018 12:44

Faktycznie, nie zauważyłem błędu w jednej z moich poprzednich wypowiedzi.Przyznaję się i w miarę poprawiłem moją wypowiedzi, jak znajdę czas to jeszcze raz przejrze.Zwrócenie uwagi przez jedną z uważanych osób na tym forum, moim zdaniem z merytoryczną wypowiedzią nie miało nic wspólnego i było raczej ,,prostackie'' jak na takie stanowisko, można było zwrócić uwagę w bardziej subtelny sposób. Na przykład pisząc na priv, że napisałem zdanie z błędem a co do Coalco to mam jeszcze sugestie ale ją jak wrócę, ponieważ zapisałem ją w moim notesie i nie mam go przy sobie w obecnej chwili.

Natomiast co do rozwiązania sprawy z kontrahentami, moim zdaniem jest bardzo dobre, ponieważ zanim zbierze się pakiet 10 kontrahentów to ,boty' bądź gracze co dołączyli aby zobaczyć grę zostaną usunięci z listy za nim ktoś ich kupi.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 13:13

@Korlim, każda Twoja poprzednia wypowiedź była chaotyczna, nie zawierała znaków interpunkcyjnych i ciężko się było nawet domyślić o co chodzi, także ten tego. Ale widzę, że wziąłeś to do siebie i nie ma co dalej "strzępić ryja" za przeproszeniem. Jedziemy dalej!


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 17-04-2018 14:05

Czytająć " Możesz zakupić minimalnie pakiet 4 kontrahentów. " Czyli muszę mieć na koncie min 8 zł żeby ich zatrudnić ?