Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - drought - 17-04-2018 08:43

Nie wiem czy tylko u mnie ale mam problem z oknami na giełdzie. Jak wpisuję jakąś wartość ona po chwili znika. Czasami muszę po kilka/kilkanaście razy wpisywać i potwierdzać zakup/sprzedaż. Ma ktoś taki problem? Można to jakoś naprawić?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 08:52

Domyślnie wartość resetuje się po niecałych 10 sekundach i należy wpisać ją od nowa. Jeżeli znika Ci szybciej zalecam przeinstalowanie przeglądarki (lub aktualizację do najnowszej wersji), próbę na innej przeglądarce lub aktualizację Javy - https://www.java.com/pl/download/


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 17-04-2018 08:59

I jedyne co mnie doprowadza do gorączki to na giełdzie nie przelicza ile za to dostaniemy albo ile za to damy ;P [Obrazek: 30740759_919093538271535_164891147906947...e=5B6BA4C9]

Tak powinno być


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 09:04

Pisałem wiele razy, że nie chcę wszystkiego podawać na tacy, coalco powinno wymagać trochę wysiłku i kalkulacji ze strony użytkownika Wink
Poza tym dobrałeś chyba zły przykład, ponieważ nie wiem co masz na myśli pisząc w formularzu kupna "Zarobisz 0.45 PLN".

Jeżeli więcej osób uzna, że warto byłoby wyświetlać taką informację w formularzach to wrzucam to na listę "To Do".


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 17-04-2018 09:48

(17-04-2018 09:04)coalco napisał(a):  Pisałem wiele razy, że nie chcę wszystkiego podawać na tacy, coalco powinno wymagać trochę wysiłku i kalkulacji ze strony użytkownika Wink
Poza tym dobrałeś chyba zły przykład, ponieważ nie wiem co masz na myśli pisząc w formularzu kupna "Zarobisz 0.45 PLN".

Jeżeli więcej osób uzna, że warto byłoby wyświetlać taką informację w formularzach to wrzucam to na listę "To Do".

Chodzi o kalkulator czyli zliczasz wartość input mnożąc przez kurs i pokazuje ile zarobie sprzedając np 20t węgla albo ile zapałce kupując te 20t węgla.

Ostatnio kupiłem energie i wyglądało to tak

wpisałem 100 - nie stać mnie
wpisałem 70 - nie stać mnie
wpisałem 50 - nie stać mnie
wpisałem 10 - kupiło
wpisałem 10- kupiło
wpisałem 10- kupiło
wpisałem 10 - kupiło


Więc jak widzisz z prostego przykładu zamiast JS przeliczyć wartość za mnie i wysłać potem 1 zapytanie z kwotą np 40 to wysłałem 7 zapytań Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 09:55

[Obrazek: yesyoucan.jpg]

PS. Tak jak mówiłem i powtarzam non stop, nie opierajmy się tylko na JS. Myślmy, czytajmy, kalkulujmy.


Edit: Kilka osób może już zobaczyć przy swoich loginach znaczek "certyfikatu", który nadaję osobom aktywnie udzielającym się w tym temacie. Certyfikat dostają użytkownicy, którzy są pomocni, znają coalco od podszewki, umieją dzielić się swoim doświadczeniem i gwarantują rzetelne informacje na temat gry - jednocześnie posługują się poprawną polszczyzną, dzięki czemu forma przekazywania informacji jest jasna i czytelna. Certyfikat otrzymują także osoby, które nie udzielają się wcale lub zbyt wiele w tym temacie ale z którymi rozmawiam i wiem, że rozumieją i znają coalco doskonale, poprawnie się komunikują i można z nimi rozmawiać na wysokim poziomie merytorycznym.

Bardzo odciąża mnie także sytuacja, gdy przez kilka godzin nie mogę być przy komputerze, w międzyczasie pojawia się sporo pytań na forum i są już na nie udzielone trafne i precyzyjne odpowiedzi zamieszczone przez kilka osób.

Znaczki te będą również pojawiać się przy Waszych loginach w coraz większej ilości miejsc na podstronach coalco a także na stronie rejestracji. Potencjalny kontrahent uzyska pewność, że rejestruje się pod osobą znającą się na rzeczy. Planuję także dodanie możliwości komunikowania się ze swoimi kontrahentami dla osób z ceryfikatem. Jest to forma gloryfikacji osób, które pozytywnie i aktywnie angażują się w sprawy coalco. Pozwolicie, że sam będę podejmował decyzję kogo oznaczę takim certyfikatem.

@Korlim, zdecydowanie niemal najbardziej zasługujesz na takie odznaczenie, ale umówmy się, że popracujesz trochę nad składnią dzięki czemu Twoja forma przekazu stanie się jaśniejsza i czytelniejsza - i wtedy masz weryfikację na 100%

[Obrazek: status.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 17-04-2018 10:32

O tego akurat nie widziałem ale fajnie by było jak by i tka kalkulowało na bieżąco co za ile i gdzie wyświetlało Wink

Certyfikat dobra opcja !


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Sianoo - 17-04-2018 10:37

Mam takie pytanie czy jest możliwość żeby zmienić system kontrahentów na taki że do listy osób które można kupić jako kontrahentów dodawać tylko osoby które są aktywne np 3 dni podrząd od dnia rejestracji gdyż często kupuje się bota który tylko założył konto i skończył grę 1 dnia .


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 10:46

@Siano, wydaje mi się, że nie powinieneś narzekać. Sprawdziłem Twoich zakupionych kontrahentów i 50% z nich rozbudowało w pierwszy dzień swoje kopalnie o kilka poziomów. Więc nie rozumiem o jakich botach mówisz i czego oczekujesz. Nie popadajmy w paranoję. Podkreślam, że system przydziela kontrahentów w sposób losowy, warunki przydzielania są znane i kupując ich zgadzasz się z tymi warunkami.

Jeżeli chcesz tylko bardzo aktywnych kontrahentów z dużym wydobyciem, nie ma problemu 50 PLN/osobę Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Sianoo - 17-04-2018 11:00

(17-04-2018 10:46)coalco napisał(a):  @Siano, wydaje mi się, że nie powinieneś narzekać. Sprawdziłem Twoich zakupionych kontrahentów i 50% z nich rozbudowało w pierwszy dzień swoje kopalnie o kilka poziomów. Więc nie rozumiem o jakich botach mówisz i czego oczekujesz. Nie popadajmy w paranoję. Podkreślam, że system przydziela kontrahentów w sposób losowy, warunki przydzielania są znane i kupując ich zgadzasz się z tymi warunkami.

Jeżeli chcesz tylko bardzo aktywnych kontrahentów z dużym wydobyciem, nie ma problemu 50 PLN/osobę Big Grin

To chyba jednak wolę zostać przy ryzyku za te 2 zł Big Grin