Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 16-04-2018 16:24

Może sprzedać punkty doświadczenia.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 16-04-2018 16:29

Faktycznie jeszcze to ale to bardziej taka sugestia do coalco, żeby napisał w poradniku albo jak ktoś mu pomoże z poradnikiem jakimś bądź samouczkiem żeby uwzględnić parę opcji bo potem jest milion pytań o to samo a tak można by zamknąć wszytko żeby było klarowne i ograniczyć pytania do minimum bo i tak pewnie takowe się pojawią znając życie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - RavitoCASH - 16-04-2018 16:44

W korporacji co to jest za licznik?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 16-04-2018 16:55

Licznik potencjału...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 16-04-2018 17:05

Przepraszam, że się wtrącę, bo może taki trochę offtopic, ale ludzie, proszę Was, patrzcie co i jak piszecie... Ja też często piszę z telefonu (zazwyczaj bez polskich znaków), ale staram się pisać składnie i zrozumiale. Niektóre Wasze wypowiedzi są tak napisane, że wydaje mi się, że wiem o czym czytam, a zaraz się okazuje, że jednak nie... beka

Nie atakuję nikogo konkretnego, to taki apel do wszystkich, którzy to przeczytają. Czasami właśnie przez takie wątki, niektóre pytania powtarzają się po kilkanaście razy. Dziękuję i życzę miłego popołudnia. Huh


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 16-04-2018 17:07

Pomysł mega własnie też dołączyłem! Zobaczymy jak to będzie za jakiś czas Wink przydała by się jakaś konsola do CPU i GPU to łatwiej by się nabiło na grafice ten węgiel


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 16-04-2018 17:33

i coalco mogę wiedzieć jaki masz nick na 2 koncie ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Enterddz - 16-04-2018 19:19

Takie pytanie jak to jest z " Bocznicą kolejową" Jeśli transport mam wstrzymany to kopalnia kopie do skład a nie do handlu ?

I rozumiem ze jeśli mam węgiel w składzie to jak kupie inny budynek który wymaga go np Elektrownia to ona bierze ze składu tak ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheJerremi - 16-04-2018 19:24

Kopalnia zawsze kopie do składu. Transport jedynie przewozi daną część (zależy od ilości furgonetek i ciężarówek) węgla do punktu handlowego.

Co do drugiego pytania:
"Węgiel w składzie możesz wykorzystać do zakupu budynków, zasilania elektrowni i zakładów produkcyjnych oraz rozwijania poziomów kopalni podstawowej. Węgiel w punkcie handlowym może być wykorzystany tylko do transakcji giełdowych."


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 16-04-2018 19:30

W skrócie odpowiedź i na odwrót rzecz ujmując - to co w punkcie handlowym idzie na handel czyli giełdę i tylko do tego punkt służy Wink