Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 16-04-2018 13:35

Może lepiej żeby w loterii mogły brać udział też konta z 1 poziomem kopalni ale będące w systemie minimum 2 tygodnie albo z określoną liczbą pkt doświadczenia. Niektórzy nieokoniecznie muszą chcieć rozbudowywać kopalnię Wink

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-04-2018 13:39

Jestem teraz offline więc nie mogę sprawdzić kodu, być może zapomniałem dopisać warunek odnośnie poziomu kopalni.

@Kolorpurpury, zostanę jednak przy swoim, poniewaz jest to jednak pewniejsza metoda.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hufsmoke - 16-04-2018 14:00

Witam, jak mogę sprzedać węgiel ze składu?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 16-04-2018 14:01

@hufsmoke transport do punktu handlowego i stamtąd na giełdę...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hufsmoke - 16-04-2018 14:04

(16-04-2018 14:01)rachman napisał(a):  @hufsmoke transport do punktu handlowego i stamtąd na giełdę...

Tak myslalem ale nie wiem w jaki sposob to zrobic, dokladniej nie wiem jak wejsc w ten 'skład' impreza


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 16-04-2018 14:09

Kopalnia Podstawowa i tam maż ilość furgonetek i zdolność przewozową. Uruchamiasz transport, kupujesz paliwo i się transportuje węgiel ze składu do punktu handlowego. Tam masz wszystko podane ile na godzinę.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 16-04-2018 14:10

W kopalni podstawowej musisz mieć włączony transport i wiadomo paliwo by w ogóle on ruszył. Nie pamiętam co ile się aktualizuje ale chyba co godzinę co przewiezione więc włącz jeśli nie włączone masz i czekaj albo dokup paliwka.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Kifflee - 16-04-2018 15:07

Czterdziestolatek na pokładzie. Fedrujemy chopy cało doba. Życza wszystkim powodzenia. Super pomysł, fajnie sie szpila. Dobrego urobku.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - amcin - 16-04-2018 16:11

Świetny pomysł z tą loterią! Sam nie biorę udziału bo nie mam kopalni na 2 poziomie, pocieszam się myślą że nie mam szczęścia więc i tak bym nic nie wygrał.
Mimo to powodzenia wszystkim biorącym udział! Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 16-04-2018 16:13

a mam takie pytani bo nasuną mi się jeden problem bo to co wykopiemy idzie do składu to jak ktoś zacznie lub nie rozplanuje zbytnio i np 1l darmowy zużyje i potem kupi np węgiel i go przetransportuje bądź energie na jakiś czas i ją zużyję i się zaloguje to taka osoba nie ma jak przetransportować węgla do punktu handlowego chyba że z tego co wiem wykopie za pomocą CPU ale to trzeba wyjaśnić nowym graczom że nie są w tedy w sytuacji bez wyjścia bo moim zdanie odwrócenie że transportowanie z punktu handlowego do składu było by płatne a ze składu do punktu handlowego darmowe wyeliminowało by możliwość braku możliwości zrobienia czegokolwiek bez wpłaty lub kopania CPU ale mogło by ograniczyć znaczenie paliwa i ograniczenie wpływu ze sprzedaży paliwa i punktów doświadczenia Rolleyes