Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-04-2018 18:17

Haha, kiedyś jak giełdy się rozrosną do +1000 transakcji na godzinę/wolumen to dodamy wykresy świecowe Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 15-04-2018 18:29

I zaczniemy sprzedawać kursy obsługi Wink Myśl od razu nad nadawaniem stopni maklerskich Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-04-2018 20:27

A tutaj Ciebie trochę być może zaskoczę @Rachman, ponieważ mam w planie oznaczać w coalco w najbliższym czasie "weteranów" czy też "pionierów" odpowiednim znaczkiem przy nazwie użytkownika. Pionierzy, to użytkownicy, którzy znają coalco od podszewki i są w stanie zapewnić rzetelne informacje na temat gry pod każdym względem każdemu nowemu użytkownikowi. Mam już kilka takich osób "na oku" i jak tylko dokładnie to przemyślę, to obok ich loginów w grze ukaże się odpowiedni znaczek. Myślę, że może to być doskonały sposób na udowodnienie znajomości coalco oraz zapewnienie odpowiedniej informacji i supportu swoim kontrahentom, co moim zdaniem jest ogromną wartością. Taki jakby certyfikat rzetelności, który dostanie każdy użytkownik coalco, jeśli stwierdzę, że czyta, myśli, odpowiednio reaguje, zależy mu na rozwoju coalco.

Ja za niedługo będę kończył na dziś więc nadchodząca pełna godzina będzie ostatnią z premią "2 punkty doświadczenia".


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 15-04-2018 20:30

Mój brat też sobie gra od podstaw. Też już rozwinął kopalnię na 2. poziom. Popełnił po drodze kilka błędów, kilka dobrych decyzji. Obecnie jest już powód aby wejść chociaż raz na godzinę aby zdobyć pkt doświadczenia i pracować (albo od razu albo poczekać na lepszą cenę lub wystawić własną ofertę) za te pieniądze można już kupić węgiel/energię/paliwo. Obecnie jak ktoś poświęci więcej uwagi coalco - szybko może się rozbudować. Sam na początku zarabiałem na kupnie i sprzedaży węgla. Mogłem to zrobić lepiej niestety nie przewidziałem kilku rzeczy. Na tym to właśnie polega. Poza tym można szukać poleconych, stworzyć sobie wręcz ekipę z którą możesz się przecież dogadać, żeby sprzedawali coś tylko Tobie i odwrotnie. Byleby w ramach regulaminu (jedna osoba jedno konto). Co nie jest prawem zabronione jest dozwolone. Przecież kilka osób może się dogadać co do cen. Mając w 3 graczy monopol wcale nie muszą się przebijać - ale mogą, ktoś może taki układ wyłapać i go wykorzystać do własnych celów. Opcji jest wiele. Rynek jest bezwzględny. Ta gra daje i będzie dawała więcej możliwości niż może się to wydawać na pierwszy rzut oka a gracze bez inwestycji już teraz mają naprawdę niezłe warunki bo to oni sterują rynkiem. Gracze z firmami muszą się bić o ich punkty doświadczenia. Muszą znaleźć kupców na paliwo, furgonetki, surowce itp.

Naprawdę jest tu co robić a nie zapominajmy, że coalco ma dopiero MIESIĄC!

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 15-04-2018 20:34

Cytat:A tutaj Ciebie trochę być może zaskoczę @Rachman, ponieważ mam w planie oznaczać w coalco w najbliższym czasie "weteranów" czy też "pionierów" odpowiednim znaczkiem przy nazwie użytkownika.
Heh ile chcesz zaskakuj byle pozytywnie Wink Ten pomysł mi się podoba.

Cytat:żeby sprzedawali coś tylko Tobie i odwrotnie
@kolorpurpury Niby jak? Chyba kupowali tylko od Ciebie...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-04-2018 20:40

(15-04-2018 20:30)kolorpurpury napisał(a):  Naprawdę jest tu co robić a nie zapominajmy, że coalco ma dopiero MIESIĄC!


RÓWNO MIESIĄC! Dokładnie miesiąc temu powstał temat coalco na tym forum. Czuję się, jakbym pół życia przy tym spędził, ale efekty są hmm... Nie wiem ile dostałem wiadomości oraz e-maili, że tego brakowało w Polsce, że to naprawdę wciąga, że to najlepszy projekt jaki w ostatnim czasie ukazał się w Polsce. Ja sam, patrząc na statystyki rozwoju i ilości odsłon, transakcji na giełdzie często nie wierzę, że to możliwe. Trochę wstydziłem się tego, jak coalco wyglądało na początku (ale funkcjonalności oraz pomysłu, nie). Przez ostatni miesiąc coalco zmieniło się z małej niepozornej giereczki na coś naprawdę fajnego, wszystko dzięki Wam. Sam nigdy nie stworzyłbym ani nie wymyślił tylu doskonałych poprawek, funkcjonalności i aktualizacji. Właśnie to najbardziej mnie cieszy, że tak wiele osób chce aby coalco się rozwijało oraz dawało frajdę. Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze. Cóż, ze swojej strony mogę powiedzieć, dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie i zaufanie. Nie zawiodę i oby nowy miesiąc był równie produktywny dla coalco oraz nas wszystkich.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheJerremi - 15-04-2018 20:41

Właśnie to czyni tę grę świetną. Ci z głową na karku poradzą sobie z szybkim rozwojem, a reszta będzie mozolnie, w swoim tempie się rozwijać. Najważniejsze, żeby każdy się bawił i dodatkowo czegoś nauczył Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 15-04-2018 21:01

Coalco a nie myslales zeby zrobic bank mozna by pozyczac wegiel na % a pozniej przy wydobyciu nastepowaly by zwrot w jakims tam %
2) powiedz mi czy istnieje mozliwosc zwiekszenia wydajnosci rafinerii?- bo przez pracownikow sie nie da tak(myslalem ze przez zatrudnienie pracownika bedziemy zwiekszac wydajnosc i tez placic pracownika i beda ubywac punkty doswiadczenia)


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-04-2018 21:08

@Parwelcia, był tutaj poruszany wątek pożyczania węgla czy pieniędzy na % ale definitywnie odrzuciłem taki pomysł i na pewno nie będzie coś takiego wprowadzone. W chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia wydajności rafinerii, aczkolwiek są już podstawy do rozbudowy jej poziomów (a także wszystkich innych nowych budynków). Zajmę się tym jednak dopiero najprawdopodobniej w maju, ponieważ przede mną dość intensywny okres w pracy a także w życiu rodzinnym.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 15-04-2018 23:10

Poziomy będą posiadały WSZYSTKIE budynki czy tylko te 4 nowe? Smile