Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - RavitoCASH - 14-04-2018 20:56

(14-04-2018 12:13)coalco napisał(a):  @RavitoCASH, teraz rozumiem. Myślę, że da się to zrobić ale to w ciągu kilku następnych dni, ok?

@Pewue, niespodzianka Wink

PS. Opcja "Zapamiętaj mnie" trzyma jednocześnie sesję tak długo, dopóki się sami nie wylogujemy - więc upiokłem dwie pieczenie na jednym ogniu Big Grin

Dziękuję <3 <3 <3


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - mololel - 14-04-2018 21:33

A jak wpłaciłem najpierw za pomocą przelewu a później wpłacę przez btc to będę mógł wypłacać dwoma metodami czy tylko pierwszą?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 14-04-2018 23:12

Dobre pytanie. Przez jakichś asów mieć tak znaczące ograniczenia Undecided
Zrobiłbył ograniczenia ilości wypłat w miesiącu jak w wielu serwisach na miejscu Coalco i tyle.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 23:19

Mieliście naliczenie z kopalni po 24 ??
Bo u mnie ani naliczenia, ani punktu do zebrania po 24 nie było jeszcze w cale


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheJerremi - 14-04-2018 23:22

(14-04-2018 23:19)FreeDoge napisał(a):  Mieliście naliczenie z kopalni po 24 ??
Bo u mnie ani naliczenia, ani punktu do zebrania po 24 nie było jeszcze w cale

u mnie również, ale myślałem, że po prostu nie zauważyłem i z przyzwyczajenia juz wcisnąłem ten przycisk

@edit: yup, o pierwszej już poszło


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 14-04-2018 23:58

U mnie podobnie z punktami. Poczekamy do jutra może awaria może planowo zatrzymane...

Edit: po 1 już pokazało ale po północy duszki zjadły punkta Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheJerremi - 15-04-2018 00:42

Ma też ktoś taki problem z kontrahentami? Dwie osoby zarejestrowały się z mojego refa i mi ich nie pokazuje.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 15-04-2018 00:52

Może wcześniej przez czyjś ref weszli i przypisało temu komuś.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheJerremi - 15-04-2018 01:28

(15-04-2018 00:52)rachman napisał(a):  Może wcześniej przez czyjś ref weszli i przypisało temu komuś.

Nieee, niemożliwe. Pierwszy raz zobaczyli stronę po wejściu z refa w moim towarzystwie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-04-2018 05:29

Faktycznie o północy nie odpalił się cron, ale kilka minut temu nadrobiłem to dodając naliczenia manualnie.
Odnośnie wypłat BTC dajcie mi trochę czasu na przemyślenie sprawy. Z pewnością jak coś konstruktywnego wymyślę, to dam znać.

TheJerremi, czytałem Twoją wiadomość odnośnie poleconych ale nie wiem w jaki sposób to wytłumaczyć. Standardowo możliwości są dwie. Zapisane cookies z wcześniejszych wizyt na coalco, lub skorzystanie z czystego linku lub źle wklejonego. Nie do końca rozumiem co to znaczy "Pierwszy raz zobaczyli stronę po wejściu z refa w Twoim towarzystwie" - rejestrowali się z Twojego komputera, czy jak?

PS. Coalco ma dziś urodziny w związku z czym macie możliwość odebrania co godzinę 2 punktów doświadczenia Smile