Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 17:52

(14-04-2018 17:04)coalco napisał(a):  @FreeDoge, jestem naprawdę cierpliwym i wydaje mi się życzliwym człowiekiem. To co ostatnio się dzieje, przekracza jednak wszelkie granice zdrowego rozsądku i poziomu upierdliwości za przeproszeniem. Nie będę się wdawał w szczegóły, chciałem tylko publicznie przywołać Cię do porządku wobec mojej osoby jak i samego coalco. Nie szanujesz mnie, nie szanujesz mojego czasu, nie szanujesz jakichś ogólnie przyjętych norm i właśnie 10 minut temu poziom mojej frustracji został przekroczony.

Wyjaśnienie wysłane na pw więc mam nadzieję, że poziom twojej frustracji spadnie Smile
Czasem różnie każdy myśli kierując się do pewnych celów pewnymi metodami, sztuką jest wyjaśnić i dojść do porozumienia Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 14-04-2018 17:54

Cyt: "Osoby, które dokonywały wpłat na swoje konto poprzez przelew bankowy, mogą zlecać wypłaty tylko na rachunek bankowy."
Ale buba... Jakbym wiedział że przez takich ... będą takie zmiany to bym może BTC wrzucał. Po dupie jak w życiu dostają zawsze uczciwi brrr... Wszędzie muszą się cwaniaki znaleźć i mieszać Angry

Edit: a chociaż wpłacać kontowcy mogą bitcoiny?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karbon - 14-04-2018 18:09

Tak co do problemu ze znikającą liczbą podczas wpisywania to mam to samo, a korzystam z Chrome więc wydaje mi się, że to nie indywidualny problem. Wiadomo, że nie na teraz, ale jak skończysz aktualizacje i znajdziesz chwilę wolnego to dobrze jakbyś się temu przyjrzał Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 18:11

(14-04-2018 18:09)Karbon napisał(a):  Tak co do problemu ze znikającą liczbą podczas wpisywania to mam to samo, a korzystam z Chrome więc wydaje mi się, że to nie indywidualny problem. Wiadomo, że nie na teraz, ale jak skończysz aktualizacje i znajdziesz chwilę wolnego to dobrze jakbyś się temu przyjrzał Big Grin

O proszę czyli nie będę specjalnie pod coalco instalował chrome bo nie tylko ja mam ten "indywidualny" problem w operze Tongue
Poczekam aż spokojnie problem zostanie jakoś rozwiązany po aktualizacjach w wolnej chwili


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 18:22

Ja pracuję tylko na Chrome a na pozostałych przeglądarkach sprawdzam tylko czy wszystko gra, aczkolwiek nie potrafię zlokalizować tego problemu z formularzem ponieważ u mnie nie występuje a kod jest w porządku. Jestem pewien, że chodzi o javascript / ewentualnie jakąś blokadę skryptu (odświeżanie formularza), który jest napisany właśnie w JavaScript.

@FreeDoge, skoro ponad 1000 użytkowników nie ma problemu z formularzem, a trzech użytkowników go ma - to jestem w stanie nadal twierdzić, że to indywidualny problem.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 18:28

(14-04-2018 18:22)coalco napisał(a):  Ja pracuję tylko na Chrome a na pozostałych przeglądarkach sprawdzam tylko czy wszystko gra, aczkolwiek nie potrafię zlokalizować tego problemu z formularzem ponieważ u mnie nie występuje a kod jest w porządku. Jestem pewien, że chodzi o javascript / ewentualnie jakąś blokadę skryptu (odświeżanie formularza), który jest napisany właśnie w JavaScript.

Sprawdziłem jeszcze na smart ( android, chrome wersja na tel) i jest podobnie jak na laptopie w operze.
Wykasuję kwotę węgla na sprzedaż całości jaką mam i nie zdążę wprowadzić swojej kwoty jaką chcę sprzedać bo automatycznie po 2 s jest ponownie 100% sumy węgla jaką mam na stanie do sprzedaży.
Więc wydaje mi się, że gdzieś w skrypcie być może wkradł się jakiś błąd którego nie wychwytujesz ( o kropkę za dużo, spacja czy jakiś inny chochlik a robi swoją robotę)


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 18:33

Gdyby był chochlik, kropka, przecinek czy wykrzyknik to wszędzie, u każdego użytkownika działałoby nieprawidłowo.

Ja już kończę na dziś. Do jutra!


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 14-04-2018 18:36

Chrome na andku potwierdzam to samo. Kiedyś na Firefox i Operze na komp też ale da się na szybko i enter więc ignoruję to... Ciekawe co to. Jesli nie zapomnę podejrzę jutro kod może cos wpadnie w oko.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - amcin - 14-04-2018 19:13

(14-04-2018 18:28)FreeDoge napisał(a):  Wykasuję kwotę węgla na sprzedaż całości jaką mam i nie zdążę wprowadzić swojej kwoty jaką chcę sprzedać bo automatycznie po 2 s jest ponownie 100% sumy węgla jaką mam na stanie do sprzedaży.

Mam to samo na chrome, na komputerze, ale nie co 2 sekundy tylko trochę więcej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 19:19

Formularz domyślnie resetuje się co niecałe 10 sekund. Tak było to zaplanowane i funkcjonuje od początku.