Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 13:58

Wystarczy zapoznać się z komunikatami, poodwiedzac podstrony, poczytać tabelki, poprobowac opcje a 99% pytań stanie się zbędnych. Tak samo jak wymyślanie od nowa koła typu przesyłanie węgla z giełdy do składu, gdy ta opcja widnieje już tydzień...


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 14-04-2018 14:01

Przecież to wszystko jest proste. Dziwią mnie niektóre pytania. Mam wrażenie, że wynikają z lenistwa. Grał ktoś kiedyś w Marketglory? Przecież rozbudowanie coalco w porównaniu do Marketglory to może 1% to ja bym chciał zobaczyć niektórych tam.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 14:12

Też jestem pewien, że to lenistwo i oczekiwanie indywidualnego wyjaśniania każdej opcji


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 14:44

(14-04-2018 13:58)coalco napisał(a):  Wystarczy zapoznać się z komunikatami, poodwiedzac podstrony, poczytać tabelki, poprobowac opcje a 99% pytań stanie się zbędnych. Tak samo jak wymyślanie od nowa koła typu przesyłanie węgla z giełdy do składu, gdy ta opcja widnieje już tydzień...

Po prostu jej nie zauważyłem, jak to mówią : chcesz coś ukryć ? Ukryj to na widoku
Nie widziałem, więc zapytałem/zaproponowałem
Coalco popatrz na pw jak możesz bo coś chyba popsułem albo jaki czort Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 15:04

Sprawdziłem. Nic nie popsułeś @FreeDoge.

Odnośnie tego lenistwa, żebyście nie myśleli, że mówię to złośliwie - takie tylko wnioski wyciągam Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 15:08

(14-04-2018 15:04)coalco napisał(a):  Sprawdziłem. Nic nie popsułeś @FreeDoge.

Odnośnie tego lenistwa, żebyście nie myśleli, że mówię to złośliwie - takie tylko wnioski wyciągam Smile

Nie odebrałem nic jako złośliwość z Twojej strony.
Po prostu nie zauważyłem Big Grin tylko człowiekiem jestem Tongue
coalco jak rozumiem z miningu węgiel od razu na sprzedaż trafia po naliczeniach godzinnych a z kopalni i budynków do składu jeśli logistyka wstrzymana ?
I tylko pytam by nie było, że znowu z lenistwa Tongue

P.S dzięki za wyjaśnienie na pw bo serio myślałem, że coś sknociłem Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 15:10

Tak, z miningu CPU węgiel trafia od razu do punktu handlowego. Natomiast węgiel z kopalni i budynków trafia do składu.

Poradnik i instrukcje już się piszą, także za niedługo wszystko powinno być przepięknie zrozumiałe.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 16:18

@FreeDoge, sprawdzałem właśnie wszystko na Operze i u mnie formularze działają bez problemu. Być może masz wyłączoną opcję javascript w ustawieniach:

[Obrazek: javas.jpg]

Jeżeli nie chcesz tego włączać, możesz ustawić wyjątek dla coalco. Zapewniam, że to bezpieczne.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 16:32

Mam to wszystko ustawione i włączone bez żadnych wyjątków dla wszystkich witryn .
Jak by mi ktoś doradził gdzie wrzucić filmik bym podesłał na pw jak to u mnie wygląda to byłbym wdzięczny, bo zdjęcie wiem gdzie wrzucać ale filmików już nie mam pojęcia Big Grin
Ledwo wykasuję kwotę i nie zdążę nawet wpisać sumy węgla jaką chcę sprzedać bo 1-2 s i automatycznie jest na sell w polu cała suma jaką posiadam w składzie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 17:04

Oj nie wysyłaj żadnych filmików. Pobranie i zainstalowanie Chrome lub Firefoxa to 30 sekund a problem byłby u Ciebie z głowy. Moim zdaniem jest to indywidualny problem w Twojej przeglądarce i ja go nie rozwiążę. Ewentualnie przeinstaluj operę raz jeszcze.

Edit: Kolejna ważna informacja. Ponieważ niektóre osoby z coalco czynią sobie kantor kryptowalutowy od jutra wprowadzam zmiany w regulaminie.

- Osoby, które nie dokonywały żadnych wpłat na swoje konta w coalco mogą zlecać wypłaty BTC oraz na rachunki bankowe.
- Osoby, które dokonywały wpłat na swoje konto coalco poprzez BTC, mogą dokonywać wypłat tylko na BTC.
- Osoby, które dokonywały wpłat na swoje konto poprzez przelew bankowy, mogą zlecać wypłaty tylko na rachunek bankowy.

Podkreślam, coalco.pl to nie kantor kryptowalutowy z adminem dyspozycyjnym niemal całą dobę. Szanujmy się wzajemnie.

@FreeDoge, jestem naprawdę cierpliwym i wydaje mi się życzliwym człowiekiem. To co ostatnio się dzieje, przekracza jednak wszelkie granice zdrowego rozsądku i poziomu upierdliwości za przeproszeniem. Nie będę się wdawał w szczegóły, chciałem tylko publicznie przywołać Cię do porządku wobec mojej osoby jak i samego coalco. Nie szanujesz mnie, nie szanujesz mojego czasu, nie szanujesz jakichś ogólnie przyjętych norm i właśnie 10 minut temu poziom mojej frustracji został przekroczony.