Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 14-04-2018 11:58

RevitoCASH, to ustaw sobie swój link do kopanania jako stronę startową i przypomnij swojemu kuzynowi żeby odpalał kopanie jak włącza przeglądarkę. Wink

coalco, ale teraz jest wygodnie jak dodałeś przycisk „Zapamiętaj mnie”. Dzięki! Big Grin

PS. Kamienie milowe za punkty doświadczenia poznamy czy będzie to dla nas niespodzianka? Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 12:13

@RavitoCASH, teraz rozumiem. Myślę, że da się to zrobić ale to w ciągu kilku następnych dni, ok?

@Pewue, niespodzianka Wink

PS. Opcja "Zapamiętaj mnie" trzyma jednocześnie sesję tak długo, dopóki się sami nie wylogujemy - więc upiokłem dwie pieczenie na jednym ogniu Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 12:30

(14-04-2018 09:44)coalco napisał(a):  No więc niestety musisz poczekać, bo widocznie z działaniami na coalco niestety nie współpracuje.

Odnośnie logistyki, będzie taka opcja w przyszłości ale potrzebuję na to czasu.
Najbliższy tydzień będę po prostu odpoczywał od pisania i nie będę nic aktualizował (poza ważnymi poprawkami) ponieważ widzę już potrójnie Big Grin

W chwili obecnej możesz pół dnia mieć włączoną opcję transportu a pół dnia wyłączoną - na jedno wyjdzie. Kombinujcie trochę, ponieważ ja nie chcę aby coalco opierało się na podawaniu wszystkiego na tacy...
Poza tym, jeśli wydajność logistyczna jest wyższa od aktualnego wydobycia, to wykorzystywanych jest tylko tyle furgonetek ile potrzeba (tak samo ze spalaniem).

Fajnie, że w ogóle będzie coś z tym problemem zrobione.
Oczywiście nie mówię żebyś od razu się za to zabrał bo da się z "tym żyć" ale jak coś w tej kwestii rozwiążesz to będę ci bardzo wdzięczny Smile
co do logistyki to tak można w taki sposób ale np mam inne pomysły i stąd moja prośba właśnie o możliwość wyboru, że np chcę by przez 10 h tylko 1 furgonetka na przykład transportowała węgiel Smile


Jeśli możesz to również popatrz na pw Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 12:35

Tak, będzie to zrobione.

Ważny komunikat: Od dziś nie będę już pozytywnie rozpatrywał próśb o natychmiastowe wykonanie zlecenia wypłaty czy zaksięgowania środków w coalco na podstawie mailowego potwierdzenia wpłaty. Ostatnio coraz częściej z wyjątków robią się reguły i gdybym miał reagować na prośby szybszych wpłat / wypłat użytkowników to nie robiłbym w życiu nic innego Wink

Podsumowując, wypłaty robię wg. kolejności zleceń - zazwyczaj na bieżąco w ciągu 24 godzin (to maksymalny czas, zazwyczaj wychodzą na bieżąco jeśli jestem w domu) a wpłaty księgowane będą tylko i wyłącznie po otrzymaniu pingu z banku. Dziękuję za zrozumienie.



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 14-04-2018 12:56

@coalco prośba - przy włączaniu nowych funkcji niech będą wyłączone i by samemu trzeba je włączać. Transport zdążyłem zatrzymać ale niepotrzebnie paliwko naruszyło Wink
Dobrze rozumiem że do składu zrzut za free 1 kliknięciem, a do punktu mus transportować, prawda? - chcąc zostawić węgiel na rozbudowę niepotrzebnie tabor ruszył bo jeździł pusty bo nic w składzie nie było Wink Klikłem potem sam testowo i wszystko działa więc impreza


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 13:00

coalco mam jeszcze takie pytanie : jesteś w stanie określić kiedy zakończą się testy korporacji i powiedzieć co się wliczać będzie w ranking oraz mam pytanie czy sprzedaż punktów doświadczenia wpływa na ranking w korporacjach ( tzn na spadek w dół) czy sprzedaż punktów nie ma wpływu na ranking ? i tak samo np zakup czy ma wpływ na ranking czy też nie ma żadnego wpływu ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 13:00

@Rachman, tak - do składu zrzut jednym klikiem za darmo. Ze składu do punktu handlowego - transport. Odnośnie włączania domyślnych opcji - jestem między młotem a kowadłem Wink Poza tym, nie było możliwości aby transport jechał Tobie pusty ponieważ najpierw zostało naliczone wydobycie z kopalni do składu (i tylko do składu) a po pewnym czasie ruszyła odpowiednia ilość taboru.

@FreeDoge, na pewno w odpowiednim czasie ukaże się stosowna informacja.

PS. Uciekam teraz na kilka godzinek, jest piękna pogoda, trzeba rozpocząć sezon rowerowy Huh W pilnych sprawach proszę o e-mail.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 14-04-2018 13:21

No tak możliwe skoro ukopane leci do składu Wink Więc jak włączyłeś opcje pojechały zołzy wbrew mojemu założeniu że wsio ma leżeć na składzie na ulepszenie... No wg mnie powinno się włączać samemu - ja złapalem je szybko ale jak ktoś dziś wolne sobie zrobi zje mu paliwo całkiem a i tak wrócić musi transport jeśli chciał na rozbudowę trzymać węgiel w składzie Wink

p.s. miłej przejeżdżki sam bym wybył ale mam roboty w domu Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 13:31

Pogubiłem się
Czy na rozbudowę węgiel musi być w składzie czy też węgiel który mamy w punkcie handlowym również może być wykorzystany do rozbudowy ???
Jeśli w punkcie handlowym nie może być wykorzystany do rozbudowy to może by wprowadzić opcję by można było sobie przenieść węgiel z punktu do składu


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 14-04-2018 13:41

Z pkt handlowego możesz tylko na giełdę wrzucać. Z pkt handlowego za free zrzucasz 1 klikiem do składu, masz opcję zrzutu pod ilością węgla w punkcie - prześlij do składu - to kliknij