Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - motywator2703 - 14-04-2018 00:17

Ajj chciałem troche pozarabiać na kupnie/sprzedaży punktów ale moja krótka pamięć nie pozwala mi spamiętać jakie robie tranzakcje. Czy mozna gdzies zobaczyc co i za ile wczesniej kupilem/sprzedalem?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 06:06

(13-04-2018 20:54)parwelcia napisał(a):  coalco bedzie pozniej aktualizacja do transportu reszty? a tak z ciekawosci jak tam mapka? miales choc troche czasu zeby pogrzebac?

Tak, w niedalekiej przyszłości będę pracował nad rozwojem transportu. Nad mapą chwilowo nie pracuję ponieważ cały mój wolny czas pochłania najbliższa aktualizacja.

(13-04-2018 23:02)TheJerremi napisał(a):  Proponuje dodać w Finanse -> Transakcje tabelkę ze statystykami z jednego dnia. Mam na myśli żeby to wyglądało jakoś tak:
13.04.2018r. - Wydane pieniądze: x zł - Zarobione pieniądze - x zł - Zebrany węgiel: x t... i dodać do tego statystyki, które mogłyby się przydać.

Niedługo (najprawdopodobniej jeszcze w kwietniu) pojawi się podstrona z masą statystyk. Myślę, że znajdziesz tam potrzebne dane.

(14-04-2018 00:17)motywator2703 napisał(a):  Ajj chciałem troche pozarabiać na kupnie/sprzedaży punktów ale moja krótka pamięć nie pozwala mi spamiętać jakie robie tranzakcje. Czy mozna gdzies zobaczyc co i za ile wczesniej kupilem/sprzedalem?

Myślę, że na stronie "Transakcje" uzyskasz takie informacje. Są tam podane jednostki i kwota, którą uzyskałeś/wydałeś za daną transakcję.

[Obrazek: trans.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 08:58

O godzinie 10:00 wrzucam testowo wszystkie nowe funkcjonalności czyli transport, nowe drzewko, węgiel w składzie jako główny "portfel". Wszystko zostało przeze mnie sprawdzone aczkolwiek czasami wynikają rzeczy o których nie pomyślałem lub nie mogłem pomyśleć, dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli coś pójdzie nie tak (choć wątpię i mam nadzieję, że nie).

Potrzebuję po prostu godzinki na sprawdzenie zachowania wszystkich poprawek live. O 9:59 robię na wszelki wypadek backup bazy danych i jeśli mocno się namiesza to po prostu o 10:59 przywrócę stan z 9:59.

Ważna informacja: Ze względów optymalizacyjnych transport węgla będzie się zawsze odbywał 5 minut po zaliczeniu wydobycia z kopalni i/lub produkcji z fabryk.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - RavitoCASH - 14-04-2018 08:58

@coalco Zróbcie opcje automatycznego włączania koparki okey? żeby po wejściu na strone automatycznie kopało. Brakuje mi tego :/


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 09:00

@RavitoCASH, niestety nie dodam takiej opcji. Nie widzę ogromnego problemu we wciśnięciu jednego przycisku. Jeśli ktoś wchodzi na stronę wydobywania po raz pierwszy - może sobie nie życzyć kopania z automatu.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 09:28

Coalco mam małą prośbę Smile
Czy możesz zrobić coś z czasem na giełdzie tzn by była możliwość spokojnego wpisania ile np ton węgla chce się sprzedać czy kupić energii bez zerowania po 2-3 s bo to naprawdę chwilami w Opera bywa irytujące, że się kasuje lub wprowadza całą kwotę do sell np węgla i czasem po kilka razy trzeba się "ścigać" z czasem by ustawić kwotę i ją sprzedać


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 09:32

@FreeDoge, postaram się temu przyjrzeć w wolnej chwili. Obecnie może prościej byłoby do tego czasu korzystać z innej przeglądarki?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 14-04-2018 09:40

(14-04-2018 09:32)coalco napisał(a):  @FreeDoge, postaram się temu przyjrzeć w wolnej chwili. Obecnie może prościej byłoby do tego czasu korzystać z innej przeglądarki?

Akuratnie tylko Opera współpracuje najlepiej z moimi działaniami i nawet nie mam innych, IE windows też usunąłem Big Grin
P.S może się przyda albo będzie - czy wprowadzona będzie możliwość wyboru ile chcemy by ton węgla było transportowanych i ile furgonetek użytych zostanie do transportu po włączeniu opcji "włącz transport" po jej wyłączeniu, bo tak to widzę flota transportowa jest wykorzystywana w 100%


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 14-04-2018 09:44

No więc niestety musisz poczekać, bo widocznie z działaniami na coalco niestety nie współpracuje.

Odnośnie logistyki, będzie taka opcja w przyszłości ale potrzebuję na to czasu.
Najbliższy tydzień będę po prostu odpoczywał od pisania i nie będę nic aktualizował (poza ważnymi poprawkami) ponieważ widzę już potrójnie Big Grin

W chwili obecnej możesz pół dnia mieć włączoną opcję transportu a pół dnia wyłączoną - na jedno wyjdzie. Kombinujcie trochę, ponieważ ja nie chcę aby coalco opierało się na podawaniu wszystkiego na tacy...
Poza tym, jeśli wydajność logistyczna jest wyższa od aktualnego wydobycia, to wykorzystywanych jest tylko tyle furgonetek ile potrzeba (tak samo ze spalaniem).


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - RavitoCASH - 14-04-2018 11:51

(14-04-2018 09:00)coalco napisał(a):  @RavitoCASH, niestety nie dodam takiej opcji. Nie widzę ogromnego problemu we wciśnięciu jednego przycisku. Jeśli ktoś wchodzi na stronę wydobywania po raz pierwszy - może sobie nie życzyć kopania z automatu.
Ale mi chodzi o naciśnięcie takiej opcji.Np mój kuzyn korzysta z mojego komputera i chciałbym kiedy go włącza i siedzi na przeglądarce automatycznie mi kopało. Był by przycisk czy chcesz żeby automatycznie kopało i pokazane dane ile wątków i prędkość

@coalco
Ale mi chodzi o naciśnięcie takiej opcji.Np mój kuzyn korzysta z mojego komputera i chciałbym kiedy go włącza i siedzi na przeglądarce automatycznie mi kopało. Był by przycisk czy chcesz żeby automatycznie kopało i poka