Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - DawideQQ - 13-04-2018 20:41

coalco obliczyłem że na 2 poziom kopalni trzeba zbierać 2 tygodnie, nie za dużo? Bo teraz nie mam co robić kupiłem prąd i co dalej jestem opatrzony na 60dni a musze czekac i tak 2 tyg aby cos kupic


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 13-04-2018 20:42

a czyli jednak okreslona ilosc na 1h to bogato mnie sie podoba


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 20:49

DawideQQ, 2 tygodnie to krótko. Zawsze możesz logować się co godzinkę i zbierać punkty doświadczenia, wydobywać węgiel przez przeglądarkę lub obserwować giełdy, wyciągać wnioski na przyszłość albo troszkę pomanipulować.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - DawideQQ - 13-04-2018 20:51

coalco ale to teraz przez 2 tyg nie mam co robić ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 13-04-2018 20:51

coalco a paliwko,stal,plastik zeby sprzedac tez trzeba przwiezc do punktu handlowego?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 20:53

@Parwelcia, w momencie uruchomienia logistyki transport na razie będzie dotyczył tylko węgla.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 13-04-2018 20:54

DAwideQQ czekaj spokojnie na aktualizacje bedziesz mial co robisz mozesz troche na gielde wejsc i handlowac,i wchodz co 1h i zbieraj doswiadczenie pozniej mozesz sprzedac

spoczko to jak radzicie rafineria czy huta stali?

coalco bedzie pozniej aktualizacja do transportu reszty? a tak z ciekawosci jak tam mapka? miales choc troche czasu zeby pogrzebac?


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 13-04-2018 21:15

Gra polega na tym abyś sam ocenił co się bardziej opłaca Smile
Będąc jednym z pierwszych jest to ryzykowne ale może być bardzo korzystne. Później jest to łatwiej ocenić ale może być trudniej zarobić jak już rynek się ukształtuje Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheJerremi - 13-04-2018 23:02

Proponuje dodać w Finanse -> Transakcje tabelkę ze statystykami z jednego dnia. Mam na myśli żeby to wyglądało jakoś tak:
13.04.2018r. - Wydane pieniądze: x zł - Zarobione pieniądze - x zł - Zebrany węgiel: x t... i dodać do tego statystyki, które mogłyby się przydać.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - amcin - 13-04-2018 23:11

Korzystam z coalco już od prawie tygodnia, trochę sobie pokopałem, zebrałem prawie 3 tysiące węgla. Jestem coraz bliżej ulepszenia podstawowej kopalni i trzymam kciuki za ten projekt, jak na razie idzie Ci to całkiem zacnie! Big Grin