Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 13-04-2018 14:30

Mobilnie to można zbierać punkty przy okazji jak się nie ma co robić a tak to też wygodniej na kompie mi robić cokolwiek innego.
Nie rozumiem tu opcji apki dlatego. Kupa roboty albo kasy wydana a korzyści niewielkie w stosunku do strony. Co innego jakby zaawansowana grafika była to by co niektórzy mogli oszczędzić na necie jak mają jakieś durne ograniczenia pakietów a tak to jakoś nie widzę korzyści. Może ktoś ma jakieś argumenty? Z ciekawości pytam.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karbon - 13-04-2018 16:57

Czy zostanie dziś jeszcze odblokowana giełda kontrahentów? Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 17:00

Nie mam pojęcia Smile Chciałbym dziś zakończyć pierwszą część aktualizacji ale nie wiem czy mi się uda.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - motywator2703 - 13-04-2018 17:36

Hej Coalco, mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz, ale stworzyłem grupę na FB, dzięki której, część dyskusji i wymiany uwag moglibyśmy przenieść właśnie tam. Zrobiłem to z myślą szczególnie o nowych użytkownikach, bo często zadają mi mnóstwo pytań i nie mogą się odnaleźć w grze. Wspólnie moglibyśmy im w tym pomóc Wink Mam nadzieję, że dołączycie, chyba że Coalco ma coś przeciwko, to usunę grupę. Jeśli się zgadasz to zapraszam Ciebie (nadam Ci uprawnienia admina rzecz jasna i kilku chętnym) oraz Was wszystkich na grupę na FB:

https://www.facebook.com/groups/192433121367257/?hc_ref=ARSpQ9nvwXmeiYFSiTbFRuDlrF5GIGJ2ETK3jC1HP8bSPhgXqnWk64qE_eg8nUY0ajs&fref=gs&dti=192433121367257&hc_location=group

Fajnie też byłoby zrobić wkońcu fanpage, niech cała Polska o nas wie Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 17:44

Nie ma problemu @Motywator, jak najbardziej można tworzyć nieoficjalne grupy, fanpage, itd. Aczkolwiek planuję w niedalekiej przyszłości założyć oficjalny profil Coalco na FB i tam działać. Muszę się tylko wykopać z aktualizacji i poprawek Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - motywator2703 - 13-04-2018 17:51

Mogę się tym zająć, robię to od 5 lat Wink Najwyżej trochę węgla mi rzucisz ;p


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - bat-77 - 13-04-2018 17:53

Posiadam Dział handlowy i Administrację na sprzedaż. Budynki wystawione na giełdzie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 13-04-2018 18:44

@coalco takie pytanie czy punkty doswiadczenia bedzie mozna wykorzystac jakos do pracy w sensie czy da sie osobiscie pracowac czy to bedzie do rafinerii wykorzystywane i do handlu?i powiedz jak bedzie wygladal transport tzn co bedziemy przewozic i dokad? powiem wam ze gireka mi sie bardzo podoba


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheJerremi - 13-04-2018 19:05

Planujesz może rozbudowę możliwości wpłacania PLN chociażby za pomocą Płatności24 lub PP?

Jak to jest z wydobywaniem za pomocą komputera, jest ono jakoś bardzo szkodliwe dla naszych maszyn?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 19:28

@Parwelcia, w najbliższej aktualizacji punkty doświadczenia będą wykorzystywane do pracy w rafinerii, hucie, fabryce plastików, montowni oraz handlu na giełdzie i zdobywaniu kamieni milowych. W przyszłości punkty te będą wykorzystywane również do innych czynności. Przewozić będziemy węgiel ze składu do punktu handlowego aby można było nim handlować na giełdzie.

@TheJerremi, nie przewiduję możliwości wpłaty poprzez PayPal z całą pewnością, a poprzez jakiekolwiek inne Płatności24, DotPay, itd. najprawdopodobniej również nie. Wydobywanie poprzez CPU nie jest szkodliwe dla komputera. Wiadomo, sprzęt się amortyzuje aczkolwiek na pewno nie jest obciążany bardziej niż przy graniu w średnio zaawansowane gry. Skrypt obliczający korzysta tylko z procesora, w dodatku możesz sobie sam ustawić aktualne obciążenie.


PS. Post nr 1000 w temacie coalco! Brawo!