Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - PremAccHack - 16-03-2018 16:19

^^ Popieram miała to być gra w której się zarabia a nie jeszcze trzeba klikać trochę tutaj polecieliśmy.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-03-2018 16:26

Ale ja stwierdziłem, że klikanie nie będzie absolutnie wymagane. Że to będzie tylko dodatek. Też mi się wydaje, że to trochę za bardzo zbacza z gry w stronę klikaczki do zarabiania ale z pewnością nie o to chodzi. Wydaje mi się, że jak coalco osiągnie odpowiednią ilość zarejestrowanych i dość aktywnych osób logujących się choć raz dziennie to podstawowa forma reklamy pozwoli utrzymać dochód na odpowiednim poziomie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 16-03-2018 16:31

Cytat:Ale ja stwierdziłem, że klikanie nie będzie absolutnie wymagane.
Ty tak, ale jeden z kolegów trochę odpłynął za bardzo proponując takie rozwiązanie Wink
Dobrze trzymasz - miała być gra to niech będzie gra a dodatki jak najbardziej mile widziane byle by choinka przeobfita się z tego nie zrobiła Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-03-2018 16:37

Patrząc na statystyki to wychodzi na to, że wcale nie potrzebne są jakieś dodatkowe zachęty aby częściej się logować / spędzać więcej czasu. Większość użytkowników loguje się kilka razy dziennie, mniejsza część - raz dziennie a promil to tacy, którzy albo więcej się nie pojawili, albo weszli max 2-3 razy od momentu rejestracji. Bardziej wolałbym skupić się na poprawie grywalności i dodaniu większej ilości parametrów niż tworzeniu dodatku w postaci PTC czy PPA.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 16-03-2018 16:47

Cytat:Bardziej wolałbym skupić się na poprawie grywalności i dodaniu większej ilości parametrów niż tworzeniu dodatku w postaci PTC czy PPA.
Jestem jak najbardziej za. PTC itp. powinny być dodatkiem i na Twoim miejscu też bym się na początku skupił na rozwoju gry a przy okazji dopiero na dodawaniu dodatkowych możliwości zarobku. Przydałyby się by typowych zarabiaczy przyciągnąć ale jednak gra powinna być głównym nurtem moim skromnym zdaniem skoro tak założyłeś na początku Wink
Prędzej bym dawał bonusy za wykup np. kilku budynków czy coś zupełnie innego ale bezpośrednio związanego z grą a dodatkowe formy mogłyby być dodatkiem.
Możesz z czasem obok dodatkowych zadań też rozwinąć bardziej dział dodawania własnych reklam - jakieś dodatkowe opcje tak by kasa szła na utrzymanie gry - np. ograniczenie ilości wyświetleń banera, godziny wyświetleń, częstotliwość, płatność za ilość kliknięć a nie tylko wyświetlenia itd.

Masz jakieś już plany co byś rozwijał w grze by więcej opcji było? Na razie są budynki zwiększające wydobycie - może jakieś koparki czy punkty sprzedaży węgla Wink Tylko co one miały by robić Wink Hehe... Zdradź jakie masz plany czy jeszcze w fazie wymyślania?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-03-2018 16:56

W najbliższym czasie dodam jeszcze kilka innych budynków (najprawdopodobniej 2 nowe) oraz rozwinę możliwość rozbudowy obecnych budynków o kolejne poziomy. Na tym najbardziej skupiam się teraz.

Byłem pytany również o możliwość przesyłania / sprzedaży surowców pomiędzy konkretnymi użytkownikami ale myślę, że powodowałoby to możliwość nadużyć w związku z czym najzdrowsze wydaje mi się obracanie surowcami na giełdzie wg. najkorzystniejszych ofert - tak jak jest do tej pory.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - PremAccHack - 16-03-2018 17:08

Masz już tam podłączone jakieś reklamy żeby coś groszy wpadało czy nie? Bo jak ktoś zainwestował a jest już ponad 100 graczy to potem co miesiąc zrobi się z tego suma którą każdy będzie chciał wypłacić i będziesz musiał dopłacać do gry xxx zł - to kiepsko.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-03-2018 17:18

Plan był taki aby wrzucić zewnętrzne reklamy gdy coalco osiągnie 1000 użytkowników. Obecnie jest coś ponad dwustu więc mamy jeszcze czas aczkolwiek dodałem na próbę co nieco od siebie i wygląda to w porządku nawet przy niewielkiej ilości userów. O budżet jeszcze się nie martwię - i jeśli wszystko się potoczy tak jak obliczałem to na początku - to mam nadzieję, że nie będzie trzeba się o niego martwić.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - PremAccHack - 16-03-2018 17:33

Moim zdaniem jeśli chcesz zarabiać na reklamach to musi ten użytkownik wejść na tą stronę codziennie i coś poklikać żeby reklamy były wyświetlane i gra zarabiała.
Ja bym dodał jakiś SILOS i że użytkownik musi wejść tam 2 - 3 razy dziennie i odebrać wykopany węgiel do SILOSA kliknięciem. Czy coś w ten deseń. Dodatkowo dodać taką usługę że nie trzeba nic klikać ale wtedy użytkownik ileś tam płaci na miesiąc i automatycznie mu zbiera węgiel. Musisz tutaj pokombinować żeby po prostu nie było tak że ktoś wejdzie do gry kupi sobie ulepszenia i potem raz na miesiąc zaloguje się i będzie zlecał wypłatę. Bo to prowadzi do śmierci.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-03-2018 17:41

Myślę, że mam na to pomysł i nikomu (nawet posiadaczowi budynku premium) po prostu nie będzie opłacało się rzadkie zaglądanie na coalco. Albo inaczej, po prostu mniej zarobi. Cały czas staram się zachować zdrowy balans bo jestem przeciwnikiem wymuszania czegokolwiek na kimkolwiek. Ale pewien bonusowo / ofertowy magnes powinien zdać egzamin, zapewnić odpowiednią ilość odsłon i kliknięć.

Zastanawiałem się również nad czymś w rodzaju konta premium, które dawałoby możliwość ustawienia np. auto-uzupełniania energii i szeregu innych możliwości itd. ale to raczej plan na przyszłość.