Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Redaktor fan page zamiast administrator - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Redaktor fan page zamiast administrator (/Temat-Redaktor-fan-page-zamiast-administrator-155252)



Redaktor fan page zamiast administrator - mateuszek9973 - 11-03-2018 16:17

Witam. Mam zapytanie. Kolega przekazał mi fan page. Jednak pomyliło mu się i dał mi rolę redaktora zamiast administratora. Sobie oczywiście sam usunął admina. Czy da się coś z tym zrobić? Dodam, że jestem jedynym redaktorem na stronie.


RE: Redaktor fan page zamiast administrator - Karamber - 11-03-2018 17:06

może powtórzyć czynność i dać Ci spowrotem admina jeśli to kolegaWink


RE: Redaktor fan page zamiast administrator - mateuszek9973 - 11-03-2018 17:50

niestety jako redaktor nie mogę w ogóle ról na stronie zmieniać :/


RE: Redaktor fan page zamiast administrator - mysc - 12-03-2018 00:08

Hmm.. generalnie to nie, taki błąd słono kosztuje Sad

ALE, niech kolega spróbuje przy logowaniu wybrać opcję "odzyskaj swoje konto". Kiedyś była tam opcja cofania aktywności.. nie wiem czy wciąż jest. Jeśli taka opcja tam będzie, musi cofnąć usunięcie się z admina i ustawić Ciebie jako administratora.

Bedąc jedynym redaktorem na FP, po utracie tego konta - traci się dostęp do strony.

Edit:

Nie wydaje mi się jednak niestety, że ta opcja cofania aktywności dalej istnieje. To byłby raj dla oszustów sprzedających FP.


RE: Redaktor fan page zamiast administrator - prololex - 13-03-2018 14:50

Powinna mu na email przyjąć informacja o usunięciu roli admina. Niech tam wybierze opcje że został mu skradziony do czy jakoś tak.


RE: Redaktor fan page zamiast administrator - xDyZmAx - 14-03-2018 17:19

napisac do administracji fb