Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rolix - milioner z przypadku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rolix - milioner z przypadku (/Temat-Rolix-milioner-z-przypadku-155242)



Rolix - milioner z przypadku - Rolix - 10-03-2018 22:48

Milioner z przypadku

O proszę, kolejny milioner na naszym forum. No cóż, może tytuł już kultowy na naszym forum, ale mam szczerą nadzieję że już niedługo będzie mi przysługiwał. Do swojego pierwszego miliona mam zamiar wliczać każdy dochód jaki otrzymam, nie ważne czy go wydam czy odłożę, będzie wliczony do ogólnej sumy. Mam w głowie parę pomysłów na siebie i każdy będzie realizowany w swoim czasie.
Ale może w końcu coś o sobie
Nazywam się Miłosz i mam uwaga... 17 lat. Uważam że to całkiem dobry czas na rozpoczęcie zbierania swojego miliona cebulek. Kształcę się w kierunku informatyki ale raczej na technikum się skończy i pójdę już w całości w biznes. Na pewno wykorzystam zdobytą w technikum wiedzę żeby szybciej zdobyć swój milion. Ale żeby było łatwiej ustawię sobie też "cele poboczne" czyli mniejsze cele co bym mógł się cieszyć że coś mi się udało. A więc:
Cel główny
zdobyć MILION PLN
Cel #1
Kupić mercedesa w124 w sensownym stanie. Dlaczego akurat ten samochód? Bo to czołg! 2 no i przez jego klimacik Lol Na samochód chcę przeznaczyć jakieś 11 tysięcy
Cel #2
Nowy komputer
Dlaczego? Bo lecę na laptopie co jest dla mnie troszkę uciążliwe bo nie spełnia moich wymagań co do wydajności, a wiadomo że czasami w przerwie od pracy fajnie sobie w coś pograć. Na ten cel przeznaczam około 5-6 tysięcy, to się jeszcze okaże w praniu.
Więcej celów nie pamiętam ale wszystkie spełnię Lol
Podsumowanko
Cel główny to będzie taka "Skarbonka" do której będę wrzucał każdy dochód i tyle, cele poboczne to cele na które ze skarbonki będę brał pieniądze ale nadal zostaną w ogólnym rozrachunku. Nie narzucam sobie dokładnego czasu w jakim chce uzbierać te pieniądze, po prostu będę dążył do celu małymi kroczkami i oby się udało. Miłego wieczoru!


RE: Rolix - milioner z przypadku - mklop111 - 11-03-2018 15:05

Powodzenia Smile


RE: Rolix - milioner z przypadku - Karamber - 11-03-2018 17:09

powodzenia Wink i życzę więcej niż miliona Wink


RE: Rolix - milioner z przypadku - jackbriggs - 11-03-2018 21:30

W jaki sposób będziesz zarabiać?


RE: Rolix - milioner z przypadku - Rolix - 11-03-2018 23:21

DZIEŃ 1

Postanowiłem zarejestrować sie w programie freebitco.in jest to wypłacalny (z tego co mi wiadomo) kranik w którym co godzinę zbieramy BTC. Z kranika wyciągnąłem dzisiaj 0.00000063 BTC przez to, że zacząłem dość niedawno. Dodatkowo "rozbiłem" dziś swoją skarbonkę aby podliczyć cały mój kapitał na dzień dzisiejszy, razem zebrało się tego 670 zł oraz jakieś 300 zł w euro (jutro skoczę to wymienić i dopiero dodam to do kapitału aby być pewnym). Dodatkowo doliczam 40 zł które znajdują się na koncie (bogactwo Jerk). A więc czas na podsumowanie:
PODSUMOWANIE DNIA 1
Stan ogólny
710,10/1.000.000 PLN
freebitco.in
0.00000063 BTC
Cel #1
0,00/11000 PLN
Cel #2
710,10/5000 PLN
Podsumowanie poboczne
Wrzuciłem wszystkie fundusze w komputer ponieważ na razie jest to moim głównym celem. Aktualnie czekam na przelew aby zakupić potrzebne rzeczy do renowacji oraz malowania butów co jak na razie ma być moim głównym sposobem zarobku poza internetem. Jeśli będzie mi się dobrze wiodło założę stronę internetową związaną z tym aby zdobyć więcej klientów oraz żeby się podreklamować. Planem na najbliższe dni jest utrzymanie systematyczności zarobku oraz znalezienie fajnego źródła zarobku w internecie. Pozdrawiam i wysokich zarobków!


RE: Rolix - milioner z przypadku - dzemba - 12-03-2018 02:03

Yyyyy, paidverts to scam, zaraz ci zrobią zamianę BAP na akcje i stracisz jak 90% uczestników.

Ps. Powinieneś przeczytać regulamin przed pisaniem postów.


RE: Rolix - milioner z przypadku - Rolix - 12-03-2018 04:44

Faktycznie, moje niedoczytanie co do regulaminu. W wolnej chwili szybko zedytuje post. Dzięki za informację o tym że PaidVerts to scam, kieeedyś się na tym bawiłem i jakoś to działało, ostatnio niestety nie bywałem na forum za często i nie sprawdzałem wiadomości co tam w świecie internetu. W każdym razie dzięki za szybką informację i pozdrawiam.


RE: Rolix - milioner z przypadku - Pablinho - 12-03-2018 14:48

Życzę powodzenia! U mnie cel odwrotny niż u ciebie bo zamierzam wymienić kompa na laptoka Big Grin