Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik GPTR - Polska i nie tylko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik GPTR - Polska i nie tylko (/Temat-Dziennik-GPTR-Polska-i-nie-tylko-155226)

Strony: 1 2 3


Dziennik GPTR - Polska i nie tylko - Kiniek - 09-03-2018 22:34

Cześć,
Mam na imię Arek, jestem tu od kilku ładnych lat i cały ten czas byłem praktycznie tylko cichym obserwatorem tego co się dzieje na forum, aż do teraz...
Przez te kilka lat co nieco zarobiłem, ale też straciłem przez pecha, złe decyzje itp.
Jednak w finalnym rozrachunku wyszedłem 1000 plnów na + Wink. Nie zarobiłem go żadną rewelacyjną metodą, ale można by rzec "pracą rąk własnych na serwisach typu sejfik, ayuwage, clixsense, probux, neobux, donkeymails itd, a tym bardziej dumny jestem, że nie zainwestowałem w zarabianie ani grosza Big Grin!
Uważam się za dobrego ludzika, dlatego nigdy nie maczałem rąk w niczym co wymagałoby naciągania kogoś albo mogło komuś zaszkodzić ( pod względem wizerunkowym i finansowym).
Jaki mam teraz cel, w jakich pogramach i ile?
Cel ten sam co każdy, zarobić pieniądze Wink. A ile? Nie stawiam sobie ograniczeń, choć mam pełną świadomość tego, że tym sposobem w rozliczeniu miesięcznym wyciągnąć mogę +/- 50zł. Programy w których będę zarabiał to będą polskie programy GPTR pokroju Sejfik.com i serwisy zagraniczne typu donkeymails.com
Jednak ten dziennik ma drugi cel. Na forum są użytkownicy z wieloletnim bagażem doświadczeń, a także zupełnie nowi, którzy pytają czy w miesiąc dam radę zarobić 2k $ Wink. Dziennik ten ma na celu pokazać wszystkim jak "dochodowe" może być zarabianie w serwisach typu GPTR, może pokaże on nowym użytkownikom jak postawić swoje pierwsze kroki, doświadczonym otworzy furtkę na kolejną metodę zarobku, a tym którzy są wrogami tego typu serwisów pokaże iż są w błędzie albo mają rację Smile.
Dziennik ten chciałbym zadedykować właśnie wyżej wymienionym osobom, aby ich zapał i zarobki nie malały Smile, a szczególnie chciałbym podziękować użytkownikowi MrocznyKILL, który swoją osobą, poradami oraz wiedzą którą się z nami dzieli zainspirował mnie do stworzenia tego dziennika. MrocznyKILLU dzięki Cool!

A teraz czas na konkrety:
- Aktualizacja będzie miała najrzadziej miejsce raz na tydzień
- Programy w nim zawarte nie będą omawiane z racji tego, iż internet pęka w szwach od informacji na ich temat, ale nie zabraniam zapytać gdyby coś było nie jasne Wink
- Pojawią się tu także serwisy, które znalazłem i są użyteczne do promowania linków z ptp w serwisach z których korzystam (mają akceptację serwisów, których ptp chcemy promować)
Zarabiam na:

[Obrazek: banner_animated.gif]

[Obrazek: baner3.png]

[Obrazek: baner.png]

[Obrazek: banner2.gif]

[Obrazek: banner3b.gif]

[Obrazek: forsapl.png]

[Obrazek: banner.gif]

[Obrazek: baner.gif]

[Obrazek: baner_1.gif]

[Obrazek: nomin1.gif]

http://cashrotationgroup.com

Serwisy wykorzystywane przezemnie do promocji linków ptp z serwisów zagranicznych są aktualizowane w linku poniżej wraz z metodami zdobywania funduszy na reklamę Wink.

http://zarabiam.com/Temat-Zarabianie-na-donkeymails-no-minimum-i-innych-zagranicznych-ptp-155266

Syutacja obecnie wygląda następująco:
Sejfik:
1.69 zł, 8797 pkt i 1106 kredytek oraz kampania ptp w trakcie realizacji 6000/18000
V24:
0,82zł, 1307 pkt i 3360 kredytek oraz kampania ptp w trakcie realizacji 1600/18500
Paybux:
0,29zł, 98 pkt i 269 kredytek oraz kampania ptp w trakcie realizacji 297/1000
Imperium reklamy:
1,19zł
Zielony mail:
1,17zł
ForsaPL:
0,47zł
Donkeymails:
0,05$ i 27 kredytek
PulsReklamy:
0,25zł
Świat-Reklam:
0,11zł

Jak mówiłem wcześniej te efekty to trud mojej własnej pracy, ponieważ nie zainwestowałem w powyższe programy ani grosza! Niech to będzie dowodem na to, że można zbudować swoje małe imperium finansowe własną pracą Wink.

Za wszelkie uwagi, wskazówki, inne serwisy które waszym zdaniem powinny się tu pojawić, serdecznie dziękuję! W imieniu swoim i innych użytkowników, którzy być może znajdą tu natchnienie albo cokolwiek użytecznego Idea.


RE: Dziennik GPTR - Polska i nie tylko - karoltevez92 - 09-03-2018 22:50

powodzenia będę zaglądać Smile


RE: Dziennik GPTR - Polska i nie tylko - MrocznyKILL - 09-03-2018 23:05

A jednak pojawił się nowy dziennik... a więc powodzenia ponownie


RE: Dziennik GPTR - Polska i nie tylko - ggusiaja - 09-03-2018 23:06

Fajnie się zapowiadaSmile Pewnie od czasu do czasu zajrzę sprawdzić jak idzieSmile


RE: Dziennik GPTR - Polska i nie tylko - Itachi198 - 09-03-2018 23:58

Powodzenia, będę zaglądał Big Grin


RE: Dziennik GPTR - Polska i nie tylko - pspsga - 10-03-2018 07:39

Dodaj czyste linki do pierwszego posta bo zaraz warna wyłapiesz Smile


RE: Dziennik GPTR - Polska i nie tylko - precell - 10-03-2018 08:29

Przecież w pierwszym poście nie ma refówTongue

Powodzenia Kiniek :-)


RE: Dziennik GPTR - Polska i nie tylko - jackbriggs - 10-03-2018 08:47

(10-03-2018 08:29)precell napisał(a):  Przecież w pierwszym poście nie ma refówTongue

Powodzenia Kiniek :-)

Zobaczył sygnatury, prewencyjnie trzeba było się dowalić o refy. Dobrze, że mamy tutaj szeryfów na forum Wink A co do dziennika to życze powodzenia, jednakowoż uważam, że bez większego doświadczenia całą kwotę która zarobiłeś w tych buxach idzie wyciągnąć w ciągu 15 minut w jakiejś sieci afiliacyjnej chociażby Ogads, CPAgrip. Pozdrawiam.


RE: Dziennik GPTR - Polska i nie tylko - pspsga - 10-03-2018 09:13

A to zwracam honor Big Grin Myślałem, że po bannerami są ukryte refki Big Grin


RE: Dziennik GPTR - Polska i nie tylko - Kiniek - 10-03-2018 11:10

(10-03-2018 08:47)jackbriggs napisał(a):  
(10-03-2018 08:29)precell napisał(a):  Przecież w pierwszym poście nie ma refówTongue

Powodzenia Kiniek :-)

Zobaczył sygnatury, prewencyjnie trzeba było się dowalić o refy. Dobrze, że mamy tutaj szeryfów na forum Wink A co do dziennika to życze powodzenia, jednakowoż uważam, że bez większego doświadczenia całą kwotę która zarobiłeś w tych buxach idzie wyciągnąć w ciągu 15 minut w jakiejś sieci afiliacyjnej chociażby Ogads, CPAgrip. Pozdrawiam.
Jestem tego doskonale świadom, ale jakby to rzec... na sieci afiliacyjnej liczy się sposób, a ja bardziej polegam na pracy "rąk własnych" choć w internecie nie bardzo się to opłaca to uważam, że obie metody są prawidłowe Wink. Kwestia podejścia. A co do banerów nawet nie wiedziałem, że nie można mieć tam refów ukrytych Tongue, dziennik ten ma mieć wartość czysto edukacyjną! No ale jak ktoś będzie chciał zapisać się z refa niegrzecznie odmówić, gdy ktoś prosi Big Grin.