Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Revolut - darmowa dostawa fizycznej karty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Revolut (/Forum-Revolut-457)
+---- Wątek: Revolut - darmowa dostawa fizycznej karty (/Temat-Revolut-darmowa-dostawa-fizycznej-karty-155187)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Revlout opinie - marmal - 29-03-2019 11:30

Zgadzam się z powyższym. Dla mnie bezpieczeństwo i anonimowość to też ważne rzeczy, ale jak można korzystać z oficjalnych usług bankowych bez ważnego dowodu tożsamości?
Wielu ludzi używa też Revoluta do wymiany walut czyli po prostu jako kantor. Dla przykładu w Czechach każda osoba, która chce dokonać wymiany w kantorze o wartości powyżej 1000 EUR, musi pokazać dowód tożsamości i spiszą z niego dane.

Co innego jest z potwierdzeniem dochodów, to zupełnie inny kaliber. Tutaj banki przeważnie nie proszą o takie dane no chyba, że mowa o pożyczce lub hipotece.
Mnie ciekawi w jakich sytuacjach proszą o tego typu weryfikacje. Na pewno jest jakiś wspólny mianownik dla tego typu sytuacji np. kryptowaluty?
A co jeśli ktoś ma podpisaną klauzulę poufności i nie może ujawnić swoich dochodów?


RE: Revlout opinie - PremAccHack - 29-03-2019 12:20

A kto mówi tu coś o dochodach. Oni tylko zmieniają weryfikajcę na dowód bo tak muszą zrobić żeby was przeżucić pod europiejska dystrykcje. Chodzi o Brexit już polacy nie mogą być weryfikowaniu w angli tylko pod europę która wymaga dowodu osobistego jak w każdym banku. W czym macie problem. Tak jak pisał poprzednik wystarczy zakryć część cyfr w dowodzie i zrobić weryfikację i tyle w temacie.
Nikt was o dochody nie pyta czy o jakieś inne rzeczy nie podoba się to wam zamkną konto i tyle po problemie.


RE: Revlout opinie - marmal - 29-03-2019 12:35

No była mowa o dochodach dlatego trochę drąże temat:
myszula napisał(a):...wymaga niewiarygodnie duzej ilości dokumentów wliczając zestawienia roczne przychodów, odcinki wypłat...itp...PARANOJA!

Poza tym mają specjalną sekcję w dokumentacji o tym:

https://www.revolut.com/pl-PL/help/profil/jak-moge-zweryfikowac-zrodla-moich-przychodow


RE: Revlout opinie - MaLiN - 29-03-2019 13:52

Przez restrykcje UE, zmuszeni byli do ponownej weryfikacji swoich użytkowników. Zresztą nie dzieje się to tylko u nich... Ich biuro w Polsce ostatnio też poszukiwało nowych pracowników. Jednak nie radzę tam trzymać dużych sum, bo jest spore ryzyko, że mogą wprowadzić dodatkowe opłaty w przypadku przelewów.

Trochę pospamuje Rolleyes Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta i karty Revolut, to można przetestować zupełnie za darmo rejestrując się z tego linku http://r.revolut.com/referral/tomaszv6k Lol

Oczywiście wymogiem jest weryfikacja i wpłacenie kwoty 20 pln, którą można wypłacić w każdej chwili.

A i bym zapomniał, pamiętajcie że niektóre banki pobierają dodatkowe prowizje za doładowanie kartą konta Revolut. Ostatnio była afera z Citi bankiem. I również widzą, że coraz więcej osób zaczyna omijać opłaty bankowe. Doładowując konto Revolut kartą Skrill, też zdarzały się problemy techniczne i pieniędzy często nie było na koncie i trzeba było to wyjaśniać z supportem.

BTW, ktoś miał okazję korzystać z tego ubezpieczenia za granicą? Byłem kiedyś na Litwie, ale żadne powiadomienie mi nie przyszło i do końca nie wiem jak to działa w praktyce.


RE: Revlout opinie - migda009 - 08-04-2019 11:20

Witam, US ma wgląd do kont revolut?


Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Revlout opinie - Lori - 08-04-2019 19:14

@[migda009] Do każdego nie mają ale Revolut na wniosek US musi podać dane posiadacza i informacje na jego temat.


RE: Revlout opinie - migda009 - 08-04-2019 19:33

(08-04-2019 19:14)Lori napisał(a):  @[migda009] Do każdego nie mają ale Revolut na wniosek US musi podać dane posiadacza i informacje na jego temat.
To tyczy się psc jak i skrila?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka


Problem z Revloutem - mcmaks - 16-04-2019 11:45

Dzisiaj chciałem wygenerować sobie wirtualną karte do płatności lecz wyskoczył mi komunikat Nie możesz utworzyć wiecej kart"

Ktoś miał z was taki problem ?
Revolut po jakimś czasie odblokuje mi możliwość wygenerowanie chociaż jednej karty.

Bardzo bym prosił o jakieś info, bez tego cieżko jest mi coś działać za granicą


RE: Problem z Revloutem - Klin - 20-04-2019 20:52

Aplikacja aktualna? Konto zweryfikowane? Napisz do supportu, można tworzyć bez problemu ile chcesz wirtualnych


RE: Revlout opinie - Klin - 20-04-2019 20:54

(29-03-2019 13:52)MaLiN napisał(a):  Przez restrykcje UE, zmuszeni byli do ponownej weryfikacji swoich użytkowników. Zresztą nie dzieje się to tylko u nich... Ich biuro w Polsce ostatnio też poszukiwało nowych pracowników. Jednak nie radzę tam trzymać dużych sum, bo jest spore ryzyko, że mogą wprowadzić dodatkowe opłaty w przypadku przelewów.

Trochę pospamuje Rolleyes Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta i karty Revolut, to można przetestować zupełnie za darmo rejestrując się z tego linku http://r.revolut.com/referral/tomaszv6k Lol

Oczywiście wymogiem jest weryfikacja i wpłacenie kwoty 20 pln, którą można wypłacić w każdej chwili.

A i bym zapomniał, pamiętajcie że niektóre banki pobierają dodatkowe prowizje za doładowanie kartą konta Revolut. Ostatnio była afera z Citi bankiem. I również widzą, że coraz więcej osób zaczyna omijać opłaty bankowe. Doładowując konto Revolut kartą Skrill, też zdarzały się problemy techniczne i pieniędzy często nie było na koncie i trzeba było to wyjaśniać z supportem.

BTW, ktoś miał okazję korzystać z tego ubezpieczenia za granicą? Byłem kiedyś na Litwie, ale żadne powiadomienie mi nie przyszło i do końca nie wiem jak to działa w praktyce.

Korzystałem, automatycznie po przekroczeniu granicy dostałem powiadomienie o aktywacji ubezpieczenia