Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automatyzacja sklepu allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Automatyzacja sklepu allegro (/Temat-Automatyzacja-sklepu-allegro-155169)



Automatyzacja sklepu allegro - Dawid1234 - 07-03-2018 14:09

Siema,
Mam pytanie czy da rade z automatyzować sklep allegro że np ktoś u mnie kupi jakiś produkt i dane zostaną przekierowane na aliexpress ?


RE: Automatyzacja sklepu allegro - Początkujący - 09-03-2018 00:12

W sensie dropshipping?
Allegro ma API, ale nie wiem jak Ali.


RE: Automatyzacja sklepu allegro - Dawid1234 - 11-03-2018 23:27

tak chodzi mi o dropshipping


RE: Automatyzacja sklepu allegro - inferno - 14-03-2018 22:43

Musisz to robić ręcznie. Zamówienie na allegro wpada z automatu, ale musisz ręcznie robić na aliexpress. Taki handel niestety powoli się kończy. Coraz więcej Polaków ma świadomość istnienia aliexpress i wielu odchodzi nawet od allegro przez te beznadziejne zmiany. Na allegro jest coraz więcej ofert przez rozbijanie wariantów na rozmiary, kolory, wzory - każde w osobnej aukcji. Też mam konto na allegro od kilkunastu lat i kiedyś bardzo chętnie tam kupowałem, ale też przyzwyczaiłem się do aliexpress i przejrzystości listy / galerii ofert. Taki dropshipping był dobrym biznesem kilka lat temu, teraz jest coraz trudniej się przebić, chyba że znajdzie się zarąbisty towar, którego w PL nie ma, ale z drugiej strony jak konkurencja wyczai biznes, to ściągają kontenerami towar i oferują tak zaporowe ceny, że szczęka opada i klienci też odpływają do konkurencji, która dostarczy im towar w 24h Sad


Coś słyszałem... - Culturva - 15-03-2018 09:22

A może Amazon?


RE: Automatyzacja sklepu allegro - PremAccHack - 15-03-2018 09:47

(15-03-2018 09:22)Culturva napisał(a):  A może Amazon?

Po co spamujesz bezmózgu? Przecież Amazon niczym się nie różni od alliexpres, dla tych użytkowników jak Ty ban z miejsca powinien lecieć.

Tak jak pisali wyżej na allegro nie sprzedaż tego klient jak nie dostanie towaru w 2 - 3 dni będzie dzwonił dzień i noc. Potem wystarcza 2 zgłoszenia do allegro i blokują konto.
Żeby coś w takim biznesie osiągnąć trzeba mieć dużo kasy i kontakty bezpośrednie. Wtedy ściągasz kontener dziadostwa z Chin i sprzedajesz za 100 - 200% ceny zakupu.