Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób ok 45 zł w 5 minut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarób ok 45 zł w 5 minut (/Temat-Zarob-ok-45-zl-w-5-minut-155166)

Strony: 1 2


Zarób ok 45 zł w 5 minut - HelixMoney - 07-03-2018 11:17

Sposob polega na zrobieniu przelewu bankowego w wysokosci ok 300 zl na konto za granica.Jesli przelew dojdzie do skutku firma TrasnferGo daje nam 10 funtów,ktore przelewamy na swoje konto bankowe.Placa nam tez za kazda zaproszona osobe do programu,ktora wykona taki sam przelew.Trzy pierwsze przelewy sa za darmo,ale nas interesuje tylko jeden za ktory zostaniemy nagrodzeni.Wiekszosc z Was napewno nie ma konta za granica,poniewaz oferta skierowania jest glownie do emigracji,ale napewno
kazdy z Was ma jakiesgos znajomego za granica,mozna go zaprosic do rejestracji przelac mu 300 zl na jego konto np.w Anglii,a on nam je odda wykonujac przelew zagraniczny do Was i oboje zarobicie po 10 funtów.Przelew idzie ok 5 godzin,a 10 funtow nagrody dostajemy na konto w programie ,ktore wyplacamy na wskazane przez nas konto i w ciagu 3-5 dni roboczych mamy kase na koncie(ja dostalem po jednym).Strona jest calkowicie po Polsku.


No to zaczynamy

Rejestrujemy sie z linka

http://trgo.co/pl/r/p6L1sO

Podajemy kod do rejestracji

p6L1sO

Bez niego nie otrzymamy 10 funtów !!!


Pozniej wypelniamy pola imie i nazwisko itp.Numer telefonu moze byc wymyslony bo nie bedzie wogole potrzebny,robimy przelew i po zatwierdzeniu dostajemy 10 funtow na konto

[Obrazek: dowod1jpg_qnnwash.jpg]

Dowody:

[Obrazek: dowodjpg_qnnwasr.jpg]

Korzystajcie puki płacą.

Jesli skorzystales poprosze o reputa Smile


RE: Zarób ok 45 zł w 5 minut - banan1905 - 10-03-2018 19:59

a płacili 20 funta ^^


RE: Zarób ok 45 zł w 5 minut - gugson - 11-03-2018 12:28

Sprawdzę rep leci Big Grin


RE: Zarób ok 45 zł w 5 minut - HelixMoney - 30-03-2018 11:21

Serwis caly czas placi

[Obrazek: transferg_qnweepe.png]

Jak ktos nie ma mozliwosci przelewu za granice to moge udostepnic swoje konto zagraniczne i oboje zarabiamy po ok 47 zl,robimy tak rejestrujesz sie w serwisie piszesz do mnie pw ja podaje Ci dane mojego konta za granica robisz przelew na ok.300 zl,gdy otrzymam przelew oddaje Ci 300 zl przelewem ekspressowym na Twoje konto i oboje zgarniamy 47 zl.

Szybki zarobek ok 15% w 5 minut


RE: Zarób ok 45 zł w 5 minut - Martinuss - 05-04-2018 18:30

Polecam, kasa doszła z refa doszła po 2 dniach od dostarczenia przelewu na docelowe konto Wink
[Obrazek: lnwbpaY.jpg]


RE: Zarób ok 45 zł w 5 minut - HelixMoney - 05-04-2018 19:26

Dzieki za refa do mnie tez kasa dotarla dzis i czekam na kolejne 20 funtow Smile

[Obrazek: dowod05kw_qnwqqqh.jpg]

Zapraszam do rejestracji i robieniu pzelewów.Przypominam ,ze moge udosteptnic moje konto zagraniczne do zrobienia przelewu i zarobienia 47 zl.


RE: Zarób ok 45 zł w 5 minut - HelixMoney - 24-04-2018 19:21

Cały czas płacą,kolejna premia za zaproszenie

[Obrazek: potwjpg_qnaxwep.jpg]


RE: Zarób ok 45 zł w 5 minut - KubenQ - 25-04-2018 16:09

Zarejestrwoałem się kliknąłem weryfikacja wpisalem dane i co dalej? jaki przelew


RE: Zarób ok 45 zł w 5 minut - HelixMoney - 25-04-2018 17:12

Musisz zrobić przelew na konto zagraniczne na Ok 300 zł,jak nie masz konta za granica wyślij do jakiegoś kumpla na emigracji , on niech się zarejestruje z Twojego reflinka i odda Ci te 300 zł i obaj zarobicie on ok 47 zł a Ty 2x47 zł bo dostaniesz drugie 47 zł za polecenie


RE: Zarób ok 45 zł w 5 minut - mattxx - 26-04-2018 13:57

Sposób nawet dobry, ale minusem jest to, że potrzebne jest konto za granicą Rolleyes Ogólnie to ryzyka raczej nie ma, najwyżej nie dostaniesz bonusu Smile