Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co miesieczne odkladanie pieniędzy w złoto I srebro? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Co miesieczne odkladanie pieniędzy w złoto I srebro? (/Temat-Co-miesieczne-odkladanie-pieniedzy-w-zloto-I-srebro-155143)



Co miesieczne odkladanie pieniędzy w złoto I srebro? - lew23 - 06-03-2018 13:15

Witam moim celem jest dorobienie sie miliona. Myślę o odkładaniu co miesiac pieniedzy od 10 do 50 % w złocie I od 50 do 90 do procent w srebrze.Gdybym odkladal co miesiac 3 tysiace to myślę, że po 10 latach z moją wpłatą całkowitą około 350 tys przez ten okres dorobiłbym się miliona a 650 tys z procentów w skali roku na poziomie 18 procent, a może i szybciej. Uznałem, że to jest możliwę ponieważ srebro jest na wyczepaniu I jest niedoszacowane. Jest potrzebne do produkcji telefonòw czy komputerów I wiele innych. Srebro jest tańsze od złota, ponieważ jest więcej gruntów na którym może być, ale ta skala już się zmiejszyła, a będzie jeszcze miejsza z tego powodu, że jest bardzo używane w przemyślę. W koncu wszyscy będą chcieli zakupić, ale cena tak wzrośnie, że będzie wielkie boom cenowe z tego wzgędu, że jego zabraknie, a jak czegoś jest mało to I cena rośnie. Złoto jest ròwnież na wyczerpaniu I tak samo poszybuje w gòrę. Wiemy, że jak dolar słabnie to złoto idzie w górę. Stany Zjednoczone są niby potęgą ale mają ogromne długi na biliony dolarów I są już nie do spłacenia, w końcu to pęknie. Drukowanie dolaròw nie pomoże I w końcu to upadnie jak w xx wieku a złoto poszybuje w górę. Nastąpi to napewno jak całe pokolenie powojenne pójdzie na emeryture. Sądze, że to może być najlepsza szansza, bo już złoto I srebro się skończy I mamy naprawdę szczęście, że żyjemy pod koniec dziejòw złota I srebra a wzrost cen jest nieunikniony.