Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog o zarabianiu na ankietach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blog o zarabianiu na ankietach (/Temat-Blog-o-zarabianiu-na-ankietach-155127)



Blog o zarabianiu na ankietach - Pablinho - 05-03-2018 18:42

[Obrazek: logozarab.png]
https://zarabianieankietowe.blogspot.com/
Duża częsć osób z forum pewnie mnie kojarzy na forum, zajmowałem i w dużej mierze dalej zajmuje się prawie wszystkim. Jakis czas temu prowadziłem dziennik oraz bloga, na którym pokazywałem jak zarabiać na ankietach. Niestety konto powiązane z blogiem padło, co za tym idzie blog też. W grudniu postanowiłem do tego powrócić, niestety kilka napisanych postów i mój zapał się wyczerpał. Kilka dni temu stwierdziłem jednak, że warto do tego powrócić. Zaaplikowałem niestandardowy szablon, pobawiłem się trochę graficznie, pozmieniałem niektóre rzeczy w htmlu i efekty mojej pracy pozostawiam wam do oceny. Big Grin

Blog jest na razie ubogi w tresć, ale w planach mam: Idea
- opublikowanie dużej ilosci przydatnych poradników i rad
- testowanie najnowszych panelów ankietów
- prowadzenie dziennika z zarobkami
- systematyczne konkursy pieniężne dla moich czytelników i refów
- rozwinięcie social media (facebook i instagram), a także poradniki na Youtube

Wiem, że nisza oklepana niesamowicie, ale w głównej mierze robię to dla siebie, aby na bieżąco monitorować własne zarobki na ankietach, a przy okazji może komus pomóc Big Grin


RE: Blog o zarabianiu na ankietach - wrzochal11 - 06-03-2018 11:48

Ja bym jeszcze polecał pisać o tych panelach które przetestowałeś i których nie polecasz.
Narazie dość ubogi ten blog, ale rozumiem, że będzie inaczej Smile
O ClixSense ten artykuł taki mało obszerny. Warto byłoby napisać więcej chociażby o programie poleceń.


RE: Blog o zarabianiu na ankietach - Pablinho - 06-03-2018 16:09

(06-03-2018 11:48)wrzochal11 napisał(a):  Ja bym jeszcze polecał pisać o tych panelach które przetestowałeś i których nie polecasz.
Narazie dość ubogi ten blog, ale rozumiem, że będzie inaczej Smile
O ClixSense ten artykuł taki mało obszerny. Warto byłoby napisać więcej chociażby o programie poleceń.
Jasne, dzięki za rady Big Grin . Wszystko się pojawi w niedługim czasie. Na ten moment skupiłem się na estetyce i trochę pominąłem względy merytoryczne, ale na dniach, tygodniach będzie tylko lepiej


RE: Blog o zarabianiu na ankietach - Pablinho - 21-03-2018 17:02

Dodałem artykuł o tym ile można tak naprawdę zarobić na ankietach w skali roku. Mysle, że dosć ciekawy temat dla osób, które uważają, że nie da się na tym zarobić, a także dla osób, które myslą, że zarobią na tym fortunę Big Grin
https://zarabianieankietowe.blogspot.com/2018/03/ile-realnie-mozna-zarobic-na-ankietach.html


RE: Blog o zarabianiu na ankietach - TwojPartner - 22-03-2018 10:46

Ciekawy blog, wielkie dzięki Big Grin


RE: Blog o zarabianiu na ankietach - Pablinho - 26-03-2018 22:42

(22-03-2018 10:46)TwojPartner napisał(a):  Ciekawy blog, wielkie dzięki Big Grin
Dzięki, trochę nie mam czasu na niego, ale staram się jak mogę.
Oprócz tego napisałem mało ambitny post na temat panelu Opinie.pl. Zapraszam! http://zarabianieankietowe.blogspot.com/2018/03/opiniepl-co-to-jest-jak-zaczac-zarabiac.html Big Grin


RE: Blog o zarabianiu na ankietach - rsh - 07-06-2018 12:52

ciekawe


RE: Blog o zarabianiu na ankietach - Lori - 08-04-2019 19:08

Fajny blog jednak miałabym parę zastrzeżeń.
Wchodząc na bloga z laptopa mam wrażenie, że za dużo informacji na raz ma do mnie trafić.
Szablon ładny ale ja bym bardziej minimalistycznie potraktowała jego wygląd Smile


RE: Blog o zarabianiu na ankietach - AngelikaG - 09-04-2019 09:38

Postaraj się wrzucać lepsze jakościowo zdjęcia, bo jak weszłam na bloga, to pierwsze co mi się rzuciło w oczy to pikseloza zdjęciowa.
Poza tym jak dla mnie jest ok. Żeby było trochę bardziej przejrzyście w prawej kolumnie zostawiłabym tylko zdjęcie i tytuł, bez treści dotyczącej początku artykułu.
Daj znać jak dodasz coś więcej i będą działać zakładki, to wtedy tez przejrzymy co i jak Wink


RE: Blog o zarabianiu na ankietach - Hybrid1990 - 26-01-2020 10:41

Brak odnośnika do zarabiam.com = kosz.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.