Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lecimy z OgAds pod zagranicę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lecimy z OgAds pod zagranicę! (/Temat-Lecimy-z-OgAds-pod-zagranice-155123)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 05-03-2018 15:57

Lecimy z OgAds pod zagranicę!


[Obrazek: ogadslogo_dark.png]
Witam wszystkich serdecznie Wink Wracam w świat earningu po nowelizacji na SUB/SMS pod polski rynek. Tym razem dziennik będzie opowiadał o historii zarabiania na OgAds pod zagranicę. W planach mam przygotowanie dwóch ciekawych projektów. Jeden to klasyczny blog -> posty -> promowanie, drugi zaś to sam Instagram. W między czasie obije się Wam o uszy pojedyńcze leady z Money2money.Exclamation

Co zrobiłem ?
Przede wszystkim przygotowałem bloga pod OgAds i rozpocząłem zapełnianie go postami. Następnie kazdy post przygotowałem zgodnie z wymogami SEO. Promować będę poprzez Social Media.2

Instagram w budowie, myślę, że jeszcze dzisiaj usłyszycie więcej szczegółów.Tongue

Kolejnym projektem będzie na dość dużą skalę na polskim rynku nisza pod Lead.Network, która mam nadzieję, że ładnie siądzie i pozwoli mi uzyskać dochód pasywny.

Także w dalszych planach pewna nisza pod polski rynek, a w tym celu raczej wykorzystam serwis MyLead.RolleyesRolleyes


Moim celem jest uzyskanie dochodu na początek 200$ per monthfacepalmfacepalm. Jest to mój minimalny cel. Najwyższy jaki bym potrzebował to 1000$ per month2 i do takiego celu w fazie końcowej będę dążyć.

Zapraszam wszystkkich zainteresowanych do mojego dziennika Wink Jak dziennik będzie hulał i będą zainteresowani to zawsze jakąś niszę albo poradniki będę zarzucać. Mile widziane repy heheeh Jerk2Jerk2


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - uszok11111 - 05-03-2018 17:07

Powodzenia Smile dużych zarobków zapowiada się ciekawie !!2


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - dawids7627 - 05-03-2018 18:55

Powodzenia ziom!


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - Zawik - 05-03-2018 22:45

Będę obserwował, lecisz! Smile


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - Damkofr - 05-03-2018 22:51

Sam dodajesz posty czy korzystasz z jakiegoś scrapera?


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 06-03-2018 00:10

(05-03-2018 17:07)uszok11111 napisał(a):  Powodzenia Smile dużych zarobków zapowiada się ciekawie !!2
Dzięki wielkie! Zaglądaj częściej Wink

(05-03-2018 18:55)dawids7627 napisał(a):  Powodzenia ziom!
Dzięki, pozdrawiam serdecznie!!!

(05-03-2018 22:45)Zawik napisał(a):  Będę obserwował, lecisz! Smile
Witam ponownie! Big Grin

(05-03-2018 22:51)Damkofr napisał(a):  Sam dodajesz posty czy korzystasz z jakiegoś scrapera?
Manual.


Dzisiaj zreazlizowałem co miałem. Dodane zostały dwa nowe posty. Do każdego postu promujący filmik na YT + promo i innym al'a YT serwisie. Następnie FP pod niszę na FB.

Zaplecze w postaci kont FB (bodajże jest ich narazie ponad 10 sztuk) / coś koło tego posiadam kont pod YT. Każde konto dodam do ~10 grup. Tutaj akurat będzie promowany real content po PL.

Jutro zaatakuję Instagram, ale też mam do Was dwa pytania!

1. Gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy, że istnieje wtyczka, którą podłącza się z Twitterem, Fanpage na FB i innymi socialami i wraz z dodaniem posta na bloga to automatycznie wtyczka dodaje post na fanpage /twittera itp itd etc.

2. Ktoś coś zna jakieś bota / strone do promowania kont na Insta ? Prosiłbym o namiary, coś kiedyś było chyba Instagress czy pomyliłem serwisy ? Sad


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - Wojtek574 - 06-03-2018 11:00

O ogads lubię to Big Grin Powodzenia będę wpadal od czasu do czasu i obserwował poczynania Smile


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - esc - 06-03-2018 11:03

Powodzenia, również będę obserwował Wink


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - Misiał - 06-03-2018 12:41

2. Ktoś coś zna jakieś bota / strone do promowania kont na Insta ? Prosiłbym o namiary, coś kiedyś było chyba Instagress czy pomyliłem serwisy ? Sad
[/quote]

Może to?


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 07-03-2018 00:54

(06-03-2018 11:00)Wojtek574 napisał(a):  O ogads lubię to Big Grin Powodzenia będę wpadal od czasu do czasu i obserwował poczynania Smile
Zapraszam!

(06-03-2018 11:03)esc napisał(a):  Powodzenia, również będę obserwował Wink
Cieszę się bardzo Wink

(06-03-2018 12:41)Misiał napisał(a):  2. Ktoś coś zna jakieś bota / strone do promowania kont na Insta ? Prosiłbym o namiary, coś kiedyś było chyba Instagress czy pomyliłem serwisy ? Sad

Okay, dzięki, sprawdzę to!

Więc tak Panowie, chyba na start dostałem filtra Sad Po wpisaniu w goolge "site:domena.pl" miałem zaindeksowane z 2-3 posty + domena głowa a dzisiaj sprawdzam i została sama domena główna. Przypuszczam, że już jakiś filtr padł na start, a blog ledwo tydzien ? XDDDDD No gdybym się skupiał na SEO to bym był załamany wręcz ale no naszczęscie moim głównym celem były social media dlatego mam nadzieję, że jeżeli to filtr to nie zaszkodzi mi w zarobkach. No narazie to na OgAds 0.03$ więc szału nie ma Sad strasznie słaby ruch mam z YT. Możliwe, że jest to spowodowane konkurencją i lepszym doświadczeniem konkurencji.

[Obrazek: stats.png]

Statystyki na OgAds ciągle 0 clicków Sad czyli kiepściutko jak na dodanych z 7 filmików na YT i DM. Coś gdzieś muszę źlę robić. Jeśli jest tutaj jakaś zaufana osoba, która byłaby mi skłonna pomóc lub nawiązać jakąś współpracę to proszę o odezwanie się do mnie albo pozostawienie kontaktu do siebie. Stara wiedza z 2k13 troszkę się ulotniła i muszę ją uaktualnić !! Smile

W tym tygodniu mam zamiar skończyć projekt pod Lead.Network.


A pytania z innej bajki to:

1. Aby przyśpieszyć indexowanie mogę zastosować Google.com/Addurl ?
2. Aby rozpocząć tworzenie własnego projektu aby podnieść pozycję w Google to jakiego programu polecacie ? GSA/Senuke ? Jakie byłyby koszty ? Macie coś innego na start ? Z chęcią poznam Wasze metody i wiedzę! Oczywiście nagradzam repami za pomocne odpowiedzi Wink