Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zabezpieczenie przed weryfikacją konta Facebook dużo znajomych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zabezpieczenie przed weryfikacją konta Facebook dużo znajomych (/Temat-Zabezpieczenie-przed-weryfikacja-konta-Facebook-duzo-znajomych-155089)



Zabezpieczenie przed weryfikacją konta Facebook dużo znajomych - aero2 - 04-03-2018 14:08

Witam.

Zbieram polskich znajomych na realnym koncie Facebook, a moje pytanie brzmi, jak zabezpieczyć się przed weryfikacją zdjęciową lub inną, która może wystąpić?

Nie spamuję na tym koncie niczym zakazanym jedynie normalne posty w grupach.


RE: Zabezpieczenie przed weryfikacją konta Facebook dużo znajomych - patttson - 04-03-2018 14:20

Chyba nie ma reguły, oczywiscie mozesz uważac na znajomych, posty itd, ale mi na koncie, które mam długo i w sumie wysłałem jedna wiadomosc na FP wczoraj pojawila sie weryfikacja tel. Big Grin


RE: Zabezpieczenie przed weryfikacją konta Facebook dużo znajomych - aero2 - 04-03-2018 16:29

A bo myślałem że jakiś backup znajomych można zrobić i później te zdjęcia poznać czy coś.Smile


RE: Zabezpieczenie przed weryfikacją konta Facebook dużo znajomych - danoneksss - 04-03-2018 16:35

Teoretycznie mógłbyś wyciagnąć jakimś programem listę swoich znajomych i później w razie weryfikacji sprawdzać czyje to zdjęcie Wink.
No ale jeśli znajomych mialbyś +3 k to chyba cały dzień roboty Big Grin


Zabezpieczenie przed weryfikacją konta Facebook dużo znajomych - patrolpxd - 04-03-2018 17:08

Możesz zapisać cała listę znajomych na dysku bardzo prosto i nie potrzebujesz do tego żadnych programów Smile I w razie weryfikacji możesz sprawdzać znajomych po kolei Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Zabezpieczenie przed weryfikacją konta Facebook dużo znajomych - aero2 - 04-03-2018 19:11

@[patrolpxd]
Jak?Smile


RE: Zabezpieczenie przed weryfikacją konta Facebook dużo znajomych - patrolpxd - 04-03-2018 20:39

(04-03-2018 19:11)aero2 napisał(a):  @[patrolpxd]
Jak?Smile
http://techgirl.pl/jak-pobrac-kopie-danych-z-facebooka/

Tutaj na szybko znalazłem ale nie o to do końca mi chodziło. Przetestuj a ja jutro jak będę mieć dostęp do komputera sprawdzę i dam znać na PW Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Zabezpieczenie przed weryfikacją konta Facebook dużo znajomych - xDyZmAx - 16-03-2018 23:02

Nie Dodawaj Za Duzo Znajomych 200Tygodniowo Wiecej Spam Zeby Ciebie Dodawali