Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak legalnie używać czyichś zdjęć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak legalnie używać czyichś zdjęć? (/Temat-Jak-legalnie-uzywac-czyichs-zdjec-155084)

Strony: 1 2 3


RE: Jak legalnie używać czyichś zdjęć? - Mentalki - 23-10-2018 18:20

Z fb raczej możesz używać normalnie zdjęcia. Jedynie czego nie możesz to podszywać się pod daną osobę.


RE: Jak legalnie używać czyichś zdjęć? - rachman - 23-10-2018 18:29

(23-10-2018 18:20)Mentalki napisał(a):  Z fb raczej możesz używać normalnie zdjęcia. Jedynie czego nie możesz to podszywać się pod daną osobę.

Nie kłam ludzi bo naprawdę...


RE: Jak legalnie używać czyichś zdjęć? - azzaz - 23-10-2018 18:57

Wszyscy, którzy twierdzą, że tak o można używać bezprawnie czyjegoś wizerunku(bo to legalne przecież xD ) Jakoś zawsze zmieniają zdanie kiedy to ich zdjęcia latają przy różnych reklamach Wink


RE: Jak legalnie używać czyichś zdjęć? - adam_per - 25-10-2018 12:51

(23-10-2018 18:57)azzaz napisał(a):  Wszyscy, którzy twierdzą, że tak o można używać bezprawnie czyjegoś wizerunku(bo to legalne przecież xD ) Jakoś zawsze zmieniają zdanie kiedy to ich zdjęcia latają przy różnych reklamach Wink

dobre, dokładnie, raz sie sam wnerwiłem, jak mi z youtube ktos zrobil screenshoty filmu, filmy o podobnej tematyce, ale odpusciłem sprawe, z reszta niewiem czy screeny tak można


RE: Jak legalnie używać czyichś zdjęć? - rachman - 25-10-2018 16:42

Screeny - poczytaj o prawie cytatu. Niby coś można ale dobra papuga i screen dałaby radę w wielu przypadkach obalić. Po acta 2 to już w ogóle nie wiem czy cokolwiek można Wink no może oglądać ale samemu na swoim sprzęcie przy zasłoniętych oknach Wink


RE: Jak legalnie używać czyichś zdjęć? - azzaz - 25-10-2018 17:02

Acta 2 jak acta 2. Doszło jeszcze RODO, które zakłada, że fotografia to dane osobowe + do tego dochodzą osobne punkty, które opisują jak dane osobowe należy chronić Undecided Jakiś sąd w Berlinie nie pamiętam jaki stwierdził, że nawet tablice facebookowe nie są zgodne z RODO bekabeka


RE: Jak legalnie używać czyichś zdjęć? - rachman - 25-10-2018 17:54

No nie są bo masz tam imię nazwisku lub xywę Wink Szysko dla Twojego dobra ofkorsesese Wink


RE: Jak legalnie używać czyichś zdjęć? - azzaz - 25-10-2018 18:55

Jak się ma takich przyjaciół co tak o nas dbają to wrogowie już niepotrzebni Big Grin Lol


RE: Jak legalnie używać czyichś zdjęć? - rachman - 25-10-2018 19:50

O ta. Zadbają o twe szczęście choćbyś nie kciał Wink


RE: Jak legalnie używać czyichś zdjęć? - azzaz - 25-10-2018 20:54

Niestety tak to wygląda Undecided Z jednej strony niby mam fajnie bo studiuję sobie teraz prawo i na tłumaczeniu ludziom tego całego bajzlu można zarabiać nieźle potem, a z drugiej mnie ten bajzel też denerwuje troszkę i wolałbym, żeby go nie było facepalm pokerface