Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt 2018 - Reaktywacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Projekt 2018 - Reaktywacja (/Temat-Projekt-2018-Reaktywacja-154978)

Strony: 1 2


Projekt 2018 - Reaktywacja - Putek - 27-02-2018 15:41

Witam wszystkich!

Nazywam się Eryk mam 23 lata. Aktualnie pracuję (jeszcze) w agencji interaktywnej, zajmuję się marketingiem internetowym oraz koordynowaniem projektów. Dlaczego pracuję? Bo okres wypowiedzenia trwa 3 miesiące.

Jak zarabiam?

Od 6 miesięcy zajmuje się zarabianiem w Money2Money, najwyższa miesięczna pensja jaką udało mi się w tym programie osiągnąć to 5 tys złotych.
Trochę odpuściłem i zarabiam 3000-4000 złotych. Jednak chcę wrócić do regularnych i większych zarobków.
Ahh.. Bym zapomniał mam jeszcze zainwestowane trochę pieniędzy na long term w krypto Smile

Na swojej drodze spotkałem pewną osobę, która z powodzeniem (Senior menadżer, zarobki 10 tys+) współpracuje z DuoLife. Spotkaliśmy się, omówiliśmy kilka kwestii, a po dłuższym namyśle zdecydowałem, że jest to model biznesu, który mi odpowiada.


Na czym będę zarabiał?

Money2Money
DuoLife


Cele:

Zarabianie minimum 5000 zł miesięcznie z DuoLife do końca 2018 roku
Zarabianie 10 000 zł w dwóch programach




Co już zrobiłem?

Postawiłem stronę WWW i bloga
Stworzyłem formularze do budowy bazy mailingowej
Opracowałem Landing Page
Stworzyłem strategie pozyskiwania leadów
Opracowałem lejek sprzedażowy do M2M


Posty z postępami prac będę starał się publikować co najmniej raz w tygodniu.
Pozdrawiam wszystkich

PS. Prowadzę bloga, a więc jeśli macie pomysły na jakieś wpisy, to z chęcią o nich usłyszę Smile


RE: Projekt 2018 - Reaktywacja - wrzochal11 - 27-02-2018 20:07

W jaki sposób zarabiasz w M2M?


RE: Projekt 2018 - Reaktywacja - Putek - 27-02-2018 21:07

Prowadzę stronę, a na niej bloga. Jako, że pracuję w agencji interaktywnej to stworzyłem dla siebie system reklam, który pozwala przekształcić tzw. "zimnego klienta" w "gorącego". W między czasie potencjalny użytkownik jest przeprowadzany przez lejek sprzedażowy. Jeśli uda mi się dopiąć "transakcje" to zaczynamy współpracę długofalową, a jeśli nie, to wrzucam go z powrotem na samą górę "lejka" (remarketing) i edukuje, z nadzieją, że podejmie współpracę w późniejszym czasie.

To wszystko tak w skrócie Smile Cały czas jestem w początkowej fazie tzn. Cel (mierzalny), mierzenie efektów, sprawdzanie gdzie konwersja jest niska, optymalizacja, testowanie... mierzenie efektów, sprawdzanie, optymalizacja, testowanie... i tak w kółko Smile

Jeśli macie więcej pytań to z chęcią odpowiem Smile

PS. Można umieścić link na forum do mojej strony?


RE: Projekt 2018 - Reaktywacja - Mariuszeek - 27-02-2018 21:21

tak


RE: Projekt 2018 - Reaktywacja - hufsmoke - 27-02-2018 22:10

Chetnie obejrzymy, jednak 5k na miesiac to juz sukces.


RE: Projekt 2018 - Reaktywacja - Lerum - 27-02-2018 22:13

(27-02-2018 15:41)Putek napisał(a):  zajmuję się marketingiem internetowym

Od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimiś płatnymi kursami bądź książkami w tym temacie. Chciałbym się spytać Ciebie jako osoby obeznanej, czy masz coś ciekawego do polecenia? Smile

Powodzenia z celem, trzymam kciuki!


RE: Projekt 2018 - Reaktywacja - Putek - 27-02-2018 22:17

Teraz jest nieco mniej niż 5 tysięcy. Czy to dużo, czy mało, to już zostawiam do oceny innych. Jednak osoby nie biorą pod uwagę ilości czasu spędzonego nad odpowiednią strategią, rzeczami technicznymi, no i oczywiście kosztami; reklamy, hostingu, domeny, automatyzacji, szkolenia.

Dla mnie sukcesem będzie, gdy mój zespół będzie zarabiał tyle co ja, a nawet więcej Smile
Bo sztuką jest wyszkolić kogoś żeby radził sobie lepiej od Ciebie.

@Lerum

Jeśli chodzi o szkolenia zewnętrzne, to mogę polecić SprawnyMarketing, Socjomania. Ja w większości byłem szkolony wewnątrz firmy przez naszych specjalistów, działamy w 8 krajach, także wiedzy i projektów do analizowania jest bardzo dużo Smile Np. Teraz prowadzimy rozmowy w sprawie usługi SEO na 24 kraje, gdzie budżet miesięczny, to około 40 tysięcy złotych na samo pozycjonowanie.
Aż szkoda rezygnować z etatu Smile


RE: Projekt 2018 - Reaktywacja - Putek - 01-03-2018 10:00

01.03.2018

Cześć

Co nowego?

START Projektu 16.03.2018

Rozpoczynam projekt "W Pogoni Za Milionem". Naszym celem jest uświadamianie ludzi jakie możliwości daje Internet.

Nasz projekt ma na celu edukację i pomoc w rozpoczęciu przygody w zarabianiu pieniędzy, ale nie na etacie - Tylko na własnych zasadach.

Szukam osób, które chcą nauczyć się zarabiać przez Internet i w Social Media. W ramach projektu oferujemy szkolenia online i stacjonarne z marketingu w mediach społecznościowych, gotowy system pozyskiwania partnerów oraz niezbędne narzędzia do automatyzacji całego procesu.


Zainteresowane osoby mogą napisać do mnie na PW, później zostaną dodane do zamkniętej grupy na Facebooku


RE: Projekt 2018 - Reaktywacja - Putek - 02-03-2018 11:07

02.03.2018

Co nowego?

Grupa "W Pogoni Za Milionem - Projekt 2018" liczy już 91 osób!

Zrobiłem dzisiaj na grupie taki event:
Każda osoba, która zaprosi kogoś do naszej grupy, a w dniu ogłoszenia informacji o możliwościach biznesowych, tej osobie spodoba się pomysł i zacznie z nami współpracować, to otrzyma 50 zł za każdą osobę, która podejmie z nami współpracę.



Wypłaciłem 1200 zł z M2M, całe pieniądze przeznaczę na inwestycje w reklamę DuoLife.

Mam stworzone 2 Landing Page, do 2 grup docelowych. (Każdy partner będzie dostawał ode mnie takie Landing Page za darmo!)

Tworzę strategię dla promowania darmowych webinarów.

Tworzę posty na bloga, które mają ściągnąć docelowych partnerów. (Informacje o osobach zainteresowanych wykorzystam w tworzeniu przyszłych kampanii reklamowych).


RE: Projekt 2018 - Reaktywacja - Putek - 15-03-2018 14:12

Cześć! Dawno mnie tu nie było

Rozpocząłem współpracę z DuoLife, efekty są niezłe Smile Z firmą współpracuję dopiero 3 dni, a już mam w swoim zespole 23 osoby!!! Co daje średnią ponad 7 osób dziennie Smile

Dla niedowiarków zdjęcie
[Obrazek: 11b6qab.png]

Szukam 5 osób, którym w miesiąc pomogę zarobić do 2 500 zł Smile

Jacyś chętni ?