Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sprawdzić w GA ile osób odwiedza moją stronę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak sprawdzić w GA ile osób odwiedza moją stronę? (/Temat-Jak-sprawdzic-w-GA-ile-osob-odwiedza-moja-strone-154910)



Jak sprawdzić w GA ile osób odwiedza moją stronę? - zbuntowany1916 - 24-02-2018 18:22

Czy faktyczną liczbę widzów w Google Analitycs, któzye odwiedzaja moja stronkę sprawdza się poprzez wejscie w POZYSKIWANIE -> PRZEGLĄD czy ZACHOWANIE -> PRZEGLĄD, bo dane się trochę różnią.


RE: Jak sprawdzić w GA ile osób odwiedza moją stronę? - Putek - 26-02-2018 20:18

Możesz wejść w: Odbiorcy -> Przegląd - tutaj masz informację, możesz ustawić sobie datę z jakiego okresu ma wyświetlać Ci dane


RE: Jak sprawdzić w GA ile osób odwiedza moją stronę? - Gremquen - 26-02-2018 22:23

Dokładnie tak jak mówi @up Smile
Tam domyślnie masz unikalne wejścia, są zliczane tylko raz z danego urządzenia więc jak chcesz mieć liczbę użytkowników to tam Smile