Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak rozkręcić tematyczny fb (firmowy) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak rozkręcić tematyczny fb (firmowy) (/Temat-Jak-rozkrecic-tematyczny-fb-firmowy-154892)



Jak rozkręcić tematyczny fb (firmowy) - Maniero - 23-02-2018 12:35

Zastanawiam się jak w miarę rozuszać swój główny, "firmowy" fp. Puścilem rekalmę, ale wyniki trochę słabe, przez 2-3 dni dobilem na nim raptem 30 like. Nie liczę, że będzie ich kilka tysięcy ponieważ jest to fp uzupełniający moje konto na Allegro. Tematy zwierzęta, akcesoria dla zwierząt, produkty realne i tak naprawdę nie wiem jak to dobrze pociągnąć. Gimbusiarskie fp tworzyłem nieraz i nie jest to dla mnie problemem, ale tematyczny?


RE: Jak rozkręcić tematyczny fb (firmowy) - Czaq - 23-02-2018 12:44

Myślę, że częste dodawanie ciekawych postow ze zdjęciami, fbads oraz ew konkursy Wink jeśli zależy Ci oczywiście na realnych like a nie turasach Smile


RE: Jak rozkręcić tematyczny fb (firmowy) - Maniero - 23-02-2018 12:58

Konkursy tak, teraz tylko ciekawe posty ze zdjęciami, co tutaj można w sumie dodawać by nie zalewać fp tylko swoim contenten pod sprzedaż Big Grin


RE: Jak rozkręcić tematyczny fb (firmowy) - artzarab - 23-02-2018 13:14

Często działają zdjęcia lub filmy typu "smieszne", zamknięte w kanwie np. mema. Tu strzelam...znajdujesz film z jakimś śmiesznym zwierzakiem, nakładając na niego info nawiązujące dla Twojej branży (np. wesoły biegajacy kot...napis tak szczęśliwy będzie Twój pupil gdy kupisz mu karme w firmie xyz...przykład głupi ale naprowadzam Cię). Taki film często jest podbijany i udostępniany jako po prostu jeden z wielu śmiesznych filmików, ale robi fajny ruch i jak w moim przypadku wyłapuję z tego od kilku do kilkunastu lajków...a wiadomo jak na tym zależy każdemu rozwijającemu się FP. Takowy post możesz śmiało reklamować w sprecyzowanej grupie odbiorców.

Pozdrawiam.