Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Robię hajs ale nie wiem jak - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Robię hajs ale nie wiem jak (/Temat-Robie-hajs-ale-nie-wiem-jak-154868)

Strony: 1 2


Robię hajs ale nie wiem jak - Magiczny. - 21-02-2018 19:18

Helloł Lejdis end dżentelmen
nazywam się Pjoter mam 19 lat i jestem tu z wami 8 miesięcy. Nie ogarnąłem jeszcze dobrze forum więc powitanie będzie dość ubogie jak ogarnę trochę temat to będzie proffeszynal jak z holiłut kolory jakaś nutka wszystko pięknie.
Otóż o moim życiu można napisać książke były takie przygody jak wieczorne picie z kumplami i obudzenie się 300km od domu w stolicy bez żadnych pieniędzy, myślałem jak każdy młody o pieniądzach i wszedł hazard przegrywałem duże sumy straciłem spore sumy przez hyip'y gorzej początku życia sobie nie mogłem spierd*lić Undecided Odbiłem się na Dilerce ale to też nie potrwało długo zostałem złapany z paroma g w kieszeni i dostałem 2 lata w zawiasach za posiadanie nie żałuje tego bo udało mi się spłacić osoby u których miałem nóż na gardle. Otóż moje plany są takie żeby zarobić 8.000PLN 4.000PLN będą na spłatę długu
a za następne 4k kupię sobie bmw e34 na czym będę zarabiał ? Spróbuje swoich sił w

OgAds-tu będą pewnie hacki ogarnę temat pozycjonowania bo jedynie wiem co to jest ale kompletnie nie wiem się jak za to zabrać ale powoli to ogarnę może wjadę najpierw na youtube

eBrokerPartner- przeczytałem dziennik Gonner'a i zauważyłem że to ciekawa forma zarobku opracuje plan i będę działał.

Subsms-tutaj mam parę projektów ale nie wiem jaki serwis wybrać.

Dziennik będę aktualizować średnio co 3 dni smutnie ten dziennik wygląda tak bez żadnych obrazków ale wszystko będzie w czasie z fartem ! 2


RE: Robię hajs ale nie wiem jak - danoneksss - 21-02-2018 19:23

Pjoter Big Grin
Powodzenia! Będę zaglądał Wink


RE: Robię hajs ale nie wiem jak - Rak - 21-02-2018 21:10

4k długu? Nie lepiej będzie Ci pójść do pracy za najniższą krajową? Za głupotę się płaci, ale tak czy inaczej życzę powodzenia


RE: Robię hajs ale nie wiem jak - Magiczny. - 21-02-2018 21:45

(21-02-2018 21:10)Rak napisał(a):  4k długu? Nie lepiej będzie Ci pójść do pracy za najniższą krajową? Za głupotę się płaci, ale tak czy inaczej życzę powodzenia

Pracuje dostaje te 1900 na ręke ale codziennie dojeżdzam do roboty do tego jak się wprowadziłem z powrotem do rodziców musze dokładać się do wszystkiego i reszta co zostanie odkładam do spłaty ale wiadomo jak to jest jak człowiek chce mieć już spokój to będzie szukał i próbował każdej metody i tak trafiłem tutaj nic nie stracę a próbować zawsze trzeba


RE: Robię hajs ale nie wiem jak - Adaalbert - 21-02-2018 23:10

Historia bardzo podobna do mojej z tym że miałem 10x więcej do spłaty (dalej spłacam Smile ). Powodzenia, 4k pykniesz bardzo szybko. Zamiast subów polecam affilacje (email submit/PPI/CPS) Powodzenia Smile


RE: Robię hajs ale nie wiem jak - rachman - 21-02-2018 23:16

Powodzenia. Przeglądaj dział poradniki i dzienniki innych - znajdziesz tam pomysły jak działać albo inspiracje - może sam wymyślisz jakiś modyfikejszyn czyjegoś sposobu i szybciej Ci pójdzie Smile


RE: Robię hajs ale nie wiem jak - Magiczny. - 22-02-2018 00:07

(21-02-2018 23:10)Adaalbert napisał(a):  Historia bardzo podobna do mojej z tym że miałem 10x więcej do spłaty (dalej spłacam Smile ). Powodzenia, 4k pykniesz bardzo szybko. Zamiast subów polecam affilacje (email submit/PPI/CPS) Powodzenia Smile

Było ponad 10k ale większość spłaciłem niesamowite jakie życie potrafi pisać historię No ale cóż człowiek uczy się całe życie na błędach będę musiał pomyśleć nad tym sposobem dzięki za radę Smile

(21-02-2018 23:16)rachman napisał(a):  Powodzenia. Przeglądaj dział poradniki i dzienniki innych - znajdziesz tam pomysły jak działać albo inspiracje - może sam wymyślisz jakiś modyfikejszyn czyjegoś sposobu i szybciej Ci pójdzie Smile

Dzięki, cały dzień siedzę i przeglądam forum od a do z żeby coś wybrać zmodyfikować i może trafić na złotą nisze. Mam nadzieje że za parę miesięcy będą tu już kwoty trzy albo cztero cyfrowe z automatu


RE: Robię hajs ale nie wiem jak - dzemba - 22-02-2018 01:11

Popracuj nad interpunkcją, jak chcesz by to inni czytali. I jeżeli ta beta to ma być na pierwsze auto to odradzam, nie prowadzi się najlepiej, jest drogie w utrzymaniu, a za 4k to będzie sztrucel, nie auto, no chyba, że lubisz takie inwestycje.


RE: Robię hajs ale nie wiem jak - wrzochal11 - 22-02-2018 12:51

Plany dość ambitne, to i pracy trzeba wykonać dużo. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powodzenia życzę!

PS. Też bym w tej cenie polecał coś innego, a bardziej zadbanego. Najbardziej coś z japońskich marek Smile


RE: Robię hajs ale nie wiem jak - nykkusek - 22-02-2018 15:57

Spoko podejście, spłacić dług i od razu kupić auto, jeszcze takie auto.

Powodzenia.


Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka