Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec zarabiania na SUB SMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Koniec zarabiania na SUB SMS? (/Temat-Koniec-zarabiania-na-SUB-SMS-154857)

Strony: 1 2 3


RE: Koniec zarabiania na SUB SMS? - piotrgk4 - 21-02-2018 14:08

@[mattxx]

"Mam nadzieję, że to koniec SUB SMS. Za dużo oszustów i spamerów w internecie."

Aż mnie coś ściska czytając takich wypowiedzi... Porównujesz cały rynek subsms do złodziejów i oszustów... Załóżmy że rynek subsmsów zniknie i co wtedy? Oszuści przejdą na inny kontent i inne wyłudzenia... To że znajdują się perełki którzy oszukują nie znaczy że wszyscy tacy ludzie są...


RE: Koniec zarabiania na SUB SMS? - zbuntowany1916 - 21-02-2018 14:38

A czy są serwisy SUB SMS, gdzie jeszcze można zarabiać na real contencie?


RE: Koniec zarabiania na SUB SMS? - Mikey - 21-02-2018 14:41

@[zbuntowany1916] zapraszam do FireSub (sprawdź stopkę), możesz do mnie napisać jeśli masz jakieś pytania, służę pomocą. Smile


RE: Koniec zarabiania na SUB SMS? - mattxx - 21-02-2018 16:07

(21-02-2018 14:08)piotrgk4 napisał(a):  @[mattxx]

"Mam nadzieję, że to koniec SUB SMS. Za dużo oszustów i spamerów w internecie."

Aż mnie coś ściska czytając takich wypowiedzi... Porównujesz cały rynek subsms do złodziejów i oszustów... Załóżmy że rynek subsmsów zniknie i co wtedy? Oszuści przejdą na inny kontent i inne wyłudzenia... To że znajdują się perełki którzy oszukują nie znaczy że wszyscy tacy ludzie są...

Gdzie Ty widzisz jakiekolwiek porównanie?! facepalm

Prawda boli, ale tak to wygląda. Naciągają i "aby tylko biznes się kręcił".


RE: Koniec zarabiania na SUB SMS? - fusek - 21-02-2018 18:13

(21-02-2018 14:41)Mikey napisał(a):  [-] zapraszam do FireSub (sprawdź stopkę), możesz do mnie napisać jeśli masz jakieś pytania, służę pomocą. Smile

@[Mikey] ktory z programow w Firesub jest RC?


RE: Koniec zarabiania na SUB SMS? - Wojtek574 - 21-02-2018 20:34

Niestety ale taka prawda jest jak kolega wyżej jeszcze mozna przebolec że oszukują itp ale na litość boska popsuło się to wszystko przez kretynow którzy bóg nie wiadomo co obiecywali robili fejk konta np Pudziana i się pod niego podszywali i obiecali w konkursie jego samochód to trzeba być debilem żeby nie wiedzieć że taka osoba jak Pudzianowski nie może sobie na takie rzeczy pozwolić i będzie coś z tym robił bo traci na wizerunku. Jak zwykle banda baranów wszytko zepsuła tfu na takich nich każdy kto tak robił ułatwi się ta kasą z tego


RE: Koniec zarabiania na SUB SMS? - ABCDEF - 21-02-2018 21:31

Śmialiście się ze mnie jak pisałem, że to koniec branży subsms.


RE: Koniec zarabiania na SUB SMS? - JustinTime - 21-02-2018 21:45

Według mnie to nie koniec... Wiadomo więcej informacji, ciężej uderzyć w nisze ale za to zmniejszy się konkurencja przestaną trąbić o tym że są oszustwa sms i ludzie pozapominają zresztą codziennie internet odkrywa tysiące jak nie więcej osób odkrywa tzn zaczyna używać częściej Smile najgorsze są po prostu te informacje w sms'ie o kosztach


RE: Koniec zarabiania na SUB SMS? - Hoolig4n - 21-02-2018 23:34

Dla oszustów? Tak, na całe szczęście to koniec. Każdy, kto zarabia legalnie będzie zarabiał dalej i tyle Smile


RE: Koniec zarabiania na SUB SMS? - rafcio126 - 22-02-2018 12:55

Jestem tego samego zdania Smile