Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Posty na fanpage'u z czasem zdobywają więcej lajków itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Posty na fanpage'u z czasem zdobywają więcej lajków itp (/Temat-Posty-na-fanpage-u-z-czasem-zdobywaja-wiecej-lajkow-itp-154855)



Posty na fanpage'u z czasem zdobywają więcej lajków itp - Soplica - 21-02-2018 00:18

Witam ostatnio zauważyłem, że dopiero po jakimś czasie moje posty na moim fanpage'u zdobywają dużo lajków itp. Naprzykład na początku bardzo słaby zasięg mają aż nagle nie wiadomo skąd post sprzed paru miesięcy tętni życiem. Prowadzę zagraniczny fanpage erotyczny, nie wiem może jakoś w wyszukiwarce facebooka zapaleńcy natykają się na moje posty?


RE: Posty na fanpage'u z czasem zdobywają więcej lajków itp - nykkusek - 21-02-2018 09:25

Może jakiś inny FP o podobnej tematyce Cię szernął Big Grin?


RE: Posty na fanpage'u z czasem zdobywają więcej lajków itp - Putek - 26-02-2018 20:07

Możliwe, że ktoś dodał komentarz albo dał lajka na starym poście, to zadziałało lawinowo i ludziom zaczęło pokazywać się na tablicy. Czasami tak działa algorytm, dlatego warto odświeżać czasami stare posty Smile


RE: Posty na fanpage'u z czasem zdobywają więcej lajków itp - xDyZmAx - 16-03-2018 23:21

napaleńcy wszystko zobaczą dobra tematyka po prostu :3