Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BOT do Faucetow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: BOT do Faucetow (/Temat-BOT-do-Faucetow-154806)

Strony: 1 2 3


BOT do Faucetow - korlim - 18-02-2018 18:56

szukam bota do konkretnych feucetów chyba,, że ma ktoś bota w którym można ustawiać
chodzi mi o simplysato, bitfun, bonusbitcoin, cryptomining game i wszystkie z moon dash, cash... ale i również jak będzie możliwość zbierania z innych stron będzie to plus Smile


RE: BOT do Faucetow - TheBot - 20-02-2018 12:13

(18-02-2018 18:56)korlim napisał(a):  szukam bota do konkretnych feucetów chyba,, że ma ktoś bota w którym można ustawiać
chodzi mi o simplysato, bitfun, bonusbitcoin, cryptomining game i wszystkie z moon dash, cash... ale i również jak będzie możliwość zbierania z innych stron będzie to plus Smile


Istnieje taki bot : FaucetCollector , ale
ludzie piszą , ze zuzywa bardzo duzo zasobów procka , prawdopodobnie ukryty jest w nim jakiś miner , który kopie dla autora BTC za pomocą Twojego sprzętu , takze płacisz za licencje + udostępniasz moc swojego kompa .... byc moze się mylę , być moze to wina źle napisanego kodu ....


RE: BOT do Faucetow - xOkovsky - 21-02-2018 18:00

(20-02-2018 12:13)TheBot napisał(a):  
(18-02-2018 18:56)korlim napisał(a):  szukam bota do konkretnych feucetów chyba,, że ma ktoś bota w którym można ustawiać
chodzi mi o simplysato, bitfun, bonusbitcoin, cryptomining game i wszystkie z moon dash, cash... ale i również jak będzie możliwość zbierania z innych stron będzie to plus Smile


Istnieje taki bot : FaucetCollector , ale
ludzie piszą , ze zuzywa bardzo duzo zasobów procka , prawdopodobnie ukryty jest w nim jakiś miner , który kopie dla autora BTC za pomocą Twojego sprzętu , takze płacisz za licencje + udostępniasz moc swojego kompa .... byc moze się mylę , być moze to wina źle napisanego kodu ....
Korzystasz/korzystałeś z tego bota ? Zastanawiam się nad kupnem, i nie wiem czy się opłaca.


RE: BOT do Faucetow - korlim - 21-02-2018 21:46

jest jeszcze About Faucet BOT 3.0 ale nie wiem a co do FaucetCollector czytałem rożne opinie ale raczej na +


RE: BOT do Faucetow - xOkovsky - 21-02-2018 21:51

A jaka jest różnica pomiędzy płatnościom paypal (za 1 miesiąc), a krypto i paymentwall (nie ma nic do kiedy)? Chodzi o faucetcollector.


RE: BOT do Faucetow - korlim - 24-02-2018 11:04

z tego co przeczytałem możesz zrezygować w każdej chwili płacąc paypal czyli tracisz 2,5 anie 8 dolarów z tym że paypalem płacisz co miesiąc więc jak chcesz przetestować lepiej paypal a jak jesteś pewien to normalnie z tego co wyczytałem


RE: BOT do Faucetow - xOkovsky - 24-02-2018 11:50

Napisałem do nich na maila, odpisali, że to jest 1 licencja (nie na miesiące), nieważne czy paypalem płacisz czy bitcoinami. Zna ktoś jeszcze jakieś boty płatne do faucetów/kraników??


RE: BOT do Faucetow - korlim - 24-02-2018 13:39

jest jeszcze About Faucet BOT 3.0 tylko jego cena to ok 300zł chyba 0,001 jakoś tak

to jest bot na 3 strony z faucetami no i jeszcze możesz poszukać bota do freebitcoin ale tam często banują podobno


RE: BOT do Faucetow - xOkovsky - 24-02-2018 13:57

A coincollector V5? Dobry?


RE: BOT do Faucetow - pablo12 - 25-02-2018 09:54

tym FaucetCollector nabijasz programiście portfel Smile
coincollector v5 Działa dość dobrze ,( nie polecam kranów z 2captcha ) ja mam w nim 140 kranów i da się zarobić
do monobit polecam
[Obrazek: monobit.jpg]
działa fajnie sam odlicza czas do następnego kliknięcia,jednak nie jest darmowy
nie jestem jego autorem kosztuje 5$ obsługa jest banalnie prosta nie wymaga instrukcji,możliwość wybory recaptcha -lub slowe media ,boty są między innymi do frebitcoin fredoge,monobit adbtc i inne
jeśli będą zainteresowani wstawię linka do strony sprzedaży